New World Resources N.V.: kupujou?prodávej!
MartD klikni na nick DEERRICK, návod bude v jeho historii, už myslím tady jednou o tom psal.
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2011 12:04|Gambler|(90.178.225.xxx)
MartD klikni na nick DEERRICK, návod bude v jeho historii, už myslím tady jednou o tom psal.
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2011 11:24|iv2|(88.101.131.xxx)
jestli treba neklesne - ted hrozi ze erste nevyplati divi vubec.
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2011 11:24|iv2|(88.101.131.xxx)
taky me to napadlo ale nevim kolik bude dividenda pristi rok ?
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2011 8:20|iv2|(88.101.131.xxx)
koledujes si o cerveny krizek tak neser.
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2011 8:19|iv2|(88.101.131.xxx)
martin15 ty sasku proc to tu pises 4x to same ?
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 13:21|Novicius|(90.181.111.xxx)
tak jo, na mě je to moc komplikované. Ukazatel pro mě bude 26.10 tj report za 3Q. Fakt je že po raportu bude pozdě jak naskakovat v případě startu vzhůru, tak vypadnout v případě poklesu. proto se neřidím doporučěním ani indexami, ale insider (nákupy-prodeje).
A tady to vychází jednoznačně. manažeři a ekonomičtí zvlášť vědí co máj pod palcem. Stačí si pročíst pár příspěvků na Googlu na CETV.
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 13:21|Novicius|(90.181.111.xxx)
tak jo, na mě je to moc komplikované. Ukazatel pro mě bude 26.10 tj report za 3Q. Fakt je že po raportu bude pozdě jak naskakovat v případě startu vzhůru, tak vypadnout v případě poklesu. proto se neřidím doporučěním ani indexami, ale insider (nákupy-prodeje).
A tady to vychází jednoznačně. manažeři a ekonomičtí zvlášť vědí co máj pod palcem. Stačí si pročíst pár příspěvků na Googlu na CETV.
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 10:42|many|(85.207.10.xxx)
Chains: tak na tu závěrečnou otázku jsem zapomněl, protože jsem u toho brečel smíchy :))
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 10:39|whitehole|(77.48.70.xxx)
nedá, musel bys z toho milionu mít zisk 360k+ ročně pravidelně
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 10:37|many|(85.207.10.xxx)
RotKid: napadlo mě, ža kdybych si minulý týden půjčil 100 milionů a koupil za ně akcie CETV za cca 130,- a teď je prodal za 180,-, moh bych se už jenom válet na Haváji. Asi bych to ani nedanil, protože by to se mnou švihlo :))
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2011 10:18|many|(85.207.10.xxx)
datum: teda tuhle predikci si dám do rámečku a budu hlídat její pravdivist. Obávám se ale, že ve středu sklidíš brutální výsměch ,,,,
reagovatzobrazit vlákno13.10. 2011 16:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To je takové prase ten Kitkat. Když jsem ho měl, tak při poklesech bez problému 4-8 procent dolů denně. Teď ho mám jen polovinu s tím, že to mnohem levněji dokoupím a ztrátu stáhnu, tak dolů bestie nepůjde ani za nic. Vytvořil jsem kleště. 158 potřebuji, aby v portfoliu smrti byla z transakce nula. Takže nad 158 nepůjde a pod 150 taky ne.
reagovatzobrazit vlákno12.10. 2011 19:57|Novicius|(90.181.111.xxx)
Přečti si to po sobě, tak píšeš že hned ráno jsi to vysypal a před koncem zase vysypal, to znamená žes musel nakoupit a pak se ziskem prodat. Tak co se stěžuješ? Anebo kecáš. A propo na korekci by to nemělo vypadat ale právě naopak pomalu ale jistě vzhůru.
reagovatzobrazit vlákno12.10. 2011 18:42|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak opět dojeb.Po včerejším neschválení Slováky jsem čekal indexy min 10 procent v mínusu. Místo toho další drsný růst. U kompu jsem dnes nebyl takže Kitkatu se mi za 160 zbavit nepodařilo. Teď to už neprodám.
reagovatzobrazit vlákno12.10. 2011 8:50|Gambler|(90.178.225.xxx)
Radši bych sledoval naše politiky, taky pořád chtějí schvalovat EFSF.
reagovatzobrazit vlákno11.10. 2011 14:50|gladiator|(109.183.91.xxx)
kdo ma cigara tak musi chrochtat co ze ja magor je prodal......
reagovatzobrazit vlákno11.10. 2011 10:38|Gambler|(90.178.225.xxx)
ram
[ræm]
vrazit , narazit , napálit do čeho prudkým najetím, často úmyslným
vrazit , zarazit , narvat co kam silou
beran zvíře
Beran
beranidlo k zatloukání ap.
pěchovadlo , tlouk
hydraulický píst lisu ap.
dát co komu jasně na vědomí , vtlouci co komu do hlavy )
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 16:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Abych zbytek pozice prodal tak, aby celkem byla nula, potřebuju cenu 158, takže strop je 157,99 :-).
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 16:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Polovina Kitkatu prodána se ztrátou za 152 a jdu čekat na nástup pod 140.
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 12:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Cíl na Esteře zůstává. Nákup za cca 200. Tyhle vlny mě mrzí, že zůstaly nevyužity ale já si počkám na mnohem nižší ceny. Pád z 2008 na březen 2009 jsem zažil a vím, jaké ceny jsou reálné. Tehdy se taky zdály nepravděpodobné.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Potravináři varují před doručováním potravin a doplňků stravy do výdejních boxů. V...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.