Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 15.11.2019 4:40
Akcie.cz»Diskuse»PHILIP MORRIS ČR

Diskuse PHILIP MORRIS ČR

Poslední příspěvky

15.11. 2019 4:40:41BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
13 860,00

+20,00 (+0,14%)

16:28 14.11. 2019

 

Přidat nový příspěvek

1 2 195

PHILIP MORRIS ČR:  Tenis - Kurzové sázky, 100% spolehlivé info

Tenis - Kurzové sázky, 100% spolehlivé informace

https://netese.blogspot.cz/

PHILIP MORRIS ČR:  Další článek na kurzy.cz

další článek na kurzy.cz psal, že PM možná zvýší divi. Beru to jako masírku, aby lidi nakupovali. Ale nějak jim ten kurz nahoru neletí. Jsem fakt zvědavej na těch 18 tisíc a hlavně, kdo jim to bude kupovat...

PHILIP MORRIS ČR:  + Další článek na kurzy.cz

osobně si myslím, že máš silnou pravdu. Vypozoroval jsem, že nám to podivně klesá, to by nebylo tak fascinující.. ale čert je v detailu : ..myslím, že nám odchází zahraničí někam jinam.. u Čezu se obchoduje okolo 100milionů denně i méně a v průměrném obchodním dnů měl i 10x více i přes miliardu.. To samé je vidět na domácích bankách.. odchází zahraničí a to nás ničí.. nakonec se to bude plácat v úzkém nízkém pásmu jako u 02 ČR, proto ta masírka k drobasům..

PHILIP MORRIS ČR:  + Další článek na kurzy.cz

Cizina se děsí recese, tak se pakujou pryč z akcií. Nevím, proč to našinci nekupujou, vždyť můžou divi zůstat doma. Budou tu brečet o důchody ,ale nestaraj se. při dnešní ceně je divi čistá 9,9%. milé k důchodu, pokrylo to letos propad na divi.čezu. Hulit se ještě dlouho bude, menšina,co je dost plodná,neznám nehulící.

PHILIP MORRIS ČR:  + Další článek na kurzy.cz

tvl to jsou úvahy ... proč nekupujou ... protože nemaj za co!

jak chceš po prodavačce z Lidlu, který v Brně přistane na kontě 20 kKč, manželovi třeba 25 k, a za 3+1 daj 15 k nájmu/hypo + 5 k služby, aby z těch 25 k zbylejch zaplatili žrádlo, šatstvo, dopravu, děckám blbosti, našetřili na dovolenou a kdovíco, a ještě jim zbylo 14 k aspoň na jednu akcii PM?

- a to počítám ještě celkem slušný platy, lidi na menších městech dostanou v čistým třeba jen 15 k a ty fixní náklady o moc menší nemaj (třeba Jihlava 10-12 kKč nájem)

co máme dítě ve škole, tak z měsíčního rozpočtu nezvládám šetřit ani já, takže akciové konto mi aktuálně narůstá jenom tím, co vyobchoduju, naopak v létě jsem z divi PM sanoval propad na kontě po jarních výdajích (daně, školný, dovolený na léto, větší oprava auta ...) - a škola těžce bojuje o finance, pro většinu rodičů je školný na hraně, nechce se jim platit už ani prd navíc, kvůli čemuž se minule zrušil lyžák, neotvíraj se kroužky - střední třída se pomalu propadá do nižší, vyloženě 'za vodou' jsou tam snad jen dva spolužáci, a to má brněnská aglomerace asi půl mega lidí a školy tohoto typu jsou tu snad jen dvě, takže teoreticky by měly praskat ve švech

PHILIP MORRIS ČR:  Philip Morris ohromil svými výsledky

https://www.kurzy.cz/zpravy/512650-philip-morris-ohromil-svymi-vysledky/

Kupujte tabáček, kupujte. Naskákejte jim na špek, dyk bude stát 18 tisíc! :)))
Rád budu sledovat, jestli zapnou pumpu.

PHILIP MORRIS ČR:  Philip Morris ohromil svými výsledky

18 už stál vloni v dubnu, bohužel jsem neprodal, abych teď levněji dokoupil, syslím na divi, o prodeji budu uvažovat nad 20 (průměrná nákupka 10415 :-p)

PHILIP MORRIS ČR:  Philip Morris ohromil svými výsledky

Výsledky dobrý,ale jede se dolů, jako všechno,nejvíc banky. KB jsem na 800k přibral, kam až ale spadne? Stálá divi od Shellu je milá, mám ji z PX,.Kde se dá koupit za eura přes FIO, když mi je posílají?

PHILIP MORRIS ČR:  Philip Morris ohromil svými výsledky

jop, taky jsem dobral KB za 800 rovných, bohužel jen drobky - reinvestice divi

byla tu kdysi nějaká prognóza od Cipíska, jestli si dobře pamatuju, tak věštil dlouhodobě, že se podívá na 3000, tedy po splitu 600 ... ale nemyslím si, že by to mělo přijít letos

střelím do tmy, že minimum bych viděl někde 760 - což mě nákupka 800 bude mrzet, ale známe to o těch vrabcích a holubech

přes Fio na Xetra ... mít eura nazbyt, tak třeba BASF nevypadá zle, je po poklesu, a chemie prostě jede

PHILIP MORRIS ČR:  Philip Morris ohromil svými výsledky

Mě se líbí Vodafone, ale ta divi v améru nebo v Londýně je rozdílná a to mě mate. Lidi budou kecat furt, mladí ještě víc.

PHILIP MORRIS ČR:  roste

ty jo, roste PM. za chvíli bude 18 tisíc!
:))))
vtip

PHILIP MORRIS ČR:  roste

Kušuj vtipe,tam ho potřebuju,přikoupil jsem na obchod, abych pouštěl to co je tříletý. To byl za 9800,-

PHILIP MORRIS ČR:  roste

12000 Kč.

PHILIP MORRIS ČR:  roste

dobrá prognóza :) pošlu ti litr, jestli ti to vyjde.

PHILIP MORRIS ČR:  Nárok na dividendu

No a RMS to vypořádá hned, takže na seznamu rozhodného dne nebudu a taky nic nedostanu......jen to prodám vysoko. To mužu prodat po divi,až se to vrátí,teda některé,někdy.

1 2 195

Graf PHILIP MORRIS ČR

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz