reagovatzobrazit vlákno13.10. 2011 16:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Kleště
To je takové prase ten Kitkat. Když jsem ho měl, tak při poklesech bez problému 4-8 procent dolů denně. Teď ho mám jen polovinu s tím, že to mnohem levněji dokoupím a ztrátu stáhnu, tak dolů bestie nepůjde ani za nic. Vytvořil jsem kleště. 158 potřebuji, aby v portfoliu smrti byla z transakce nula. Takže nad 158 nepůjde a pod 150 taky ne.
reagovatzobrazit vlákno12.10. 2011 19:57|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: Pádla ...
Přečti si to po sobě, tak píšeš že hned ráno jsi to vysypal a před koncem zase vysypal, to znamená žes musel nakoupit a pak se ziskem prodat. Tak co se stěžuješ? Anebo kecáš. A propo na korekci by to nemělo vypadat ale právě naopak pomalu ale jistě vzhůru.
reagovatzobrazit vlákno12.10. 2011 18:42|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Zase smůla
Tak opět dojeb.Po včerejším neschválení Slováky jsem čekal indexy min 10 procent v mínusu. Místo toho další drsný růst. U kompu jsem dnes nebyl takže Kitkatu se mi za 160 zbavit nepodařilo. Teď to už neprodám.
reagovatzobrazit vlákno12.10. 2011 8:50|Gambler|(90.178.225.xxx)
ERSTE BANK: ALCOA :-(
Radši bych sledoval naše politiky, taky pořád chtějí schvalovat EFSF.
reagovatzobrazit vlákno11.10. 2011 14:50|gladiator|(109.183.91.xxx)
ERSTE BANK: .-END GAME
kdo ma cigara tak musi chrochtat co ze ja magor je prodal......
reagovatzobrazit vlákno11.10. 2011 10:38|Gambler|(90.178.225.xxx)
ERSTE BANK: cos takhle das si FAZ:)
ram
[ræm]
vrazit , narazit , napálit do čeho prudkým najetím, často úmyslným
vrazit , zarazit , narvat co kam silou
beran zvíře
Beran
beranidlo k zatloukání ap.
pěchovadlo , tlouk
hydraulický píst lisu ap.
dát co komu jasně na vědomí , vtlouci co komu do hlavy )
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 16:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Fund. info - ptf. smrti
Abych zbytek pozice prodal tak, aby celkem byla nula, potřebuju cenu 158, takže strop je 157,99 :-).
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 16:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Fund. info - ptf. smrti
Polovina Kitkatu prodána se ztrátou za 152 a jdu čekat na nástup pod 140.
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 12:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE za 5é bude drahá !!!
Cíl na Esteře zůstává. Nákup za cca 200. Tyhle vlny mě mrzí, že zůstaly nevyužity ale já si počkám na mnohem nižší ceny. Pád z 2008 na březen 2009 jsem zažil a vím, jaké ceny jsou reálné. Tehdy se taky zdály nepravděpodobné.
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 11:05|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE B.-END GAME
petr M.: gratuluju, ja jsem tuhle zpravu necekal....takze v Estere visim a zase si pockam...ale ona se zvedne, na closu by mohla byt i nad 450...
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 10:55|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE B.-END GAME
Petr M.: taky to tak vidim, hlavne za tyhle ceny...
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 10:19|gladiator|(109.183.114.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE B.-END GAME
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 9:56|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ERSTE BANK: Erste
to vypada, ze Erste vysla jako jedna z mala prvni z barvou ven...
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 9:48|Edgar|(94.112.35.xxx)
ERSTE BANK: Erste
Je zajímavé, že zrovna před týdnem vyšlo doporučení od Goldmnů nakupovat s cílovkou 35 EUR, další od Citigroup s cílovkou 29. Něco nedávného mi to připomíná :-)
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 9:26|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ERSTE BANK: Erste
Diky, tohle jsem prehledl...
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 9:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ERSTE BANK: Erste
Zdravim,
tusite, proc ta Erste takhle zjebla? Prco treba nezjebla Krabice?
reagovatzobrazit vlákno7.10. 2011 18:53|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Investoři - začátečníci: ?
naaadech, poradne se zaklonit a poradnej vydech az nekam nad mraky...:) proste ty rezistence nejde projet jen tak...:)
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 16:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Ach ti snílci
CETV skoro +5 a Kitkat zase v mínusu. Dnešní close tipuju minimálně na -5 procent.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 15:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Ach ti snílci
Jedna z posledních možností prodat nad 8 USD.Kurz stojí a čeká se na shorty. Chvilka a okamžitě je (-4) - (-5).Trend byl jasně včera potvrzen.Mám nastavený pokyn, abych prodal s relativně malou ztrátou a postavím se na 140.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 10:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Ach ti snílci
18,45*7,96=146,862 a u nás 151,5. Tady 15:30 zase někdo pořádně zapláče. K tomu trend je pořád down, takže 8 USD dlouhodobě nepřeleze ani náhodou.