Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 12:50
Akcie.cz»Diskuse»Poslední názory

Diskuse investorů

Poslední názory

1 5838 5839 5840 826

KIT DIGITAL, INC.:  Fund. info - ptf smrti.

Tak po prodeji Estery v pátek za 392 (výsledky viditelné již dnes) dneska prodej Kitkatu za 164. Cesty pro oba tituly teda otevřené.

ČEZ:  Shortování.

Radši vezmi ETF, tam jsou trošku menší rizika a hlavně se v nejhorším dá i vysedět.

CETV:  CETV se již nedotkne horního Bollingera nejméně 30 dnů, 11 USD není možno dosáhnout, jediná je cesta


Co do toho pleteš grafy, křivky a pásma. Může to být pořádný start když se sejdou dvě až tři kladne zprávy. první uklidní se EU aspoň na prozatím a všchny trhy budou positivní, druhá 26.10 se budou referovat výsledky za 3Q,a třetí končí reklama na ČT a vidina přesunu inzerce směrem ke komerční Nově a Primě

Pegas Nonwovens SA:  Pegas

jolly: včera byl v ČNB ""Investiční den s Patrií"" (docela dobrý) a p.Žabža z Patrie tam poměrně věrohodně zdůvodnil, proč je momentálně investice do Pegase dobrou volbou (z pohledu FA) s tím, že Patrie cíluje Pegas na 540,-Kč. Ta analýza stavu firmu byla docela imponující, i když zmínil i poměrně známá negativa.

Pegas Nonwovens SA:  Pegas

Tak aspoň nějaký dobrý skutek :-)

Pegas Nonwovens SA:  Pegas

Es-Age: diky, ze jsi pustil Esteru! :-) konecne muzeme jit UP!

Pegas Nonwovens SA:  Pegas

Tak Estera šla ven za 391,9. No, zisk cca 55 kč celkem. Už jsem se smířil s léty 2006-2008 - tehdy nějaké zisky byly ale vždy sbírány max. po stokorunách. Když jsem zainvestoval víc tak za pár týdnů -50 procent. Takže lepší málo zisku než obrovská ztráta. Velký zisk viditelně v úvahu nepřichází. A navíc : o víkendu summit a ten může dopadnou všelijak. Čili Estera má teď cestu nahoru víceméně otevřenou.

Pegas Nonwovens SA:  Pegas

Gratulace. Já o něm přemýšlel v poslední divi den. Šlo brát za 433 a já si říkal, mrtvá akcie. Po divi spadne a půl roku na předdivi hodnotu se bude škrábat. A ejhle, dneska je i trochu výše a i s divi. Kdo to mohl tušit...

ERSTE BANK:  Fund. info - ptf smrti.

No, podíval se pod 160 a to byla chyba...Nákup Kitkatu zpět do Portfolia za 155. Nový strop byl stanoven.

ERSTE BANK:  to Es-Age: Ještě počkej, jak píšu bude to na těch 300 Kč/share,přece nechceš tu sekeru.....

Já vždycky jen do sebe. Bez pozice 300 nebude. Musel jsem nakoupit.

ERSTE BANK:  Fund. info - ptf smrti.

Prodána druhá polovina Kitkatu za 160. Teď se už možná pod 160 dlouho nepodívá.

ERSTE BANK:  ERSTE banky sračky ať Vám výjdou kačky....:-)))

Tak dlouho mě Estera svým vzdorem na 386 provokovala, že jsem na ni za 386,5 poslal sekeru smrti. Tímto stanovuji nový dlouhodobý strop.

ERSTE BANK:  ERSTE banky sračky ať Vám výjdou kačky....:-)))

Se mi zda, ze J.D. zacina mit vliv na DAX jako Es-Age na akcie, tim longem zazdil celou rally sakra...

Jirko, zahlas, az ho prodas,aby se mi ulevilo... :-)

CETV:  .....CESTA DOLŮ!!!

hele datume, přestaň se ztrapňovat - další výkřiky jsou zbytečný. Dneska to už přeci (cituji z minulého pátku) mělo být o 30% dole, možná i za 100,-. To je ale blbý, že někdo tak namachrovanej se tak těžce plete :))

ERSTE BANK:  Erste

A já zase přemýšlím o sekeře smrti za 395. Ale rád bych nákupku posunul dále od hranice 400 ale jestli se podaří...Snad příjde nějaký menší výplach hned na openu :-)

CETV:  Vy ani nevíte, co vás na CETV čeká, ha-ha-ha!!! Odložený přirozený pokles jen znásobí pád!!!

Nehisterči ""24.10.1929"". To se stává že to špatně ohodnotíš a nasadíš šortky, pak jsi nasraný že musíš za dražší cenu kupovat.
Holt máš ztráto tak to ber sportovně. A 26.10 to nesletí nýbrž vyletí. Tak se rychle zbav šortů nebo se z toho zlázníš.
Už klakasika říká vědět kdy skončít, neber úplatky , neber šorty...

ERSTE BANK:  ERSTE

Tak tak. Říkal jsem to. Dnešní maxima 398,1, takže mi chybělo 0,9 kč. No, bývalo, že i o halíř pokyn nevyšel. Jízda na 350, dějství první :-)

ERSTE BANK:  ERSTE

V roce 2008 jsem ji koupil za 1600 a v březnu 2009 byla za 200. Myslím, že tohle mluví za vše. P.s. ten vzorek pořád držím :-)

ERSTE BANK:  ERSTE

Jenže tehdy byly sekera smrti ještě u mě. Po mém kaufu se už nad 400 nedostane.

ERSTE BANK:  ERSTE

Poslední šance dobře prodat. Strop je 399. Tolik potřebuju, abych se toho zbavil bez ztráty.

1 5838 5839 5840 826

Indexy

23.06.2026
Graf - DAX

PXdolu-0,202 578,8212:49:17
RMdolu-0,49722,6012:22:34
DJIAnahoru+0,2951 712,7122.06.26
NASDAQdolu-1,3226 166,6023.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-1,0224 884,3312:29:40


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz