zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 1:07
Akcie.cz»Diskuse»Poslední názory

Diskuse investorů

Poslední názory

1 5840 5841 5842 822

ERSTE BANK:  Erste

A já zase přemýšlím o sekeře smrti za 395. Ale rád bych nákupku posunul dále od hranice 400 ale jestli se podaří...Snad příjde nějaký menší výplach hned na openu :-)

CETV:  Vy ani nevíte, co vás na CETV čeká, ha-ha-ha!!! Odložený přirozený pokles jen znásobí pád!!!

Nehisterči ""24.10.1929"". To se stává že to špatně ohodnotíš a nasadíš šortky, pak jsi nasraný že musíš za dražší cenu kupovat.
Holt máš ztráto tak to ber sportovně. A 26.10 to nesletí nýbrž vyletí. Tak se rychle zbav šortů nebo se z toho zlázníš.
Už klakasika říká vědět kdy skončít, neber úplatky , neber šorty...

ERSTE BANK:  ERSTE

Tak tak. Říkal jsem to. Dnešní maxima 398,1, takže mi chybělo 0,9 kč. No, bývalo, že i o halíř pokyn nevyšel. Jízda na 350, dějství první :-)

ERSTE BANK:  ERSTE

V roce 2008 jsem ji koupil za 1600 a v březnu 2009 byla za 200. Myslím, že tohle mluví za vše. P.s. ten vzorek pořád držím :-)

ERSTE BANK:  ERSTE

Jenže tehdy byly sekera smrti ještě u mě. Po mém kaufu se už nad 400 nedostane.

ERSTE BANK:  ERSTE

Poslední šance dobře prodat. Strop je 399. Tolik potřebuju, abych se toho zbavil bez ztráty.

ERSTE BANK:  ERSTE

Aj aj, proč sis nepočkal na cca 350?

ERSTE BANK:  Fund. info - ptf smrti.

Poté, co jsem nakoupil, k brutálnímu pádu jistě dojde. Jestli až na 300, to nevím i když tiše doufám až v cenu 200. Ale dle zkušeností každý můj nákup přinese minimálně 10-tiprocentní propad v nejbližších dnech. Většinou to je ale tak 30-50 procent dolů.

Novinky na akcie.cz:  DAX

Jaký je odkaz na Ester ve Vídni? Na wienerboerse.at ji nemůžu najít.Dík

ERSTE BANK:  Fund. info - ptf smrti.

Sekera smrti na návštěvě u Estery. V aukci úder za 395, takže blíží se pád minimálně na 300.

New World Resources N.V.:  kupujou?prodávej!

MartD klikni na nick DEERRICK, návod bude v jeho historii, už myslím tady jednou o tom psal.

ERSTE BANK:  divi

jestli treba neklesne - ted hrozi ze erste nevyplati divi vubec.

ERSTE BANK:  divi

taky me to napadlo ale nevim kolik bude dividenda pristi rok ?

Novinky na akcie.cz:  zlato

koledujes si o cerveny krizek tak neser.

Novinky na akcie.cz:  zlato

martin15 ty sasku proc to tu pises 4x to same ?

CETV:  Pádla ...

tak jo, na mě je to moc komplikované. Ukazatel pro mě bude 26.10 tj report za 3Q. Fakt je že po raportu bude pozdě jak naskakovat v případě startu vzhůru, tak vypadnout v případě poklesu. proto se neřidím doporučěním ani indexami, ale insider (nákupy-prodeje).
A tady to vychází jednoznačně. manažeři a ekonomičtí zvlášť vědí co máj pod palcem. Stačí si pročíst pár příspěvků na Googlu na CETV.

CETV:  Pádla ...

tak jo, na mě je to moc komplikované. Ukazatel pro mě bude 26.10 tj report za 3Q. Fakt je že po raportu bude pozdě jak naskakovat v případě startu vzhůru, tak vypadnout v případě poklesu. proto se neřidím doporučěním ani indexami, ale insider (nákupy-prodeje).
A tady to vychází jednoznačně. manažeři a ekonomičtí zvlášť vědí co máj pod palcem. Stačí si pročíst pár příspěvků na Googlu na CETV.

Investoři - začátečníci:  Dá se uživit výnosy z obchodování s akciemi?

Chains: tak na tu závěrečnou otázku jsem zapomněl, protože jsem u toho brečel smíchy :))

Investoři - začátečníci:  Dá se uživit výnosy z obchodování s akciemi?

nedá, musel bys z toho milionu mít zisk 360k+ ročně pravidelně

Investoři - začátečníci:  Dá se uživit výnosy z obchodování s akciemi?

RotKid: napadlo mě, ža kdybych si minulý týden půjčil 100 milionů a koupil za ně akcie CETV za cca 130,- a teď je prodal za 180,-, moh bych se už jenom válet na Haváji. Asi bych to ani nedanil, protože by to se mnou švihlo :))

1 5840 5841 5842 822

Indexy

25.06.2026
Graf - PX

PXdolu-1,512 560,3324.06.26
RMdolu-0,59721,4724.06.26
DJIAnahoru+0,3551 848,9024.06.26
NASDAQdolu-0,6225 427,6024.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,6224 740,3624.06.26


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz