reagovatzobrazit vlákno4.7. 2008 9:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Neskutečne
Být Tebou bych si tam nevyskakoval. Při CZK/EUR 1, ropě nad 500 polovina SPADu a dalších podniků už tady prostě nebude. A bude tady někdo oponovat, že tohle reálné není?OK, Ten kurz je šílenství ale do konce roku jsme zcela určitě pod 22 a ropa nad 200. Nedávno psali, že ropa nad 200 Unipetrol položí, stejně tak asi padne i Pegas takže myslím, že krach některých podniků v prostředí, které je čím dál tím horší a nezmění se, je prostě jasný.
reagovatzobrazit vlákno4.7. 2008 9:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: UNI
Uni se připojil k Tabáku, Pegasu, ECM, Orcu, Vig, CETV a Erste, které jedou na skoro nulový kurz. Stabilní faktory jako v jednom kuse posilující ropa a v jednom kuse posilující kurz fakt zdá se nakonec způsobí, že tyhle podniky padnou nebo budou u nás za pár korun kvůli EUR/CZK kurzu.
reagovatzobrazit vlákno4.7. 2008 9:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Neskutečne
Ta akcie fakt za chvíli bude stát skoro nula. Stoprocentní ztráta v long pozici zaručena. Stejně tak dojde ke krachu Unipetrolu s takovým vývojem cen ropy. Jen nechápu, jak může koruna dál posilovat, jak právě kurz doráží jeden podnik za druhým, ropa likviduje firmám zisky, HDP musí zákonitě klesnout...A na kurzu nová a nová maxima.
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2008 10:56|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR:
Tak vidím, že huliči to s tou cenou blízkou nule myslí fakt vážně...
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2008 15:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: BAFAČKA
Tak já předpokládám, že ten pokles z 20-ti litrů na současných 5, co bylo minimum, se snad po letech zastaví...ale kdoví...Ždíb jsem taky za 5450 nabral a uvidím. Pořád jistější investice na těch cenách než reality.
reagovatzobrazit vlákno10.6. 2008 14:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Hoří v Hoře Kutné
Však jsem říkal, že Pegas, Tabák, ECM a Orco jedou na ceny blížící se nule. Long pozice už nemá smysl.
reagovatzobrazit vlákno6.6. 2008 11:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Sekyra
Nekňourám. Beru to už s humorem.
reagovatzobrazit vlákno6.6. 2008 11:06|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Sekyra
Je to ale přímo učebnicový příklad, jak funguje sekyra : Preodal jsem plíny a nakoupil kuřáky. Vývoj obou akcí vidíte sami:-)
reagovatzobrazit vlákno5.6. 2008 10:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Kuřáci
To ne:-).Je to na long. Včera jsem prodel spekulativní část plín za 271,5 a za to koupil kuřáky. Už jen 3 tituly mi tak do portfolia scházejí. : Krabice, bazén a nervák
reagovatzobrazit vlákno5.6. 2008 10:17|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Kuřáci
Nástup za 5500. Target 6500. Myslíte, že je to reálné?
reagovatzobrazit vlákno14.5. 2008 10:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Huliči
Co říkáte na Kuřáky na těch cenách?Riskl by tady někdo long s targetem cca 6600?
reagovatzobrazit vlákno12.5. 2008 15:03|plikous|(160.218.43.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: DIVIDENDA
Tabak je na pul roku mrtvej...
reagovatzobrazit vlákno22.4. 2008 13:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Ostrava
Těšín:-)
reagovatzobrazit vlákno18.4. 2008 10:16|KARCI|(90.183.115.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: O2 divi
Myslím 10.9.08
reagovatzobrazit vlákno17.4. 2008 10:30|plikous|(160.218.43.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: TELE
Ted bych jenom potřeboval tak 10Mega na nakup a pak bych mel na dalsi roky jistyho kolem 1Mega rocne z dividendy.
reagovatzobrazit vlákno17.4. 2008 10:16|plikous|(160.218.43.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: TELE
Tele asi chciplo....
reagovatzobrazit vlákno17.4. 2008 9:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Erste
Gratuluji. Mě se to prodalo včera za 1055:-(. Zrovna jsem nebyl u PC, jak to začalo růst...
reagovatzobrazit vlákno17.12. 2007 15:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Je to tam
Tady vidím, že už někomu plinky neudržely obsah. Prodeje za 7420 v kokosu, paráda.
reagovatzobrazit vlákno13.12. 2007 9:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Dolů
Ále, jen tak. Ať dostane bombu taky něco, co nemám...
reagovatzobrazit vlákno13.12. 2007 9:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Dolů
Tak aspoň na 7700.