PHILIP MORRIS ČR: Pohoda Klidek Tabacek
Tabak za 10.000,- to je hnus velebnosti :)
| 26.6. 2026 20:01:19 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz | 18 220,00-20,00 (-0,11%) 16:15 26.6. 2026 |
18 300,00+100,00 (+0,55%) 16:10 26.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno4.11. 2010 20:45|iv2|(88.146.0.xxx)
Tabak za 10.000,- to je hnus velebnosti :)
reagovatzobrazit vlákno15.6. 2010 12:26|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: jj, rozumim Ti...ja se taky snazim vychytavat vlnky, ale ted to stoupalo pomalu a postupne...kdyz bude vetsi narust skokovy, tak budu ve strehu a technickou korekci dokoupim...na Erste uz jsem nemel money, ale minuly tyden za 650-670 byla krasna cena...mam vse komplet v uhli...:-)
reagovatzobrazit vlákno15.6. 2010 12:11|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Diky Jack82, ale dalsi prodejku bych dal az na 239...;-)..ja se Vam divim, ze si nepockate jeste mesic a pul...libilo se mi vyckavani Morfa s UNI a nekterych co drzeli NWR od 60 a prodavali za 250 a vys...tem smekam..
reagovatzobrazit vlákno14.5. 2010 13:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Mám špatnou zprávu pro držitele Vigwamu. Big nástup za 860 a ne na to, abch to dorazil, takže pokles bude ještě větší než u spekulativních nákupů. Říkal jsem si, RSI celkem nízko a hlavně MACD se začíná lomit...Jelikož ale moje úvahy jsou vždy opačné, nežli skutečnost, tak v příštích dnech očekávám testování hranice 800...
reagovatzobrazit vlákno30.4. 2010 15:22|vavan|(77.240.96.xxx)
TL : šachy si dám rád ale dneska jsem moc rozběhanej, tak někdy jindy
reagovatzobrazit vlákno30.4. 2010 14:36|vavan|(77.240.96.xxx)
TL : Byl jsem mimo, tak reaguji až teď na tvou poznámku z 12:53.
Já myslel, jestli nejsi třeba zahraniční student, potom by to docela šlo.
reagovatzobrazit vlákno30.4. 2010 12:37|vavan|(77.240.96.xxx)
TL : ten tvůj pravopis je snad na úrovni zvláštní školy, nevěřím, že jsi mohl odmaturovat z češtiny - promiň
reagovatzobrazit vlákno26.8. 2009 11:34|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ze by nadech pred prurazem mety 145,-...?;-)
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2009 12:46|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ještě tak Hulič přes 5500 by mohl jít abych ho se ztrátou pustil ven. Tady to na růst nevypadá.
reagovatzobrazit vlákno23.4. 2009 13:24|nomenia|(147.251.52.xxx)
Mishaq a josfa: to se ani nedivim, kdyz mate stejnou IP adresu.
reagovatzobrazit vlákno23.4. 2009 11:08|Novicius|(62.168.16.xxx)
forr: Tvara, dej si do googlu NWR divi a tam najdeš vsio. Do 11 .5 musíš se rozhodnout v které měně to chceš.
reagovatzobrazit vlákno22.4. 2009 14:06|vavan|(77.240.96.xxx)
Mirah : souhlasím
reagovatzobrazit vlákno22.4. 2009 14:00|vavan|(77.240.96.xxx)
jules : ano, a držet budeš ( nuceně ) nejméně do 30.4. Výše divi teprve bude stanovena na VH 29.4. Těch cca 10 % se odhaduje podle minulých.
reagovatzobrazit vlákno22.4. 2009 13:49|vavan|(77.240.96.xxx)
jules : dnes na RM je poslední den s nárokem na divi, jinak stačí držet akcie pouze tento jeden tzv. rozhodný den. U PM to tentokrát bude trochu jinak, protože od zítra do 29.4. ( konání valné hromady ) bude pozastaveno vypořádání.
reagovatzobrazit vlákno20.4. 2009 9:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tabák by dneska měl spadnout max. na 5325, tolik je max. čistá dividenda ale pěkný dojeb by byl, kdyby tolik nakonec nevyplatili.:-)
reagovatzobrazit vlákno17.4. 2009 15:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Neskutěčný objem dnes na tom huliči. Bohužel s kurzem to ani nehne...Spekulace na růst před divi se nezdařila, třeba do konce dneška prodat...
reagovatzobrazit vlákno16.4. 2009 15:27|Novicius|(62.168.16.xxx)
Nemotej rozhodný den je stanoven.
reagovatzobrazit vlákno16.4. 2009 15:26|Novicius|(62.168.16.xxx)
Stačí v rozhodný den tj 22.4. U tabáčku bude zastaveno obchodování od23 do 29.4
najeď si na stránky Philip Morris je tam vše o VH.
reagovatzobrazit vlákno16.4. 2009 14:43|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Až na to, že zítra je poslední den, kdy jde na BCPP koupit s právem na dividendu. Pak se posouvá vypořádávání, takže příští týden leda tak na RMS...
reagovatzobrazit vlákno16.4. 2009 14:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nervák před divi rostl, Přezůvky rostou taky, jen kuřácká zdechlina pořád nic. Čekal jsem kurz kolem 6500, marne. Třeba prodat zítra, než se kurz sesype o 500 dolů a tam zůstane dalšího půl roku...
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.