ERSTE BANK: Erste
A já zase přemýšlím o sekeře smrti za 395. Ale rád bych nákupku posunul dále od hranice 400 ale jestli se podaří...Snad příjde nějaký menší výplach hned na openu :-)
reagovatzobrazit vlákno19.10. 2011 15:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
A já zase přemýšlím o sekeře smrti za 395. Ale rád bych nákupku posunul dále od hranice 400 ale jestli se podaří...Snad příjde nějaký menší výplach hned na openu :-)
reagovatzobrazit vlákno19.10. 2011 10:10|Novicius|(90.181.111.xxx)
Nehisterči ""24.10.1929"". To se stává že to špatně ohodnotíš a nasadíš šortky, pak jsi nasraný že musíš za dražší cenu kupovat.
Holt máš ztráto tak to ber sportovně. A 26.10 to nesletí nýbrž vyletí. Tak se rychle zbav šortů nebo se z toho zlázníš.
Už klakasika říká vědět kdy skončít, neber úplatky , neber šorty...
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 16:11|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak tak. Říkal jsem to. Dnešní maxima 398,1, takže mi chybělo 0,9 kč. No, bývalo, že i o halíř pokyn nevyšel. Jízda na 350, dějství první :-)
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 11:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
V roce 2008 jsem ji koupil za 1600 a v březnu 2009 byla za 200. Myslím, že tohle mluví za vše. P.s. ten vzorek pořád držím :-)
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 11:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jenže tehdy byly sekera smrti ještě u mě. Po mém kaufu se už nad 400 nedostane.
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 10:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Poslední šance dobře prodat. Strop je 399. Tolik potřebuju, abych se toho zbavil bez ztráty.
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 9:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Aj aj, proč sis nepočkal na cca 350?
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 9:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Poté, co jsem nakoupil, k brutálnímu pádu jistě dojde. Jestli až na 300, to nevím i když tiše doufám až v cenu 200. Ale dle zkušeností každý můj nákup přinese minimálně 10-tiprocentní propad v nejbližších dnech. Většinou to je ale tak 30-50 procent dolů.
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2011 17:07|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Jaký je odkaz na Ester ve Vídni? Na wienerboerse.at ji nemůžu najít.Dík
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2011 16:28|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Sekera smrti na návštěvě u Estery. V aukci úder za 395, takže blíží se pád minimálně na 300.
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2011 12:04|Gambler|(90.178.225.xxx)
MartD klikni na nick DEERRICK, návod bude v jeho historii, už myslím tady jednou o tom psal.
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2011 11:24|iv2|(88.101.131.xxx)
jestli treba neklesne - ted hrozi ze erste nevyplati divi vubec.
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2011 11:24|iv2|(88.101.131.xxx)
taky me to napadlo ale nevim kolik bude dividenda pristi rok ?
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2011 8:20|iv2|(88.101.131.xxx)
koledujes si o cerveny krizek tak neser.
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2011 8:19|iv2|(88.101.131.xxx)
martin15 ty sasku proc to tu pises 4x to same ?
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 13:21|Novicius|(90.181.111.xxx)
tak jo, na mě je to moc komplikované. Ukazatel pro mě bude 26.10 tj report za 3Q. Fakt je že po raportu bude pozdě jak naskakovat v případě startu vzhůru, tak vypadnout v případě poklesu. proto se neřidím doporučěním ani indexami, ale insider (nákupy-prodeje).
A tady to vychází jednoznačně. manažeři a ekonomičtí zvlášť vědí co máj pod palcem. Stačí si pročíst pár příspěvků na Googlu na CETV.
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 13:21|Novicius|(90.181.111.xxx)
tak jo, na mě je to moc komplikované. Ukazatel pro mě bude 26.10 tj report za 3Q. Fakt je že po raportu bude pozdě jak naskakovat v případě startu vzhůru, tak vypadnout v případě poklesu. proto se neřidím doporučěním ani indexami, ale insider (nákupy-prodeje).
A tady to vychází jednoznačně. manažeři a ekonomičtí zvlášť vědí co máj pod palcem. Stačí si pročíst pár příspěvků na Googlu na CETV.
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 10:42|many|(85.207.10.xxx)
Chains: tak na tu závěrečnou otázku jsem zapomněl, protože jsem u toho brečel smíchy :))
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 10:39|whitehole|(77.48.70.xxx)
nedá, musel bys z toho milionu mít zisk 360k+ ročně pravidelně
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 10:37|many|(85.207.10.xxx)
RotKid: napadlo mě, ža kdybych si minulý týden půjčil 100 milionů a koupil za ně akcie CETV za cca 130,- a teď je prodal za 180,-, moh bych se už jenom válet na Haváji. Asi bych to ani nedanil, protože by to se mnou švihlo :))
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Potravináři varují před doručováním potravin a doplňků stravy do výdejních boxů. V...
Energetická skupina ČEZ v úterý založila svou dceřinou firmu s názvem ČEZ Energy. Do ní...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.