PHILIP MORRIS ČR: Proč padá?
Bývají třetí týden v listopadu. Počítám 16 nebo 19.11.
| 23.6. 2026 0:23:44 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
18 140,00-440,00 (-2,37%) 16:52 22.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno1.11. 2012 12:36|veznro|(81.200.59.xxx)
Bývají třetí týden v listopadu. Počítám 16 nebo 19.11.
reagovatzobrazit vlákno31.10. 2012 11:30|veznro|(81.200.59.xxx)
Čeká se výsledkově špatný 3Q? Nejistota DPH pro příští rok?
reagovatzobrazit vlákno31.10. 2012 11:28|veznro|(81.200.59.xxx)
reagovatzobrazit vlákno23.10. 2012 10:09|veznro|(81.200.59.xxx)
Nevíte někdo, co způsobuje pokles?
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2012 11:29|iv2|(88.101.131.xxx)
Taky reseni.
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2012 11:08|iv2|(88.101.131.xxx)
Jo pockej az klesne na 9.000,-
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2012 10:59|iv2|(88.101.131.xxx)
Myslim ze Tabak se stale drzi a mozna bude drzet kolem 11.000,-
reagovatzobrazit vlákno6.4. 2012 10:48|kocan|(95.85.240.xxx)
U telete může být dnes datum na VH ne na divošku,ten je 12.9.
reagovatzobrazit vlákno22.2. 2012 14:11|SuperGro|(90.177.160.xxx)
TL555: Však jasný, ja taky dokoupil CETku, ja jen, že za takovyhle penize...to byla jen v RMS za víc jak 160, co jsem koukal...jinak když nato koukam z historickyho kontextu, tak před rokem cena 400...a tržby se na tento rok odhadovaly cca o 100 mega menší, než skutečně měla...takže když se to vztahne k současny ceně, 160 kaček,tak bych řekl slušny, ze spadových titulů ma pořad nejvyšší potencial na vysoký růst.
reagovatzobrazit vlákno22.2. 2012 11:36|Gambler|(90.178.225.xxx)
Mrkni na fortunu.)
reagovatzobrazit vlákno22.2. 2012 11:04|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Koukám, že tě láká tabák, já jsem vůči němu však negativní...ted s troškou nadsázky: Tabak vidím v podstatě, jako saček bonbonů, se kterým si hažou děti, bonbon představuje dividendu, každej rok se bere divi (bonbon) ...kdykoliv však muže přijit pan učitel(stát) a řict tohle je nezdravé a udělat něco aby jste bonbonky nepapali...v době napjatetejch rozpočtů je zvýšení daně na tabákové výrobky je poměrně i pravděpodobné řešení a ministři zdravotnictví proti tomu ani nic namítat nebudou, zásah muže byt i o mnoho razantnější...diskontní modely, který vypočítají vnitnřní hodnotu akcie(spravnou cenu) však tyto možné udalosti nezohlednujou či minimálně. V kontextu rizika mi přijde tabak předraženy, ale tak je to jen muj nazor no :-)
reagovatzobrazit vlákno22.2. 2012 10:57|many|(85.207.10.xxx)
deejay: BMW Z4 35i, na sedadlo spolujezdce kočičku a výlet do Portugalska :)) Větší zábava, míň nervů a třeba ještě něco zbyde...
reagovatzobrazit vlákno15.2. 2012 11:01|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Blesk12 : Tak já byl na seminářích Fio a brokerjet dycky jen jednou...ono mě spiš zajímala ta úroveň a tak ...jelikož se již na burze pohybuji několik let, tak mně stejně nic nedaly...je to pouze jen taková agitace na nováčky :-)
reagovatzobrazit vlákno14.2. 2012 23:29|SuperGro|(90.177.160.xxx)
PS: K ty O2 lehce pod 400, spiš bych to tedy specifikoval lip, tak 385-390, pač si popravdě myslim, že nad 400 už se asi nikdy nepodívá a když, tak jen velmi krátce :-)
reagovatzobrazit vlákno14.2. 2012 23:19|SuperGro|(90.177.160.xxx)
E4U ...když jsem byl jednou na semináři brokerjetu, tak to bylo v době, kdy ji tam mistní šef dostal na stůl a měla jim Česká spořka ""dělat IPO"" ...nějak se jim to nezdálo a nešli do toho. Ta cena se kteoru přišli na trh byla 100 (s tim že davali 20% diskont)...reálnější cenu bych viděl na 80 kč ( z toho 20% diskont), ta likvidita nic moc a bude to čím dál horší...jinak majetek na akcii, když jsem tehda počital bylo myslím nějakejch cca 34 kaček, jak nejsou na očích, tak bych si představoval lepší cenu...ale takova cena 65Kč/akcii by mi přišla hodně fajn :-)
NWR: K tomuhle titulu jsem v dlouhem období positivní, pač dokáže dělat pěkny penize v době oživení, a pokud to maš na dlouhodobější držbu, tak myslim cena za kterou si kupoval hodně fajn a myslim že příští rok tě dividendovy vynos z tohodle titulu taky nebude vadit
O2 : Nějakou dobu se ještě bude držet, ten potencialní buyback bude držet cenu akcie v poměrně úzkým koridoru, klidně bych viděl, že by bylo možný aby se podívala lehce pod 4 kila pokud budou slušny vysledky za poslední kvartal, ale trochu se bojím ""vysokých očekávání"" od výsledků...jinak co by mohlo telefonice pomoct, je rozšiřování chytých telefonů a s tím spojený internet v mobilu, to si myslim že pro přiští 2 roky by mohli na tom točit pěknou škvaru a trochu by to těm výsledkům mohlo pomoct.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2012 13:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Protože Tabák je defenzivní a anticyklický. Pegas, Telekačena a Kuřáci teď nahoru nepůjdou, protože na rozdíl od ostatních akcí nemají kam růst, resp. nemají poklesy, co by mohli korigovat.
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 9:21|iv2|(88.101.131.xxx)
Co rikate na Tabak - prodavate? nebo jeste cekate?
reagovatzobrazit vlákno8.9. 2011 12:03|iv2|(88.101.131.xxx)
To bych byl rad kdyby si mel pravdu - chtel bych nakoupit - 383 kc dnes mi uteklo.
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 11:37|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Já si stejně nemužu pomoct, ale tahle akcie je jako časovaná bomba. Podle mě se rust akcie během několika málo let či měsíců zastaví a pak už bude jen vyklesávat. Neustale se se bude tlačit na snižování kouření ve společnosti, lobiste to sice budou trochu tlumit, ale trend bude neúprosný...jako jediné pozitivum pro Morrise zatím je, že mají širokou základnu u mladých lidí(kuřáků).
reagovatzobrazit vlákno31.5. 2011 10:43|iv2|(88.101.131.xxx)
dnes je den bez tabaku tak at se dari - Bez zensky a tabaku - byl by smutek v baraku!
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Vláda schválila podporu zapojení Česka do evropské soutěže o vybudování velkého datového...
Ve věku sta let zemřel vlivný americký ekonom a někdejší šéf centrální banky (Fed) Alan...
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.