PHILIP MORRIS ČR: Tabak divi
Nemotej rozhodný den je stanoven.
| 28.6. 2026 19:25:52 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
18 300,00+100,00 (+0,55%) 16:10 26.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno16.4. 2009 15:27|Novicius|(62.168.16.xxx)
Nemotej rozhodný den je stanoven.
reagovatzobrazit vlákno16.4. 2009 15:26|Novicius|(62.168.16.xxx)
Stačí v rozhodný den tj 22.4. U tabáčku bude zastaveno obchodování od23 do 29.4
najeď si na stránky Philip Morris je tam vše o VH.
reagovatzobrazit vlákno16.4. 2009 14:43|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Až na to, že zítra je poslední den, kdy jde na BCPP koupit s právem na dividendu. Pak se posouvá vypořádávání, takže příští týden leda tak na RMS...
reagovatzobrazit vlákno16.4. 2009 14:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nervák před divi rostl, Přezůvky rostou taky, jen kuřácká zdechlina pořád nic. Čekal jsem kurz kolem 6500, marne. Třeba prodat zítra, než se kurz sesype o 500 dolů a tam zůstane dalšího půl roku...
reagovatzobrazit vlákno15.4. 2009 18:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak jsem dneska za 5949 pustil huliče a zpět do něj na 5700 nalezl. Aspoň něco. Telekačena za 405 mi ale utekla. Snad ji zítra dorazí pod 400. Jinak vše předražené. Spekulativní likvidace bohužel nepomohly. Aspoň -20 procent na finančních a energetických titulech. No i -50 procent na CETV bych uvítal ale pořádné slevy už nejspíš nebudou.
reagovatzobrazit vlákno14.4. 2009 18:44|Novicius|(85.160.98.xxx)
protože jsem vyměnil tabáček za Nerva, kterého teď prodám ale až koncem týdne na a Tabáček na ně čeká na stejné úrovni co jsem ho prodál. daří se až moc až tomu nemůžu uvěřit, jestli v tom není nějakej fígl.
Čus bus
reagovatzobrazit vlákno14.4. 2009 14:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jak je možné, že už několik dní je kurs Tabáku na RMS o cca 100 kč výše než na SPADu a BCPP, jak nabídka tak poptávka...
reagovatzobrazit vlákno14.4. 2009 10:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Proč Tabák pořád stojí v místě nebo klesá zatímco Nervák roste...když na obou se blíží dividenda...a to dost zajímavá
reagovatzobrazit vlákno9.4. 2009 10:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kdy se dá konečně Tabák nějakým směrem do pohybu...
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 13:18|Novicius|(62.168.16.xxx)
+ - 10% jistých, no a jestli klesne po divi tak věřím že pouze přechodně. A bude li Up tím lím koupila by se pak chalupa celá.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 13:15|Novicius|(62.168.16.xxx)
jako bych se slyšel sám sebe. Takže k světlejším a prokouřeným zítřkům. investoval jsem do toho asi 1/2 chalupy a telátko k tomu.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 13:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nad Pegasem jsem taky přemýšlel ale tam to je dost bídné s tou likviditou, jakože na Tabáku taky, ale Tabák už má podle mě nejhorší za sebou. Tržní podíl se tak nějak stabilizoval, zvedne ceny krabek, dividenda jistá.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 12:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No já si zaspekuloval na růst před divi. Bo co jiného koupit, vše strašně vyrostlo za poslední dobu...Je to investice na long.Budu spokojený i jak prodám s nulovým kapitálovým ziskem.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 12:03|Novicius|(62.168.16.xxx)
Vždť oni si to točí pořád kokola sami sobě za 5700. To aby to nevylezlo výš. Jinač to nemá logiku, ale co ji má že.
Jsem jen zvědav jaká bude cena po divi.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 12:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No já nevím. 0,41 fungovalo ještě do 31.3.2009 a to na halíř. Teď po té změně poplatků to nesedí.Vím, že má být 0,4 + 0,01 pro SPADovské emise ale zaplatil jsem víc.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 11:40|vavan|(77.240.96.xxx)
Poplatky 0,40 FIO + 0,01 SCP = 0,41 %
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2009 11:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak se dívám, že Fio účtuje vyšší poplatky než uvádí. zaplatitl jsem za nákup místo 0,41 procent 0,412.Jak je to možné?
reagovatzobrazit vlákno3.4. 2009 16:01|Es-Age|(80.82.145.xxx)
Nějaký parchant pořád hází kotace na Tabáku nad 5660. Pokaždé jim to někdo prodá a zas to tam je...
reagovatzobrazit vlákno10.2. 2009 14:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Co to zas vyvádí ten pošuk zhulený?Dneska si to měl namířit lehce pod 6000....
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2009 16:52|Novicius|(85.160.92.xxx)
Už v pátek ""dobrá duše"" těsně před koncem obchodování stlačuje kurs dolů a dnes zase. Pak na RM vesele obchoduje v této relaci.
No toto..
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Bankovní rada České národní banky (ČNB) v minulém týdnu poprvé po čtyřech letech...
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.