PHILIP MORRIS ČR: Hoří v Hoře Kutné
Však jsem říkal, že Pegas, Tabák, ECM a Orco jedou na ceny blížící se nule. Long pozice už nemá smysl.
| 25.6. 2026 22:27:48 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz | 18 240,00-260,00 (-1,41%) 16:15 25.6. 2026 |
18 200,00-300,00 (-1,62%) 16:11 25.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno10.6. 2008 14:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Však jsem říkal, že Pegas, Tabák, ECM a Orco jedou na ceny blížící se nule. Long pozice už nemá smysl.
reagovatzobrazit vlákno6.6. 2008 11:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nekňourám. Beru to už s humorem.
reagovatzobrazit vlákno6.6. 2008 11:06|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Je to ale přímo učebnicový příklad, jak funguje sekyra : Preodal jsem plíny a nakoupil kuřáky. Vývoj obou akcí vidíte sami:-)
reagovatzobrazit vlákno5.6. 2008 10:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To ne:-).Je to na long. Včera jsem prodel spekulativní část plín za 271,5 a za to koupil kuřáky. Už jen 3 tituly mi tak do portfolia scházejí. : Krabice, bazén a nervák
reagovatzobrazit vlákno5.6. 2008 10:17|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nástup za 5500. Target 6500. Myslíte, že je to reálné?
reagovatzobrazit vlákno14.5. 2008 10:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Co říkáte na Kuřáky na těch cenách?Riskl by tady někdo long s targetem cca 6600?
reagovatzobrazit vlákno12.5. 2008 15:03|plikous|(160.218.43.xxx)
Tabak je na pul roku mrtvej...
reagovatzobrazit vlákno22.4. 2008 13:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Těšín:-)
reagovatzobrazit vlákno18.4. 2008 10:16|KARCI|(90.183.115.xxx)
Myslím 10.9.08
reagovatzobrazit vlákno17.4. 2008 10:30|plikous|(160.218.43.xxx)
Ted bych jenom potřeboval tak 10Mega na nakup a pak bych mel na dalsi roky jistyho kolem 1Mega rocne z dividendy.
reagovatzobrazit vlákno17.4. 2008 10:16|plikous|(160.218.43.xxx)
Tele asi chciplo....
reagovatzobrazit vlákno17.4. 2008 9:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Gratuluji. Mě se to prodalo včera za 1055:-(. Zrovna jsem nebyl u PC, jak to začalo růst...
reagovatzobrazit vlákno17.12. 2007 15:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tady vidím, že už někomu plinky neudržely obsah. Prodeje za 7420 v kokosu, paráda.
reagovatzobrazit vlákno13.12. 2007 9:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ále, jen tak. Ať dostane bombu taky něco, co nemám...
reagovatzobrazit vlákno13.12. 2007 9:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak aspoň na 7700.
reagovatzobrazit vlákno13.12. 2007 9:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Bijte někdo ty bezvěrce s poptávkou v Kokosu za 7850.
reagovatzobrazit vlákno12.12. 2007 13:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pěkně to jede. Slipy už jsou na zemi. Kéžby je někdo taky stáhl sketám jako Ćezák a Uni.
reagovatzobrazit vlákno12.12. 2007 11:45|Es-Age|(195.47.26.xxx)
I je to tam. Slipy jsou dole - huliči pod 8000
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2007 15:13|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Tak, slipy už jsou pomalu dole. Doufám, že závěrečná sekyra doletí na 7900.
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2007 13:26|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pojďme. Stáhněme mu ty slipy pořádně, ať máme ceny pod 8000.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.