PHILIP MORRIS ČR: tabáček
No já si zaspekuloval na růst před divi. Bo co jiného koupit, vše strašně vyrostlo za poslední dobu...Je to investice na long.Budu spokojený i jak prodám s nulovým kapitálovým ziskem.
| 28.6. 2026 16:24:07 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
18 300,00+100,00 (+0,55%) 16:10 26.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 12:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No já si zaspekuloval na růst před divi. Bo co jiného koupit, vše strašně vyrostlo za poslední dobu...Je to investice na long.Budu spokojený i jak prodám s nulovým kapitálovým ziskem.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 12:03|Novicius|(62.168.16.xxx)
Vždť oni si to točí pořád kokola sami sobě za 5700. To aby to nevylezlo výš. Jinač to nemá logiku, ale co ji má že.
Jsem jen zvědav jaká bude cena po divi.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 12:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No já nevím. 0,41 fungovalo ještě do 31.3.2009 a to na halíř. Teď po té změně poplatků to nesedí.Vím, že má být 0,4 + 0,01 pro SPADovské emise ale zaplatil jsem víc.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 11:40|vavan|(77.240.96.xxx)
Poplatky 0,40 FIO + 0,01 SCP = 0,41 %
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 11:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak se dívám, že Fio účtuje vyšší poplatky než uvádí. zaplatitl jsem za nákup místo 0,41 procent 0,412.Jak je to možné?
reagovatzobrazit vlákno3.4. 2009 16:01|Es-Age|(80.82.145.xxx)
Nějaký parchant pořád hází kotace na Tabáku nad 5660. Pokaždé jim to někdo prodá a zas to tam je...
reagovatzobrazit vlákno10.2. 2009 14:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Co to zas vyvádí ten pošuk zhulený?Dneska si to měl namířit lehce pod 6000....
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2009 16:52|Novicius|(85.160.92.xxx)
Už v pátek ""dobrá duše"" těsně před koncem obchodování stlačuje kurs dolů a dnes zase. Pak na RM vesele obchoduje v této relaci.
No toto..
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2009 11:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No ale tabák je asi jediný titul, který je v současné době v rostoucím trendu.Tenhle titul jede asi nejdelší cykly ze všech.Klesal hodně dlouho z 20 na ceny pod 4. Tady fakt je dost těžké odhadnout, co se bude i v krátkodobém i dlouhodobém horizontu dít. Jedna akcie je oproti jiným hodně vysoká, takže retail tady manipulovat moc nemůže při nízké likviditě. Vše je tu o velkých hráčích na SPADu...
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2009 11:18|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zase dividenda je někdy v květnu takže takový pokles bych využil k nástupu do plných. Ester ne. První nástup plánuji jako posledně na 370.
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2009 11:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ráda se stalo:-). Ale zbytek SPADu místo 4-5 v mínusu vše se plácá kolem nuly. Jsem velmi zklamán.Čekal jsem dneska lynčování a zítra na openu závěrečnou dorážečku -1 až -2 procenta. Marne.
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2009 10:58|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nu i nástup do kuřáků za 6050. Uvidíme. Očekávám tímto další pokles min. na 5500.
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2008 13:11|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ZAtím mi ale dělá radost kuřák. Na 7200 jsem se už obával nejhoršího - že už nespadne a můj prodej za 6550 bude pěkně pokažený. Ale přišlo szabló a teď opět věřím v opětovný nástup na 6000. Telekačena by potřebovala něco podobného, aspoň na 400...
reagovatzobrazit vlákno12.12. 2008 15:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zas nějaký hajzl stahuje huliče nahoru.Už byl tak krásně -8,8 a v pondělí mohl jet dál směr 6000...
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2008 13:05|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Telekačeně jsem musel dát bombu mezi voči, jelikož se na to už nešlo dívat. Huliče jsem dostal do plusu. Držel jsem je od 5500 a s malými obchody během růstu na 6500 jsem to vytáhl ze záporu...Teď už mi to je jedno, jestli poroste víc. Jednou bych to prodat stejně musel a své cílové ceny jsem dosáhl.
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2008 12:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dokouřil jsem za 6550 a tím s huličem končím.
reagovatzobrazit vlákno14.11. 2008 16:19|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Hlásím prodej Huliče za 6340. Po dvou letech jsem na něm v miniaturním plusu. No, snad do něj zpět nalezu pod 6000, uvidíme.
reagovatzobrazit vlákno14.11. 2008 16:19|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Hlásím prodej Huliče za 6340. Po dvou letech jsem na něm v miniaturním plusu. No, snad do něj zpět nalezu pod 6000, uvidíme.
reagovatzobrazit vlákno4.7. 2008 9:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Které?Od Goldmanů?To už někde vylezlo. Snížená cílovka na 51,1 tuším.
reagovatzobrazit vlákno4.7. 2008 9:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Být Tebou bych si tam nevyskakoval. Při CZK/EUR 1, ropě nad 500 polovina SPADu a dalších podniků už tady prostě nebude. A bude tady někdo oponovat, že tohle reálné není?OK, Ten kurz je šílenství ale do konce roku jsme zcela určitě pod 22 a ropa nad 200. Nedávno psali, že ropa nad 200 Unipetrol položí, stejně tak asi padne i Pegas takže myslím, že krach některých podniků v prostředí, které je čím dál tím horší a nezmění se, je prostě jasný.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Bankovní rada České národní banky (ČNB) v minulém týdnu poprvé po čtyřech letech...
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.