ERSTE BANK: ALCOA :-(
Radši bych sledoval naše politiky, taky pořád chtějí schvalovat EFSF.
reagovatzobrazit vlákno12.10. 2011 8:50|Gambler|(90.178.225.xxx)
Radši bych sledoval naše politiky, taky pořád chtějí schvalovat EFSF.
reagovatzobrazit vlákno11.10. 2011 14:50|gladiator|(109.183.91.xxx)
kdo ma cigara tak musi chrochtat co ze ja magor je prodal......
reagovatzobrazit vlákno11.10. 2011 10:38|Gambler|(90.178.225.xxx)
ram
[ræm]
vrazit , narazit , napálit do čeho prudkým najetím, často úmyslným
vrazit , zarazit , narvat co kam silou
beran zvíře
Beran
beranidlo k zatloukání ap.
pěchovadlo , tlouk
hydraulický píst lisu ap.
dát co komu jasně na vědomí , vtlouci co komu do hlavy )
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 16:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Abych zbytek pozice prodal tak, aby celkem byla nula, potřebuju cenu 158, takže strop je 157,99 :-).
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 16:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Polovina Kitkatu prodána se ztrátou za 152 a jdu čekat na nástup pod 140.
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 12:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Cíl na Esteře zůstává. Nákup za cca 200. Tyhle vlny mě mrzí, že zůstaly nevyužity ale já si počkám na mnohem nižší ceny. Pád z 2008 na březen 2009 jsem zažil a vím, jaké ceny jsou reálné. Tehdy se taky zdály nepravděpodobné.
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 11:05|michaelzak|(213.29.248.xxx)
petr M.: gratuluju, ja jsem tuhle zpravu necekal....takze v Estere visim a zase si pockam...ale ona se zvedne, na closu by mohla byt i nad 450...
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 10:55|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Petr M.: taky to tak vidim, hlavne za tyhle ceny...
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 10:19|gladiator|(109.183.114.xxx)
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 9:56|michaelzak|(213.29.248.xxx)
to vypada, ze Erste vysla jako jedna z mala prvni z barvou ven...
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 9:48|Edgar|(94.112.35.xxx)
Je zajímavé, že zrovna před týdnem vyšlo doporučení od Goldmnů nakupovat s cílovkou 35 EUR, další od Citigroup s cílovkou 29. Něco nedávného mi to připomíná :-)
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 9:26|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Diky, tohle jsem prehledl...
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 9:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Zdravim,
tusite, proc ta Erste takhle zjebla? Prco treba nezjebla Krabice?
reagovatzobrazit vlákno7.10. 2011 18:53|michaelzak|(83.208.171.xxx)
naaadech, poradne se zaklonit a poradnej vydech az nekam nad mraky...:) proste ty rezistence nejde projet jen tak...:)
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 16:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV skoro +5 a Kitkat zase v mínusu. Dnešní close tipuju minimálně na -5 procent.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 15:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jedna z posledních možností prodat nad 8 USD.Kurz stojí a čeká se na shorty. Chvilka a okamžitě je (-4) - (-5).Trend byl jasně včera potvrzen.Mám nastavený pokyn, abych prodal s relativně malou ztrátou a postavím se na 140.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 10:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
18,45*7,96=146,862 a u nás 151,5. Tady 15:30 zase někdo pořádně zapláče. K tomu trend je pořád down, takže 8 USD dlouhodobě nepřeleze ani náhodou.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 9:47|zany|(193.86.121.xxx)
přes 700 k 730...
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 9:47|zany|(193.86.121.xxx)
Pujde to dnes přes 730 třeba k 730?
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 9:41|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Robin: ja uvidim podle situace, jestli to bude nachystany jit vys, tak svezu i dal...ale Estera vypada, ze pekne jezdi mezi 400-500 prozatim.. :) to je slusna prilezitost.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.