Investoři - začátečníci: ?
naaadech, poradne se zaklonit a poradnej vydech az nekam nad mraky...:) proste ty rezistence nejde projet jen tak...:)
reagovatzobrazit vlákno7.10. 2011 18:53|michaelzak|(83.208.171.xxx)
naaadech, poradne se zaklonit a poradnej vydech az nekam nad mraky...:) proste ty rezistence nejde projet jen tak...:)
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 16:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV skoro +5 a Kitkat zase v mínusu. Dnešní close tipuju minimálně na -5 procent.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 15:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jedna z posledních možností prodat nad 8 USD.Kurz stojí a čeká se na shorty. Chvilka a okamžitě je (-4) - (-5).Trend byl jasně včera potvrzen.Mám nastavený pokyn, abych prodal s relativně malou ztrátou a postavím se na 140.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 10:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
18,45*7,96=146,862 a u nás 151,5. Tady 15:30 zase někdo pořádně zapláče. K tomu trend je pořád down, takže 8 USD dlouhodobě nepřeleze ani náhodou.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 9:47|zany|(193.86.121.xxx)
přes 700 k 730...
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 9:47|zany|(193.86.121.xxx)
Pujde to dnes přes 730 třeba k 730?
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 9:41|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Robin: ja uvidim podle situace, jestli to bude nachystany jit vys, tak svezu i dal...ale Estera vypada, ze pekne jezdi mezi 400-500 prozatim.. :) to je slusna prilezitost.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 9:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
po ranu se budou realizovat na Erste zisky z nakupu pod 430 a pak popojedeme k 5 kilu...;)
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 8:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
150 těžko říct ale v 200 věřím. Jen co to v Améru zase otočí dolů.
reagovatzobrazit vlákno5.10. 2011 17:24|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Všechny indexy v plusech a nemalých, i CETV v plusu. Jen Kitkat -4.Blíží se nám další jízda směr nula. Vítej do klubu ECM. Prodej 52 tisíc kusů za 7,9 mluví za vše. Takže kde další zastávka?5 USD?
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2011 15:11|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nechápu ale jak je možné, že některé tituly jsou těsně nad historickými minimy : Krocan, Čumilové, Kitkat a někteří dvojnásobek více, jak minima března 2009. Nervák, Estera, Krabice, Plíny, Vrakáč, Koník. Doufám, že i na ně přijde řada a více jak 50-tiprocentní pokles je ještě před něma.
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2011 15:03|Es-Age|(195.47.26.xxx)
TAk jak dneska. Na Kitkatu a Čumilech čekám dalších cca 10 procent dolů, na CETV možná až 15. Blíží se druhé ECM. Nula to jistí.
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2011 13:01|Novicius|(90.181.111.xxx)
Jistě že budou průměrovat, i kdybys je koupil v kobosu nebo spadu, na remosce nebo přes RM easycliku..
To na to nemá vliv. jen budou blokovaný pro ten nebo onen trh.
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2011 11:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Z druhé strany je pozitivní, že do konce týdne si zpět koupím ty loty, co jsem za 130 tehdy prodával. A dokoupím ještě levněji, tak aby mi to vykompenzovalo ztrátu z Vigwamu, který budu muset kvůli tomu prodat.
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2011 11:27|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak aspoň někdo dobře nakoupí. Poklesy z poslední doby jsou ale divné. Pokud si odmyslím důvod ten, že já nakoupil, tak se mi to moc nelíbí. Skoro historická minima a mnohonásobně větší pokles než Nasdaq. Myslím si, že nad 150 se už jen tak nevrátí.
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2011 8:51|chipper|(147.229.179.xxx)
Tak to tak vidim, ze se blizime na dalsi minima od roku 2008....
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2011 8:25|Gambler|(90.178.225.xxx)
Xixao, dobrý názor, ale když vidím, jak klesají výnosy ze státních dluhopisů USA a pár jiných, tak mám pocit, že politici rozhodně zájem na řešení krize nemají.
reagovatzobrazit vlákno3.10. 2011 19:36|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Mohl jsem si počkat radši na to CETV pod 100 na konci týdne než tak blbě nakoupit zase Kitkat. Takový masakr a pokles na dlouhodobá minima jsem opravdu nečekal. Dneska jsem číhal na 155 na nákup a ode dneška na stejnou cenu na prodej:-(
reagovatzobrazit vlákno3.10. 2011 16:45|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Taky čekám na 5USD. Ten Kitkat je takový šupák. Celý den čekám, až spadne. Pak na zahájení 15:30 a svině začla pořádně klesat až po zavření u nás. Klasika.
reagovatzobrazit vlákno3.10. 2011 15:59|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pořád ještě skoro 30 procent dolů potřebuji. CZK/USD to celé kazí.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.