KIT DIGITAL, INC.: Fund. info - ptf. smrti
Abych zbytek pozice prodal tak, aby celkem byla nula, potřebuju cenu 158, takže strop je 157,99 :-).
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 16:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Abych zbytek pozice prodal tak, aby celkem byla nula, potřebuju cenu 158, takže strop je 157,99 :-).
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 16:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Polovina Kitkatu prodána se ztrátou za 152 a jdu čekat na nástup pod 140.
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 12:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Cíl na Esteře zůstává. Nákup za cca 200. Tyhle vlny mě mrzí, že zůstaly nevyužity ale já si počkám na mnohem nižší ceny. Pád z 2008 na březen 2009 jsem zažil a vím, jaké ceny jsou reálné. Tehdy se taky zdály nepravděpodobné.
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 11:05|michaelzak|(213.29.248.xxx)
petr M.: gratuluju, ja jsem tuhle zpravu necekal....takze v Estere visim a zase si pockam...ale ona se zvedne, na closu by mohla byt i nad 450...
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 10:55|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Petr M.: taky to tak vidim, hlavne za tyhle ceny...
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 10:19|gladiator|(109.183.114.xxx)
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 9:56|michaelzak|(213.29.248.xxx)
to vypada, ze Erste vysla jako jedna z mala prvni z barvou ven...
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 9:48|Edgar|(94.112.35.xxx)
Je zajímavé, že zrovna před týdnem vyšlo doporučení od Goldmnů nakupovat s cílovkou 35 EUR, další od Citigroup s cílovkou 29. Něco nedávného mi to připomíná :-)
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 9:26|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Diky, tohle jsem prehledl...
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 9:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Zdravim,
tusite, proc ta Erste takhle zjebla? Prco treba nezjebla Krabice?
reagovatzobrazit vlákno7.10. 2011 18:53|michaelzak|(83.208.171.xxx)
naaadech, poradne se zaklonit a poradnej vydech az nekam nad mraky...:) proste ty rezistence nejde projet jen tak...:)
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 16:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV skoro +5 a Kitkat zase v mínusu. Dnešní close tipuju minimálně na -5 procent.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 15:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jedna z posledních možností prodat nad 8 USD.Kurz stojí a čeká se na shorty. Chvilka a okamžitě je (-4) - (-5).Trend byl jasně včera potvrzen.Mám nastavený pokyn, abych prodal s relativně malou ztrátou a postavím se na 140.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 10:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
18,45*7,96=146,862 a u nás 151,5. Tady 15:30 zase někdo pořádně zapláče. K tomu trend je pořád down, takže 8 USD dlouhodobě nepřeleze ani náhodou.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 9:47|zany|(193.86.121.xxx)
přes 700 k 730...
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 9:47|zany|(193.86.121.xxx)
Pujde to dnes přes 730 třeba k 730?
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 9:41|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Robin: ja uvidim podle situace, jestli to bude nachystany jit vys, tak svezu i dal...ale Estera vypada, ze pekne jezdi mezi 400-500 prozatim.. :) to je slusna prilezitost.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 9:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
po ranu se budou realizovat na Erste zisky z nakupu pod 430 a pak popojedeme k 5 kilu...;)
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 8:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
150 těžko říct ale v 200 věřím. Jen co to v Améru zase otočí dolů.
reagovatzobrazit vlákno5.10. 2011 17:24|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Všechny indexy v plusech a nemalých, i CETV v plusu. Jen Kitkat -4.Blíží se nám další jízda směr nula. Vítej do klubu ECM. Prodej 52 tisíc kusů za 7,9 mluví za vše. Takže kde další zastávka?5 USD?
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.