reagovatzobrazit vlákno4.10. 2011 15:11|Es-Age|(195.47.26.xxx)
AAA Auto Group N.V.: AAA
Nechápu ale jak je možné, že některé tituly jsou těsně nad historickými minimy : Krocan, Čumilové, Kitkat a někteří dvojnásobek více, jak minima března 2009. Nervák, Estera, Krabice, Plíny, Vrakáč, Koník. Doufám, že i na ně přijde řada a více jak 50-tiprocentní pokles je ještě před něma.
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2011 15:03|Es-Age|(195.47.26.xxx)
AAA Auto Group N.V.: AAA
TAk jak dneska. Na Kitkatu a Čumilech čekám dalších cca 10 procent dolů, na CETV možná až 15. Blíží se druhé ECM. Nula to jistí.
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2011 13:01|Novicius|(90.181.111.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: easy click
Jistě že budou průměrovat, i kdybys je koupil v kobosu nebo spadu, na remosce nebo přes RM easycliku..
To na to nemá vliv. jen budou blokovaný pro ten nebo onen trh.
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2011 11:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: DAX 5310
Z druhé strany je pozitivní, že do konce týdne si zpět koupím ty loty, co jsem za 130 tehdy prodával. A dokoupím ještě levněji, tak aby mi to vykompenzovalo ztrátu z Vigwamu, který budu muset kvůli tomu prodat.
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2011 11:27|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: DAX 5310
Tak aspoň někdo dobře nakoupí. Poklesy z poslední doby jsou ale divné. Pokud si odmyslím důvod ten, že já nakoupil, tak se mi to moc nelíbí. Skoro historická minima a mnohonásobně větší pokles než Nasdaq. Myslím si, že nad 150 se už jen tak nevrátí.
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2011 8:51|chipper|(147.229.179.xxx)
ERSTE BANK: Zazvoni zvonec a akcii je konec
Tak to tak vidim, ze se blizime na dalsi minima od roku 2008....
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2011 8:25|Gambler|(90.178.225.xxx)
ERSTE BANK: DAX 5285 ne 6285 !!!
Xixao, dobrý názor, ale když vidím, jak klesají výnosy ze státních dluhopisů USA a pár jiných, tak mám pocit, že politici rozhodně zájem na řešení krize nemají.
reagovatzobrazit vlákno3.10. 2011 19:36|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: DAX 5310
Mohl jsem si počkat radši na to CETV pod 100 na konci týdne než tak blbě nakoupit zase Kitkat. Takový masakr a pokles na dlouhodobá minima jsem opravdu nečekal. Dneska jsem číhal na 155 na nákup a ode dneška na stejnou cenu na prodej:-(
reagovatzobrazit vlákno3.10. 2011 16:45|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: Cetv
Taky čekám na 5USD. Ten Kitkat je takový šupák. Celý den čekám, až spadne. Pak na zahájení 15:30 a svině začla pořádně klesat až po zavření u nás. Klasika.
reagovatzobrazit vlákno3.10. 2011 15:59|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: Fund. info - ptf. smrti
Pořád ještě skoro 30 procent dolů potřebuji. CZK/USD to celé kazí.
reagovatzobrazit vlákno3.10. 2011 15:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: Fund. info - ptf. smrti
Tak jsem se zase unáhlil. No nic. Dno se zřejmě posouvá na něco kolem 140.
reagovatzobrazit vlákno3.10. 2011 15:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: Fund. info - ptf. smrti
Tak jsem to nervovo nevydržel a za 155 dokoupil pozici v Kitkatu doplna. Á už jede dolů. Je to loterie.Už se mi nechtělo bojovat o 152.Riziko, že pojede víc nahoru je vyšší než to, že pojede ještě víc dolů. Alespoň tak to podle posledních obchodů mnímám.
reagovatzobrazit vlákno3.10. 2011 10:45|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: Fund. info - ptf. smrti
Nákup poloviny pozice na Kitkatu za 155. Se zbytkem ještě čekám. Každá korunka níže dobrá :-)
reagovatzobrazit vlákno3.10. 2011 9:27|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: Banky v USA si vymýšlí nové poplatky...
Evidentně to dolů jít nechce. Nákupy se odkládají, až příjde den, co budou akcie padat o 10 a víc procent. Aspoň CETV, ESTER a Nervák.
reagovatzobrazit vlákno3.10. 2011 9:20|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: Banky v USA si vymýšlí nové poplatky...
PX v menší ztrátě jak DAX. To je k nevíře. Už ať je pod 900.
reagovatzobrazit vlákno3.10. 2011 9:06|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: Banky v USA si vymýšlí nové poplatky...
To zase dneska budou parádní poklesy. Doufám. CETV se opět přiblíží mé vytoužené ceně pro ředění : 100. Jen ten svinský dolar likviduje skoro všechny poklesy. Je to nepříjemné. Dneska se zajdu poinformovat na ten úvěr v US dolarech s fixním konverzním kurzem u FIO.
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2011 19:26|Es-Age|(80.82.149.xxx)
New World Resources N.V.: baňky
No těch 100 je ještě daleko ale to příjde.Ten Kitkat mě rozčiluje. V pondělí koupím. Pokaždé při poklesech jel více dolů než Nasdaq. Dneska se zázračně drží a řekl bych, že close bude dokonce v plusu.
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2011 16:16|Gambler|(90.178.225.xxx)
New World Resources N.V.: baňky
Mrkni na historický graf v USA, tam pak pochopíš, co je fofr a centovka.)
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2011 14:27|Es-Age|(80.82.149.xxx)
New World Resources N.V.: co vsichni blazni
No tak s takovýma futrama dneska na Kitkatu 150 padne. Poslední dobou jede podle Nasdaqu a to s beta koeficientem mnohem vyšším než 1.Posouvám pokyn níže.
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2011 14:02|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Smilstvo musí být potrestáno
Tohle je snad historická chvíle. Na RMS šlo dneska koupit levněji než na Kobosu. To fakt čumím.