ERSTE BANK: ERSTE
Tak tak. Říkal jsem to. Dnešní maxima 398,1, takže mi chybělo 0,9 kč. No, bývalo, že i o halíř pokyn nevyšel. Jízda na 350, dějství první :-)
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 16:11|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak tak. Říkal jsem to. Dnešní maxima 398,1, takže mi chybělo 0,9 kč. No, bývalo, že i o halíř pokyn nevyšel. Jízda na 350, dějství první :-)
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 11:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
V roce 2008 jsem ji koupil za 1600 a v březnu 2009 byla za 200. Myslím, že tohle mluví za vše. P.s. ten vzorek pořád držím :-)
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 11:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jenže tehdy byly sekera smrti ještě u mě. Po mém kaufu se už nad 400 nedostane.
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 10:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Poslední šance dobře prodat. Strop je 399. Tolik potřebuju, abych se toho zbavil bez ztráty.
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 9:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Aj aj, proč sis nepočkal na cca 350?
reagovatzobrazit vlákno18.10. 2011 9:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Poté, co jsem nakoupil, k brutálnímu pádu jistě dojde. Jestli až na 300, to nevím i když tiše doufám až v cenu 200. Ale dle zkušeností každý můj nákup přinese minimálně 10-tiprocentní propad v nejbližších dnech. Většinou to je ale tak 30-50 procent dolů.
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2011 17:07|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Jaký je odkaz na Ester ve Vídni? Na wienerboerse.at ji nemůžu najít.Dík
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2011 16:28|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Sekera smrti na návštěvě u Estery. V aukci úder za 395, takže blíží se pád minimálně na 300.
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2011 12:04|Gambler|(90.178.225.xxx)
MartD klikni na nick DEERRICK, návod bude v jeho historii, už myslím tady jednou o tom psal.
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2011 11:24|iv2|(88.101.131.xxx)
jestli treba neklesne - ted hrozi ze erste nevyplati divi vubec.
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2011 11:24|iv2|(88.101.131.xxx)
taky me to napadlo ale nevim kolik bude dividenda pristi rok ?
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2011 8:20|iv2|(88.101.131.xxx)
koledujes si o cerveny krizek tak neser.
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2011 8:19|iv2|(88.101.131.xxx)
martin15 ty sasku proc to tu pises 4x to same ?
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 13:21|Novicius|(90.181.111.xxx)
tak jo, na mě je to moc komplikované. Ukazatel pro mě bude 26.10 tj report za 3Q. Fakt je že po raportu bude pozdě jak naskakovat v případě startu vzhůru, tak vypadnout v případě poklesu. proto se neřidím doporučěním ani indexami, ale insider (nákupy-prodeje).
A tady to vychází jednoznačně. manažeři a ekonomičtí zvlášť vědí co máj pod palcem. Stačí si pročíst pár příspěvků na Googlu na CETV.
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 13:21|Novicius|(90.181.111.xxx)
tak jo, na mě je to moc komplikované. Ukazatel pro mě bude 26.10 tj report za 3Q. Fakt je že po raportu bude pozdě jak naskakovat v případě startu vzhůru, tak vypadnout v případě poklesu. proto se neřidím doporučěním ani indexami, ale insider (nákupy-prodeje).
A tady to vychází jednoznačně. manažeři a ekonomičtí zvlášť vědí co máj pod palcem. Stačí si pročíst pár příspěvků na Googlu na CETV.
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 10:42|many|(85.207.10.xxx)
Chains: tak na tu závěrečnou otázku jsem zapomněl, protože jsem u toho brečel smíchy :))
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 10:39|whitehole|(77.48.70.xxx)
nedá, musel bys z toho milionu mít zisk 360k+ ročně pravidelně
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 10:37|many|(85.207.10.xxx)
RotKid: napadlo mě, ža kdybych si minulý týden půjčil 100 milionů a koupil za ně akcie CETV za cca 130,- a teď je prodal za 180,-, moh bych se už jenom válet na Haváji. Asi bych to ani nedanil, protože by to se mnou švihlo :))
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 10:18|many|(85.207.10.xxx)
datum: teda tuhle predikci si dám do rámečku a budu hlídat její pravdivist. Obávám se ale, že ve středu sklidíš brutální výsměch ,,,,
reagovatzobrazit vlákno13.10. 2011 16:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To je takové prase ten Kitkat. Když jsem ho měl, tak při poklesech bez problému 4-8 procent dolů denně. Teď ho mám jen polovinu s tím, že to mnohem levněji dokoupím a ztrátu stáhnu, tak dolů bestie nepůjde ani za nic. Vytvořil jsem kleště. 158 potřebuji, aby v portfoliu smrti byla z transakce nula. Takže nad 158 nepůjde a pod 150 taky ne.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Potravináři varují před doručováním potravin a doplňků stravy do výdejních boxů. V...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.