PHILIP MORRIS ČR: UNI
ze by nadech pred prurazem mety 145,-...?;-)
| 27.6. 2026 23:10:29 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
18 300,00+100,00 (+0,55%) 16:10 26.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno26.8. 2009 11:34|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ze by nadech pred prurazem mety 145,-...?;-)
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2009 12:46|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ještě tak Hulič přes 5500 by mohl jít abych ho se ztrátou pustil ven. Tady to na růst nevypadá.
reagovatzobrazit vlákno23.4. 2009 13:24|nomenia|(147.251.52.xxx)
Mishaq a josfa: to se ani nedivim, kdyz mate stejnou IP adresu.
reagovatzobrazit vlákno23.4. 2009 11:08|Novicius|(62.168.16.xxx)
forr: Tvara, dej si do googlu NWR divi a tam najdeš vsio. Do 11 .5 musíš se rozhodnout v které měně to chceš.
reagovatzobrazit vlákno22.4. 2009 14:06|vavan|(77.240.96.xxx)
Mirah : souhlasím
reagovatzobrazit vlákno22.4. 2009 14:00|vavan|(77.240.96.xxx)
jules : ano, a držet budeš ( nuceně ) nejméně do 30.4. Výše divi teprve bude stanovena na VH 29.4. Těch cca 10 % se odhaduje podle minulých.
reagovatzobrazit vlákno22.4. 2009 13:49|vavan|(77.240.96.xxx)
jules : dnes na RM je poslední den s nárokem na divi, jinak stačí držet akcie pouze tento jeden tzv. rozhodný den. U PM to tentokrát bude trochu jinak, protože od zítra do 29.4. ( konání valné hromady ) bude pozastaveno vypořádání.
reagovatzobrazit vlákno20.4. 2009 9:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tabák by dneska měl spadnout max. na 5325, tolik je max. čistá dividenda ale pěkný dojeb by byl, kdyby tolik nakonec nevyplatili.:-)
reagovatzobrazit vlákno17.4. 2009 15:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Neskutěčný objem dnes na tom huliči. Bohužel s kurzem to ani nehne...Spekulace na růst před divi se nezdařila, třeba do konce dneška prodat...
reagovatzobrazit vlákno16.4. 2009 15:27|Novicius|(62.168.16.xxx)
Nemotej rozhodný den je stanoven.
reagovatzobrazit vlákno16.4. 2009 15:26|Novicius|(62.168.16.xxx)
Stačí v rozhodný den tj 22.4. U tabáčku bude zastaveno obchodování od23 do 29.4
najeď si na stránky Philip Morris je tam vše o VH.
reagovatzobrazit vlákno16.4. 2009 14:43|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Až na to, že zítra je poslední den, kdy jde na BCPP koupit s právem na dividendu. Pak se posouvá vypořádávání, takže příští týden leda tak na RMS...
reagovatzobrazit vlákno16.4. 2009 14:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nervák před divi rostl, Přezůvky rostou taky, jen kuřácká zdechlina pořád nic. Čekal jsem kurz kolem 6500, marne. Třeba prodat zítra, než se kurz sesype o 500 dolů a tam zůstane dalšího půl roku...
reagovatzobrazit vlákno15.4. 2009 18:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak jsem dneska za 5949 pustil huliče a zpět do něj na 5700 nalezl. Aspoň něco. Telekačena za 405 mi ale utekla. Snad ji zítra dorazí pod 400. Jinak vše předražené. Spekulativní likvidace bohužel nepomohly. Aspoň -20 procent na finančních a energetických titulech. No i -50 procent na CETV bych uvítal ale pořádné slevy už nejspíš nebudou.
reagovatzobrazit vlákno14.4. 2009 18:44|Novicius|(85.160.98.xxx)
protože jsem vyměnil tabáček za Nerva, kterého teď prodám ale až koncem týdne na a Tabáček na ně čeká na stejné úrovni co jsem ho prodál. daří se až moc až tomu nemůžu uvěřit, jestli v tom není nějakej fígl.
Čus bus
reagovatzobrazit vlákno14.4. 2009 14:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jak je možné, že už několik dní je kurs Tabáku na RMS o cca 100 kč výše než na SPADu a BCPP, jak nabídka tak poptávka...
reagovatzobrazit vlákno14.4. 2009 10:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Proč Tabák pořád stojí v místě nebo klesá zatímco Nervák roste...když na obou se blíží dividenda...a to dost zajímavá
reagovatzobrazit vlákno9.4. 2009 10:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kdy se dá konečně Tabák nějakým směrem do pohybu...
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 13:18|Novicius|(62.168.16.xxx)
+ - 10% jistých, no a jestli klesne po divi tak věřím že pouze přechodně. A bude li Up tím lím koupila by se pak chalupa celá.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 13:15|Novicius|(62.168.16.xxx)
jako bych se slyšel sám sebe. Takže k světlejším a prokouřeným zítřkům. investoval jsem do toho asi 1/2 chalupy a telátko k tomu.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.