reagovatzobrazit vlákno15.4. 2009 18:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR:
Tak jsem dneska za 5949 pustil huliče a zpět do něj na 5700 nalezl. Aspoň něco. Telekačena za 405 mi ale utekla. Snad ji zítra dorazí pod 400. Jinak vše předražené. Spekulativní likvidace bohužel nepomohly. Aspoň -20 procent na finančních a energetických titulech. No i -50 procent na CETV bych uvítal ale pořádné slevy už nejspíš nebudou.
reagovatzobrazit vlákno14.4. 2009 18:44|Novicius|(85.160.98.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Pořád tabáček
protože jsem vyměnil tabáček za Nerva, kterého teď prodám ale až koncem týdne na a Tabáček na ně čeká na stejné úrovni co jsem ho prodál. daří se až moc až tomu nemůžu uvěřit, jestli v tom není nějakej fígl.
Čus bus
reagovatzobrazit vlákno14.4. 2009 14:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR:
Jak je možné, že už několik dní je kurs Tabáku na RMS o cca 100 kč výše než na SPADu a BCPP, jak nabídka tak poptávka...
reagovatzobrazit vlákno14.4. 2009 10:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR:
Proč Tabák pořád stojí v místě nebo klesá zatímco Nervák roste...když na obou se blíží dividenda...a to dost zajímavá
reagovatzobrazit vlákno9.4. 2009 10:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR:
Kdy se dá konečně Tabák nějakým směrem do pohybu...
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 13:18|Novicius|(62.168.16.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: tabáček
+ - 10% jistých, no a jestli klesne po divi tak věřím že pouze přechodně. A bude li Up tím lím koupila by se pak chalupa celá.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 13:15|Novicius|(62.168.16.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: tabáček
jako bych se slyšel sám sebe. Takže k světlejším a prokouřeným zítřkům. investoval jsem do toho asi 1/2 chalupy a telátko k tomu.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 13:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: tabáček
Nad Pegasem jsem taky přemýšlel ale tam to je dost bídné s tou likviditou, jakože na Tabáku taky, ale Tabák už má podle mě nejhorší za sebou. Tržní podíl se tak nějak stabilizoval, zvedne ceny krabek, dividenda jistá.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 12:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: tabáček
No já si zaspekuloval na růst před divi. Bo co jiného koupit, vše strašně vyrostlo za poslední dobu...Je to investice na long.Budu spokojený i jak prodám s nulovým kapitálovým ziskem.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 12:03|Novicius|(62.168.16.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: tabáček
Vždť oni si to točí pořád kokola sami sobě za 5700. To aby to nevylezlo výš. Jinač to nemá logiku, ale co ji má že.
Jsem jen zvědav jaká bude cena po divi.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 12:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: FIO
No já nevím. 0,41 fungovalo ještě do 31.3.2009 a to na halíř. Teď po té změně poplatků to nesedí.Vím, že má být 0,4 + 0,01 pro SPADovské emise ale zaplatil jsem víc.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 11:40|vavan|(77.240.96.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: FIO
Poplatky 0,40 FIO + 0,01 SCP = 0,41 %
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 11:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR:
Tak se dívám, že Fio účtuje vyšší poplatky než uvádí. zaplatitl jsem za nákup místo 0,41 procent 0,412.Jak je to možné?
reagovatzobrazit vlákno3.4. 2009 16:01|Es-Age|(80.82.145.xxx)
PHILIP MORRIS ČR:
Nějaký parchant pořád hází kotace na Tabáku nad 5660. Pokaždé jim to někdo prodá a zas to tam je...
reagovatzobrazit vlákno10.2. 2009 14:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR:
Co to zas vyvádí ten pošuk zhulený?Dneska si to měl namířit lehce pod 6000....
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2009 16:52|Novicius|(85.160.92.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Kdo to uměle tlačí dolů ???
Už v pátek ""dobrá duše"" těsně před koncem obchodování stlačuje kurs dolů a dnes zase. Pak na RM vesele obchoduje v této relaci.
No toto..
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2009 11:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR:
No ale tabák je asi jediný titul, který je v současné době v rostoucím trendu.Tenhle titul jede asi nejdelší cykly ze všech.Klesal hodně dlouho z 20 na ceny pod 4. Tady fakt je dost těžké odhadnout, co se bude i v krátkodobém i dlouhodobém horizontu dít. Jedna akcie je oproti jiným hodně vysoká, takže retail tady manipulovat moc nemůže při nízké likviditě. Vše je tu o velkých hráčích na SPADu...
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2009 11:18|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR:
Zase dividenda je někdy v květnu takže takový pokles bych využil k nástupu do plných. Ester ne. První nástup plánuji jako posledně na 370.
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2009 11:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Tabak
Ráda se stalo:-). Ale zbytek SPADu místo 4-5 v mínusu vše se plácá kolem nuly. Jsem velmi zklamán.Čekal jsem dneska lynčování a zítra na openu závěrečnou dorážečku -1 až -2 procenta. Marne.
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2009 10:58|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR:
Nu i nástup do kuřáků za 6050. Uvidíme. Očekávám tímto další pokles min. na 5500.