PHILIP MORRIS ČR:
Ještě tak Hulič přes 5500 by mohl jít abych ho se ztrátou pustil ven. Tady to na růst nevypadá.
| 28.6. 2026 5:33:39 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
18 300,00+100,00 (+0,55%) 16:10 26.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2009 12:46|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ještě tak Hulič přes 5500 by mohl jít abych ho se ztrátou pustil ven. Tady to na růst nevypadá.
reagovatzobrazit vlákno23.4. 2009 13:24|nomenia|(147.251.52.xxx)
Mishaq a josfa: to se ani nedivim, kdyz mate stejnou IP adresu.
reagovatzobrazit vlákno23.4. 2009 11:08|Novicius|(62.168.16.xxx)
forr: Tvara, dej si do googlu NWR divi a tam najdeš vsio. Do 11 .5 musíš se rozhodnout v které měně to chceš.
reagovatzobrazit vlákno22.4. 2009 14:06|vavan|(77.240.96.xxx)
Mirah : souhlasím
reagovatzobrazit vlákno22.4. 2009 14:00|vavan|(77.240.96.xxx)
jules : ano, a držet budeš ( nuceně ) nejméně do 30.4. Výše divi teprve bude stanovena na VH 29.4. Těch cca 10 % se odhaduje podle minulých.
reagovatzobrazit vlákno22.4. 2009 13:49|vavan|(77.240.96.xxx)
jules : dnes na RM je poslední den s nárokem na divi, jinak stačí držet akcie pouze tento jeden tzv. rozhodný den. U PM to tentokrát bude trochu jinak, protože od zítra do 29.4. ( konání valné hromady ) bude pozastaveno vypořádání.
reagovatzobrazit vlákno20.4. 2009 9:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tabák by dneska měl spadnout max. na 5325, tolik je max. čistá dividenda ale pěkný dojeb by byl, kdyby tolik nakonec nevyplatili.:-)
reagovatzobrazit vlákno17.4. 2009 15:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Neskutěčný objem dnes na tom huliči. Bohužel s kurzem to ani nehne...Spekulace na růst před divi se nezdařila, třeba do konce dneška prodat...
reagovatzobrazit vlákno16.4. 2009 15:27|Novicius|(62.168.16.xxx)
Nemotej rozhodný den je stanoven.
reagovatzobrazit vlákno16.4. 2009 15:26|Novicius|(62.168.16.xxx)
Stačí v rozhodný den tj 22.4. U tabáčku bude zastaveno obchodování od23 do 29.4
najeď si na stránky Philip Morris je tam vše o VH.
reagovatzobrazit vlákno16.4. 2009 14:43|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Až na to, že zítra je poslední den, kdy jde na BCPP koupit s právem na dividendu. Pak se posouvá vypořádávání, takže příští týden leda tak na RMS...
reagovatzobrazit vlákno16.4. 2009 14:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nervák před divi rostl, Přezůvky rostou taky, jen kuřácká zdechlina pořád nic. Čekal jsem kurz kolem 6500, marne. Třeba prodat zítra, než se kurz sesype o 500 dolů a tam zůstane dalšího půl roku...
reagovatzobrazit vlákno15.4. 2009 18:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak jsem dneska za 5949 pustil huliče a zpět do něj na 5700 nalezl. Aspoň něco. Telekačena za 405 mi ale utekla. Snad ji zítra dorazí pod 400. Jinak vše předražené. Spekulativní likvidace bohužel nepomohly. Aspoň -20 procent na finančních a energetických titulech. No i -50 procent na CETV bych uvítal ale pořádné slevy už nejspíš nebudou.
reagovatzobrazit vlákno14.4. 2009 18:44|Novicius|(85.160.98.xxx)
protože jsem vyměnil tabáček za Nerva, kterého teď prodám ale až koncem týdne na a Tabáček na ně čeká na stejné úrovni co jsem ho prodál. daří se až moc až tomu nemůžu uvěřit, jestli v tom není nějakej fígl.
Čus bus
reagovatzobrazit vlákno14.4. 2009 14:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jak je možné, že už několik dní je kurs Tabáku na RMS o cca 100 kč výše než na SPADu a BCPP, jak nabídka tak poptávka...
reagovatzobrazit vlákno14.4. 2009 10:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Proč Tabák pořád stojí v místě nebo klesá zatímco Nervák roste...když na obou se blíží dividenda...a to dost zajímavá
reagovatzobrazit vlákno9.4. 2009 10:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kdy se dá konečně Tabák nějakým směrem do pohybu...
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 13:18|Novicius|(62.168.16.xxx)
+ - 10% jistých, no a jestli klesne po divi tak věřím že pouze přechodně. A bude li Up tím lím koupila by se pak chalupa celá.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 13:15|Novicius|(62.168.16.xxx)
jako bych se slyšel sám sebe. Takže k světlejším a prokouřeným zítřkům. investoval jsem do toho asi 1/2 chalupy a telátko k tomu.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 13:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nad Pegasem jsem taky přemýšlel ale tam to je dost bídné s tou likviditou, jakože na Tabáku taky, ale Tabák už má podle mě nejhorší za sebou. Tržní podíl se tak nějak stabilizoval, zvedne ceny krabek, dividenda jistá.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.