PHILIP MORRIS ČR: Kuřáci
Nástup za 5500. Target 6500. Myslíte, že je to reálné?
| 25.6. 2026 20:40:52 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz | 18 240,00-260,00 (-1,41%) 16:15 25.6. 2026 |
18 200,00-300,00 (-1,62%) 16:11 25.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno5.6. 2008 10:17|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nástup za 5500. Target 6500. Myslíte, že je to reálné?
reagovatzobrazit vlákno14.5. 2008 10:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Co říkáte na Kuřáky na těch cenách?Riskl by tady někdo long s targetem cca 6600?
reagovatzobrazit vlákno12.5. 2008 15:03|plikous|(160.218.43.xxx)
Tabak je na pul roku mrtvej...
reagovatzobrazit vlákno22.4. 2008 13:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Těšín:-)
reagovatzobrazit vlákno18.4. 2008 10:16|KARCI|(90.183.115.xxx)
Myslím 10.9.08
reagovatzobrazit vlákno17.4. 2008 10:30|plikous|(160.218.43.xxx)
Ted bych jenom potřeboval tak 10Mega na nakup a pak bych mel na dalsi roky jistyho kolem 1Mega rocne z dividendy.
reagovatzobrazit vlákno17.4. 2008 10:16|plikous|(160.218.43.xxx)
Tele asi chciplo....
reagovatzobrazit vlákno17.4. 2008 9:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Gratuluji. Mě se to prodalo včera za 1055:-(. Zrovna jsem nebyl u PC, jak to začalo růst...
reagovatzobrazit vlákno17.12. 2007 15:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tady vidím, že už někomu plinky neudržely obsah. Prodeje za 7420 v kokosu, paráda.
reagovatzobrazit vlákno13.12. 2007 9:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ále, jen tak. Ať dostane bombu taky něco, co nemám...
reagovatzobrazit vlákno13.12. 2007 9:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak aspoň na 7700.
reagovatzobrazit vlákno13.12. 2007 9:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Bijte někdo ty bezvěrce s poptávkou v Kokosu za 7850.
reagovatzobrazit vlákno12.12. 2007 13:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pěkně to jede. Slipy už jsou na zemi. Kéžby je někdo taky stáhl sketám jako Ćezák a Uni.
reagovatzobrazit vlákno12.12. 2007 11:45|Es-Age|(195.47.26.xxx)
I je to tam. Slipy jsou dole - huliči pod 8000
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2007 15:13|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Tak, slipy už jsou pomalu dole. Doufám, že závěrečná sekyra doletí na 7900.
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2007 13:26|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pojďme. Stáhněme mu ty slipy pořádně, ať máme ceny pod 8000.
reagovatzobrazit vlákno29.8. 2007 14:22|Es-Age
Orco už jsem ráz prodal, na 2860, pak ale jak lezlo zpátky nahoru z ničeho nic, tak jsem řízl podruhé:-).Zatím o prodeji neuvažuju. Jinak by už dávno byly ceny 3200-3300 a to nedovolím:-).
reagovatzobrazit vlákno29.8. 2007 14:16|Es-Age
Jo, mám něco jiného. Dusím Erste za ceny nad 1600, Pegas nad 800, Orco nad 3200, ECM nad 1800 a Zentivu nad 1400. Prodejte, neboť na tyhle úrovně, dokud to neprodám, tak to v žádném případě nepůjde. Na toho zmrda KB už se chystám. Asi obětuju ty prostředky a zaříznu psa. Doufám, že ho pak pošlu až někam k 3600. Jinudy cesta na chachara nevede...
reagovatzobrazit vlákno29.8. 2007 14:07|Es-Age
Tahle akcie je fakt prvotřídní zmrd. Třikrát jsem to měl před výsledkama nakoupené. Vždy byly špatné jak cyp. Tentokrát jsem to nekoupil...
reagovatzobrazit vlákno29.8. 2007 11:48|Es-Age
Kdy vyhlašuje ten Bourec Morušový výsledky?Kdy bude za 10 minut -10%?
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.