KIT DIGITAL, INC.: Ach ti snílci
CETV skoro +5 a Kitkat zase v mínusu. Dnešní close tipuju minimálně na -5 procent.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 16:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV skoro +5 a Kitkat zase v mínusu. Dnešní close tipuju minimálně na -5 procent.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 15:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jedna z posledních možností prodat nad 8 USD.Kurz stojí a čeká se na shorty. Chvilka a okamžitě je (-4) - (-5).Trend byl jasně včera potvrzen.Mám nastavený pokyn, abych prodal s relativně malou ztrátou a postavím se na 140.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 10:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
18,45*7,96=146,862 a u nás 151,5. Tady 15:30 zase někdo pořádně zapláče. K tomu trend je pořád down, takže 8 USD dlouhodobě nepřeleze ani náhodou.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 9:47|zany|(193.86.121.xxx)
přes 700 k 730...
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 9:47|zany|(193.86.121.xxx)
Pujde to dnes přes 730 třeba k 730?
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 9:41|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Robin: ja uvidim podle situace, jestli to bude nachystany jit vys, tak svezu i dal...ale Estera vypada, ze pekne jezdi mezi 400-500 prozatim.. :) to je slusna prilezitost.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 9:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
po ranu se budou realizovat na Erste zisky z nakupu pod 430 a pak popojedeme k 5 kilu...;)
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 8:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
150 těžko říct ale v 200 věřím. Jen co to v Améru zase otočí dolů.
reagovatzobrazit vlákno5.10. 2011 17:24|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Všechny indexy v plusech a nemalých, i CETV v plusu. Jen Kitkat -4.Blíží se nám další jízda směr nula. Vítej do klubu ECM. Prodej 52 tisíc kusů za 7,9 mluví za vše. Takže kde další zastávka?5 USD?
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2011 15:11|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nechápu ale jak je možné, že některé tituly jsou těsně nad historickými minimy : Krocan, Čumilové, Kitkat a někteří dvojnásobek více, jak minima března 2009. Nervák, Estera, Krabice, Plíny, Vrakáč, Koník. Doufám, že i na ně přijde řada a více jak 50-tiprocentní pokles je ještě před něma.
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2011 15:03|Es-Age|(195.47.26.xxx)
TAk jak dneska. Na Kitkatu a Čumilech čekám dalších cca 10 procent dolů, na CETV možná až 15. Blíží se druhé ECM. Nula to jistí.
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2011 13:01|Novicius|(90.181.111.xxx)
Jistě že budou průměrovat, i kdybys je koupil v kobosu nebo spadu, na remosce nebo přes RM easycliku..
To na to nemá vliv. jen budou blokovaný pro ten nebo onen trh.
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2011 11:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Z druhé strany je pozitivní, že do konce týdne si zpět koupím ty loty, co jsem za 130 tehdy prodával. A dokoupím ještě levněji, tak aby mi to vykompenzovalo ztrátu z Vigwamu, který budu muset kvůli tomu prodat.
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2011 11:27|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak aspoň někdo dobře nakoupí. Poklesy z poslední doby jsou ale divné. Pokud si odmyslím důvod ten, že já nakoupil, tak se mi to moc nelíbí. Skoro historická minima a mnohonásobně větší pokles než Nasdaq. Myslím si, že nad 150 se už jen tak nevrátí.
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2011 8:51|chipper|(147.229.179.xxx)
Tak to tak vidim, ze se blizime na dalsi minima od roku 2008....
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2011 8:25|Gambler|(90.178.225.xxx)
Xixao, dobrý názor, ale když vidím, jak klesají výnosy ze státních dluhopisů USA a pár jiných, tak mám pocit, že politici rozhodně zájem na řešení krize nemají.
reagovatzobrazit vlákno3.10. 2011 19:36|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Mohl jsem si počkat radši na to CETV pod 100 na konci týdne než tak blbě nakoupit zase Kitkat. Takový masakr a pokles na dlouhodobá minima jsem opravdu nečekal. Dneska jsem číhal na 155 na nákup a ode dneška na stejnou cenu na prodej:-(
reagovatzobrazit vlákno3.10. 2011 16:45|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Taky čekám na 5USD. Ten Kitkat je takový šupák. Celý den čekám, až spadne. Pak na zahájení 15:30 a svině začla pořádně klesat až po zavření u nás. Klasika.
reagovatzobrazit vlákno3.10. 2011 15:59|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pořád ještě skoro 30 procent dolů potřebuji. CZK/USD to celé kazí.
reagovatzobrazit vlákno3.10. 2011 15:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak jsem se zase unáhlil. No nic. Dno se zřejmě posouvá na něco kolem 140.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.