Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 16:46
Akcie.cz»Diskuse»Poslední názory

Diskuse investorů

Poslední názory

1 5850 5851 5852 823

CETV:  Pádla ...

tak jo, na mě je to moc komplikované. Ukazatel pro mě bude 26.10 tj report za 3Q. Fakt je že po raportu bude pozdě jak naskakovat v případě startu vzhůru, tak vypadnout v případě poklesu. proto se neřidím doporučěním ani indexami, ale insider (nákupy-prodeje).
A tady to vychází jednoznačně. manažeři a ekonomičtí zvlášť vědí co máj pod palcem. Stačí si pročíst pár příspěvků na Googlu na CETV.

CETV:  Pádla ...

tak jo, na mě je to moc komplikované. Ukazatel pro mě bude 26.10 tj report za 3Q. Fakt je že po raportu bude pozdě jak naskakovat v případě startu vzhůru, tak vypadnout v případě poklesu. proto se neřidím doporučěním ani indexami, ale insider (nákupy-prodeje).
A tady to vychází jednoznačně. manažeři a ekonomičtí zvlášť vědí co máj pod palcem. Stačí si pročíst pár příspěvků na Googlu na CETV.

Investoři - začátečníci:  Dá se uživit výnosy z obchodování s akciemi?

Chains: tak na tu závěrečnou otázku jsem zapomněl, protože jsem u toho brečel smíchy :))

Investoři - začátečníci:  Dá se uživit výnosy z obchodování s akciemi?

nedá, musel bys z toho milionu mít zisk 360k+ ročně pravidelně

Investoři - začátečníci:  Dá se uživit výnosy z obchodování s akciemi?

RotKid: napadlo mě, ža kdybych si minulý týden půjčil 100 milionů a koupil za ně akcie CETV za cca 130,- a teď je prodal za 180,-, moh bych se už jenom válet na Haváji. Asi bych to ani nedanil, protože by to se mnou švihlo :))

CETV:  CETV

datum: teda tuhle predikci si dám do rámečku a budu hlídat její pravdivist. Obávám se ale, že ve středu sklidíš brutální výsměch ,,,,

KIT DIGITAL, INC.:  Kleště

To je takové prase ten Kitkat. Když jsem ho měl, tak při poklesech bez problému 4-8 procent dolů denně. Teď ho mám jen polovinu s tím, že to mnohem levněji dokoupím a ztrátu stáhnu, tak dolů bestie nepůjde ani za nic. Vytvořil jsem kleště. 158 potřebuji, aby v portfoliu smrti byla z transakce nula. Takže nad 158 nepůjde a pod 150 taky ne.

CETV:  Pádla ...

Přečti si to po sobě, tak píšeš že hned ráno jsi to vysypal a před koncem zase vysypal, to znamená žes musel nakoupit a pak se ziskem prodat. Tak co se stěžuješ? Anebo kecáš. A propo na korekci by to nemělo vypadat ale právě naopak pomalu ale jistě vzhůru.

KIT DIGITAL, INC.:  Zase smůla

Tak opět dojeb.Po včerejším neschválení Slováky jsem čekal indexy min 10 procent v mínusu. Místo toho další drsný růst. U kompu jsem dnes nebyl takže Kitkatu se mi za 160 zbavit nepodařilo. Teď to už neprodám.

ERSTE BANK:  ALCOA :-(

Radši bych sledoval naše politiky, taky pořád chtějí schvalovat EFSF.

ERSTE BANK:  .-END GAME

kdo ma cigara tak musi chrochtat co ze ja magor je prodal......

ERSTE BANK:  cos takhle das si FAZ:)

ram

[ræm]
vrazit , narazit , napálit do čeho prudkým najetím, často úmyslným
vrazit , zarazit , narvat co kam silou
beran zvíře
Beran
beranidlo k zatloukání ap.
pěchovadlo , tlouk
hydraulický píst lisu ap.
dát co komu jasně na vědomí , vtlouci co komu do hlavy )

KIT DIGITAL, INC.:  Fund. info - ptf. smrti

Abych zbytek pozice prodal tak, aby celkem byla nula, potřebuju cenu 158, takže strop je 157,99 :-).

KIT DIGITAL, INC.:  Fund. info - ptf. smrti

Polovina Kitkatu prodána se ztrátou za 152 a jdu čekat na nástup pod 140.

ERSTE BANK:  ERSTE za 5é bude drahá !!!

Cíl na Esteře zůstává. Nákup za cca 200. Tyhle vlny mě mrzí, že zůstaly nevyužity ale já si počkám na mnohem nižší ceny. Pád z 2008 na březen 2009 jsem zažil a vím, jaké ceny jsou reálné. Tehdy se taky zdály nepravděpodobné.

ERSTE BANK:  ERSTE B.-END GAME

petr M.: gratuluju, ja jsem tuhle zpravu necekal....takze v Estere visim a zase si pockam...ale ona se zvedne, na closu by mohla byt i nad 450...

ERSTE BANK:  ERSTE B.-END GAME

Petr M.: taky to tak vidim, hlavne za tyhle ceny...

ERSTE BANK:  ERSTE B.-END GAME

ERSTE BANK:  Erste

to vypada, ze Erste vysla jako jedna z mala prvni z barvou ven...

ERSTE BANK:  Erste

Je zajímavé, že zrovna před týdnem vyšlo doporučení od Goldmnů nakupovat s cílovkou 35 EUR, další od Citigroup s cílovkou 29. Něco nedávného mi to připomíná :-)

1 5850 5851 5852 823

Indexy

25.06.2026
Graf - DJI

PXdolu-0,202 555,1816:15:25
RMnahoru+0,54725,3916:33:42
DJIAnahoru+1,3652 553,8616:24:46
NASDAQdolu-0,6025 322,9616:24:50
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXnahoru+1,2425 047,8116:24:49


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz