PHILIP MORRIS ČR:
Zas nějaký hajzl stahuje huliče nahoru.Už byl tak krásně -8,8 a v pondělí mohl jet dál směr 6000...
| 26.6. 2026 22:20:14 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz | 18 220,00-20,00 (-0,11%) 16:15 26.6. 2026 |
18 300,00+100,00 (+0,55%) 16:10 26.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno12.12. 2008 15:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zas nějaký hajzl stahuje huliče nahoru.Už byl tak krásně -8,8 a v pondělí mohl jet dál směr 6000...
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2008 13:05|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Telekačeně jsem musel dát bombu mezi voči, jelikož se na to už nešlo dívat. Huliče jsem dostal do plusu. Držel jsem je od 5500 a s malými obchody během růstu na 6500 jsem to vytáhl ze záporu...Teď už mi to je jedno, jestli poroste víc. Jednou bych to prodat stejně musel a své cílové ceny jsem dosáhl.
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2008 12:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dokouřil jsem za 6550 a tím s huličem končím.
reagovatzobrazit vlákno14.11. 2008 16:19|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Hlásím prodej Huliče za 6340. Po dvou letech jsem na něm v miniaturním plusu. No, snad do něj zpět nalezu pod 6000, uvidíme.
reagovatzobrazit vlákno14.11. 2008 16:19|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Hlásím prodej Huliče za 6340. Po dvou letech jsem na něm v miniaturním plusu. No, snad do něj zpět nalezu pod 6000, uvidíme.
reagovatzobrazit vlákno4.7. 2008 9:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Které?Od Goldmanů?To už někde vylezlo. Snížená cílovka na 51,1 tuším.
reagovatzobrazit vlákno4.7. 2008 9:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Být Tebou bych si tam nevyskakoval. Při CZK/EUR 1, ropě nad 500 polovina SPADu a dalších podniků už tady prostě nebude. A bude tady někdo oponovat, že tohle reálné není?OK, Ten kurz je šílenství ale do konce roku jsme zcela určitě pod 22 a ropa nad 200. Nedávno psali, že ropa nad 200 Unipetrol položí, stejně tak asi padne i Pegas takže myslím, že krach některých podniků v prostředí, které je čím dál tím horší a nezmění se, je prostě jasný.
reagovatzobrazit vlákno4.7. 2008 9:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Uni se připojil k Tabáku, Pegasu, ECM, Orcu, Vig, CETV a Erste, které jedou na skoro nulový kurz. Stabilní faktory jako v jednom kuse posilující ropa a v jednom kuse posilující kurz fakt zdá se nakonec způsobí, že tyhle podniky padnou nebo budou u nás za pár korun kvůli EUR/CZK kurzu.
reagovatzobrazit vlákno4.7. 2008 9:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ta akcie fakt za chvíli bude stát skoro nula. Stoprocentní ztráta v long pozici zaručena. Stejně tak dojde ke krachu Unipetrolu s takovým vývojem cen ropy. Jen nechápu, jak může koruna dál posilovat, jak právě kurz doráží jeden podnik za druhým, ropa likviduje firmám zisky, HDP musí zákonitě klesnout...A na kurzu nová a nová maxima.
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2008 10:56|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak vidím, že huliči to s tou cenou blízkou nule myslí fakt vážně...
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2008 15:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak já předpokládám, že ten pokles z 20-ti litrů na současných 5, co bylo minimum, se snad po letech zastaví...ale kdoví...Ždíb jsem taky za 5450 nabral a uvidím. Pořád jistější investice na těch cenách než reality.
reagovatzobrazit vlákno10.6. 2008 14:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Však jsem říkal, že Pegas, Tabák, ECM a Orco jedou na ceny blížící se nule. Long pozice už nemá smysl.
reagovatzobrazit vlákno6.6. 2008 11:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nekňourám. Beru to už s humorem.
reagovatzobrazit vlákno6.6. 2008 11:06|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Je to ale přímo učebnicový příklad, jak funguje sekyra : Preodal jsem plíny a nakoupil kuřáky. Vývoj obou akcí vidíte sami:-)
reagovatzobrazit vlákno5.6. 2008 10:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To ne:-).Je to na long. Včera jsem prodel spekulativní část plín za 271,5 a za to koupil kuřáky. Už jen 3 tituly mi tak do portfolia scházejí. : Krabice, bazén a nervák
reagovatzobrazit vlákno5.6. 2008 10:17|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nástup za 5500. Target 6500. Myslíte, že je to reálné?
reagovatzobrazit vlákno14.5. 2008 10:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Co říkáte na Kuřáky na těch cenách?Riskl by tady někdo long s targetem cca 6600?
reagovatzobrazit vlákno12.5. 2008 15:03|plikous|(160.218.43.xxx)
Tabak je na pul roku mrtvej...
reagovatzobrazit vlákno22.4. 2008 13:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Těšín:-)
reagovatzobrazit vlákno18.4. 2008 10:16|KARCI|(90.183.115.xxx)
Myslím 10.9.08
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.