reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 14:21|many|(85.207.10.xxx)
Pegas Nonwovens SA: Pegas
jolly: včera byl v ČNB ""Investiční den s Patrií"" (docela dobrý) a p.Žabža z Patrie tam poměrně věrohodně zdůvodnil, proč je momentálně investice do Pegase dobrou volbou (z pohledu FA) s tím, že Patrie cíluje Pegas na 540,-Kč. Ta analýza stavu firmu byla docela imponující, i když zmínil i poměrně známá negativa.
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 13:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pegas Nonwovens SA: Pegas
Tak aspoň nějaký dobrý skutek :-)
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 13:32|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Pegas Nonwovens SA: Pegas
Es-Age: diky, ze jsi pustil Esteru! :-) konecne muzeme jit UP!
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 13:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pegas Nonwovens SA: Pegas
Tak Estera šla ven za 391,9. No, zisk cca 55 kč celkem. Už jsem se smířil s léty 2006-2008 - tehdy nějaké zisky byly ale vždy sbírány max. po stokorunách. Když jsem zainvestoval víc tak za pár týdnů -50 procent. Takže lepší málo zisku než obrovská ztráta. Velký zisk viditelně v úvahu nepřichází. A navíc : o víkendu summit a ten může dopadnou všelijak. Čili Estera má teď cestu nahoru víceméně otevřenou.
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 12:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pegas Nonwovens SA: Pegas
Gratulace. Já o něm přemýšlel v poslední divi den. Šlo brát za 433 a já si říkal, mrtvá akcie. Po divi spadne a půl roku na předdivi hodnotu se bude škrábat. A ejhle, dneska je i trochu výše a i s divi. Kdo to mohl tušit...
reagovatzobrazit vlákno20.10. 2011 15:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: Fund. info - ptf smrti.
No, podíval se pod 160 a to byla chyba...Nákup Kitkatu zpět do Portfolia za 155. Nový strop byl stanoven.
reagovatzobrazit vlákno20.10. 2011 14:28|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: to Es-Age: Ještě počkej, jak píšu bude to na těch 300 Kč/share,přece nechceš tu sekeru.....
Já vždycky jen do sebe. Bez pozice 300 nebude. Musel jsem nakoupit.
reagovatzobrazit vlákno20.10. 2011 11:28|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: Fund. info - ptf smrti.
Prodána druhá polovina Kitkatu za 160. Teď se už možná pod 160 dlouho nepodívá.
reagovatzobrazit vlákno20.10. 2011 11:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE banky sračky ať Vám výjdou kačky....:-)))
Tak dlouho mě Estera svým vzdorem na 386 provokovala, že jsem na ni za 386,5 poslal sekeru smrti. Tímto stanovuji nový dlouhodobý strop.
reagovatzobrazit vlákno20.10. 2011 11:11|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE banky sračky ať Vám výjdou kačky....:-)))
Se mi zda, ze J.D. zacina mit vliv na DAX jako Es-Age na akcie, tim longem zazdil celou rally sakra...
Jirko, zahlas, az ho prodas,aby se mi ulevilo... :-)
reagovatzobrazit vlákno19.10. 2011 18:44|many|(85.207.10.xxx)
CETV: .....CESTA DOLŮ!!!
hele datume, přestaň se ztrapňovat - další výkřiky jsou zbytečný. Dneska to už přeci (cituji z minulého pátku) mělo být o 30% dole, možná i za 100,-. To je ale blbý, že někdo tak namachrovanej se tak těžce plete :))
reagovatzobrazit vlákno19.10. 2011 15:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: Erste
A já zase přemýšlím o sekeře smrti za 395. Ale rád bych nákupku posunul dále od hranice 400 ale jestli se podaří...Snad příjde nějaký menší výplach hned na openu :-)
reagovatzobrazit vlákno19.10. 2011 10:10|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: Vy ani nevíte, co vás na CETV čeká, ha-ha-ha!!! Odložený přirozený pokles jen znásobí pád!!!
Nehisterči ""24.10.1929"". To se stává že to špatně ohodnotíš a nasadíš šortky, pak jsi nasraný že musíš za dražší cenu kupovat.
Holt máš ztráto tak to ber sportovně. A 26.10 to nesletí nýbrž vyletí. Tak se rychle zbav šortů nebo se z toho zlázníš.
Už klakasika říká vědět kdy skončít, neber úplatky , neber šorty...
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 16:11|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE
Tak tak. Říkal jsem to. Dnešní maxima 398,1, takže mi chybělo 0,9 kč. No, bývalo, že i o halíř pokyn nevyšel. Jízda na 350, dějství první :-)
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 11:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE
V roce 2008 jsem ji koupil za 1600 a v březnu 2009 byla za 200. Myslím, že tohle mluví za vše. P.s. ten vzorek pořád držím :-)
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 11:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE
Jenže tehdy byly sekera smrti ještě u mě. Po mém kaufu se už nad 400 nedostane.
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 10:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE
Poslední šance dobře prodat. Strop je 399. Tolik potřebuju, abych se toho zbavil bez ztráty.
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 9:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE
Aj aj, proč sis nepočkal na cca 350?
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 9:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: Fund. info - ptf smrti.
Poté, co jsem nakoupil, k brutálnímu pádu jistě dojde. Jestli až na 300, to nevím i když tiše doufám až v cenu 200. Ale dle zkušeností každý můj nákup přinese minimálně 10-tiprocentní propad v nejbližších dnech. Většinou to je ale tak 30-50 procent dolů.
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2011 17:07|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Novinky na akcie.cz: DAX
Jaký je odkaz na Ester ve Vídni? Na wienerboerse.at ji nemůžu najít.Dík