Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 18:15
Akcie.cz»Diskuse»Poslední názory

Diskuse investorů

Poslední názory

1 5861 5862 5863 789

ERSTE BANK:  cos takhle das si FAZ:)

ram

[ræm]
vrazit , narazit , napálit do čeho prudkým najetím, často úmyslným
vrazit , zarazit , narvat co kam silou
beran zvíře
Beran
beranidlo k zatloukání ap.
pěchovadlo , tlouk
hydraulický píst lisu ap.
dát co komu jasně na vědomí , vtlouci co komu do hlavy )

KIT DIGITAL, INC.:  Fund. info - ptf. smrti

Abych zbytek pozice prodal tak, aby celkem byla nula, potřebuju cenu 158, takže strop je 157,99 :-).

KIT DIGITAL, INC.:  Fund. info - ptf. smrti

Polovina Kitkatu prodána se ztrátou za 152 a jdu čekat na nástup pod 140.

ERSTE BANK:  ERSTE za 5é bude drahá !!!

Cíl na Esteře zůstává. Nákup za cca 200. Tyhle vlny mě mrzí, že zůstaly nevyužity ale já si počkám na mnohem nižší ceny. Pád z 2008 na březen 2009 jsem zažil a vím, jaké ceny jsou reálné. Tehdy se taky zdály nepravděpodobné.

ERSTE BANK:  ERSTE B.-END GAME

petr M.: gratuluju, ja jsem tuhle zpravu necekal....takze v Estere visim a zase si pockam...ale ona se zvedne, na closu by mohla byt i nad 450...

ERSTE BANK:  ERSTE B.-END GAME

Petr M.: taky to tak vidim, hlavne za tyhle ceny...

ERSTE BANK:  ERSTE B.-END GAME

ERSTE BANK:  Erste

to vypada, ze Erste vysla jako jedna z mala prvni z barvou ven...

ERSTE BANK:  Erste

Je zajímavé, že zrovna před týdnem vyšlo doporučení od Goldmnů nakupovat s cílovkou 35 EUR, další od Citigroup s cílovkou 29. Něco nedávného mi to připomíná :-)

ERSTE BANK:  Erste

Diky, tohle jsem prehledl...

ERSTE BANK:  Erste

Zdravim,

tusite, proc ta Erste takhle zjebla? Prco treba nezjebla Krabice?

Investoři - začátečníci:  ?

naaadech, poradne se zaklonit a poradnej vydech az nekam nad mraky...:) proste ty rezistence nejde projet jen tak...:)

KIT DIGITAL, INC.:  Ach ti snílci

CETV skoro +5 a Kitkat zase v mínusu. Dnešní close tipuju minimálně na -5 procent.

KIT DIGITAL, INC.:  Ach ti snílci

Jedna z posledních možností prodat nad 8 USD.Kurz stojí a čeká se na shorty. Chvilka a okamžitě je (-4) - (-5).Trend byl jasně včera potvrzen.Mám nastavený pokyn, abych prodal s relativně malou ztrátou a postavím se na 140.

KIT DIGITAL, INC.:  Ach ti snílci

18,45*7,96=146,862 a u nás 151,5. Tady 15:30 zase někdo pořádně zapláče. K tomu trend je pořád down, takže 8 USD dlouhodobě nepřeleze ani náhodou.

VIENNA INSURANCE GROUP:  dnes přes 700

přes 700 k 730...

VIENNA INSURANCE GROUP:  dnes přes 700

Pujde to dnes přes 730 třeba k 730?

ERSTE BANK:  Erste bank je zralá k nákupu až

Robin: ja uvidim podle situace, jestli to bude nachystany jit vys, tak svezu i dal...ale Estera vypada, ze pekne jezdi mezi 400-500 prozatim.. :) to je slusna prilezitost.

ERSTE BANK:  Erste bank je zralá k nákupu až

po ranu se budou realizovat na Erste zisky z nakupu pod 430 a pak popojedeme k 5 kilu...;)

ERSTE BANK:  Erste bank je zralá k nákupu až

150 těžko říct ale v 200 věřím. Jen co to v Améru zase otočí dolů.

1 5861 5862 5863 789

Indexy

26.06.2026
Graf - DAX

PXnahoru+0,232 561,1016:15:29
RMnahoru+0,18726,6116:56:46
DJIAnahoru+0,2252 037,2617:51:17
NASDAQnahoru+0,2225 414,4317:36:17
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-1,2524 681,7217:30:02


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz