KIT DIGITAL, INC.: Fund. info - ptf smrti.
Tak po prodeji Estery v pátek za 392 (výsledky viditelné již dnes) dneska prodej Kitkatu za 164. Cesty pro oba tituly teda otevřené.
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 10:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak po prodeji Estery v pátek za 392 (výsledky viditelné již dnes) dneska prodej Kitkatu za 164. Cesty pro oba tituly teda otevřené.
reagovatzobrazit vlákno23.10. 2011 9:19|Gambler|(90.178.225.xxx)
Radši vezmi ETF, tam jsou trošku menší rizika a hlavně se v nejhorším dá i vysedět.
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 21:22|Novicius|(90.181.111.xxx)
Co do toho pleteš grafy, křivky a pásma. Může to být pořádný start když se sejdou dvě až tři kladne zprávy. první uklidní se EU aspoň na prozatím a všchny trhy budou positivní, druhá 26.10 se budou referovat výsledky za 3Q,a třetí končí reklama na ČT a vidina přesunu inzerce směrem ke komerční Nově a Primě
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 14:21|many|(85.207.10.xxx)
jolly: včera byl v ČNB ""Investiční den s Patrií"" (docela dobrý) a p.Žabža z Patrie tam poměrně věrohodně zdůvodnil, proč je momentálně investice do Pegase dobrou volbou (z pohledu FA) s tím, že Patrie cíluje Pegas na 540,-Kč. Ta analýza stavu firmu byla docela imponující, i když zmínil i poměrně známá negativa.
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 13:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak aspoň nějaký dobrý skutek :-)
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 13:32|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Es-Age: diky, ze jsi pustil Esteru! :-) konecne muzeme jit UP!
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 13:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak Estera šla ven za 391,9. No, zisk cca 55 kč celkem. Už jsem se smířil s léty 2006-2008 - tehdy nějaké zisky byly ale vždy sbírány max. po stokorunách. Když jsem zainvestoval víc tak za pár týdnů -50 procent. Takže lepší málo zisku než obrovská ztráta. Velký zisk viditelně v úvahu nepřichází. A navíc : o víkendu summit a ten může dopadnou všelijak. Čili Estera má teď cestu nahoru víceméně otevřenou.
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 12:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Gratulace. Já o něm přemýšlel v poslední divi den. Šlo brát za 433 a já si říkal, mrtvá akcie. Po divi spadne a půl roku na předdivi hodnotu se bude škrábat. A ejhle, dneska je i trochu výše a i s divi. Kdo to mohl tušit...
reagovatzobrazit vlákno20.10. 2011 15:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, podíval se pod 160 a to byla chyba...Nákup Kitkatu zpět do Portfolia za 155. Nový strop byl stanoven.
reagovatzobrazit vlákno20.10. 2011 14:28|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já vždycky jen do sebe. Bez pozice 300 nebude. Musel jsem nakoupit.
reagovatzobrazit vlákno20.10. 2011 11:28|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Prodána druhá polovina Kitkatu za 160. Teď se už možná pod 160 dlouho nepodívá.
reagovatzobrazit vlákno20.10. 2011 11:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak dlouho mě Estera svým vzdorem na 386 provokovala, že jsem na ni za 386,5 poslal sekeru smrti. Tímto stanovuji nový dlouhodobý strop.
reagovatzobrazit vlákno20.10. 2011 11:11|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Se mi zda, ze J.D. zacina mit vliv na DAX jako Es-Age na akcie, tim longem zazdil celou rally sakra...
Jirko, zahlas, az ho prodas,aby se mi ulevilo... :-)
reagovatzobrazit vlákno19.10. 2011 18:44|many|(85.207.10.xxx)
hele datume, přestaň se ztrapňovat - další výkřiky jsou zbytečný. Dneska to už přeci (cituji z minulého pátku) mělo být o 30% dole, možná i za 100,-. To je ale blbý, že někdo tak namachrovanej se tak těžce plete :))
reagovatzobrazit vlákno19.10. 2011 15:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
A já zase přemýšlím o sekeře smrti za 395. Ale rád bych nákupku posunul dále od hranice 400 ale jestli se podaří...Snad příjde nějaký menší výplach hned na openu :-)
reagovatzobrazit vlákno19.10. 2011 10:10|Novicius|(90.181.111.xxx)
Nehisterči ""24.10.1929"". To se stává že to špatně ohodnotíš a nasadíš šortky, pak jsi nasraný že musíš za dražší cenu kupovat.
Holt máš ztráto tak to ber sportovně. A 26.10 to nesletí nýbrž vyletí. Tak se rychle zbav šortů nebo se z toho zlázníš.
Už klakasika říká vědět kdy skončít, neber úplatky , neber šorty...
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 16:11|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak tak. Říkal jsem to. Dnešní maxima 398,1, takže mi chybělo 0,9 kč. No, bývalo, že i o halíř pokyn nevyšel. Jízda na 350, dějství první :-)
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 11:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
V roce 2008 jsem ji koupil za 1600 a v březnu 2009 byla za 200. Myslím, že tohle mluví za vše. P.s. ten vzorek pořád držím :-)
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 11:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jenže tehdy byly sekera smrti ještě u mě. Po mém kaufu se už nad 400 nedostane.
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 10:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Poslední šance dobře prodat. Strop je 399. Tolik potřebuju, abych se toho zbavil bez ztráty.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Energetická skupina ČEZ v úterý založila svou dceřinou firmu s názvem ČEZ Energy. Do ní...
Dubaj si v uplynulých letech vybudovala pověst oázy stability v neklidném regionu, čímž...
Před deseti lety britští voliči v referendu rozhodli o vystoupení Británie z Evropské unie....
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.