reagovatzobrazit vlákno15.2. 2012 11:01|SuperGro|(90.177.160.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Dividendove portfolio
Blesk12 : Tak já byl na seminářích Fio a brokerjet dycky jen jednou...ono mě spiš zajímala ta úroveň a tak ...jelikož se již na burze pohybuji několik let, tak mně stejně nic nedaly...je to pouze jen taková agitace na nováčky :-)
reagovatzobrazit vlákno14.2. 2012 23:29|SuperGro|(90.177.160.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Dividendove portfolio
PS: K ty O2 lehce pod 400, spiš bych to tedy specifikoval lip, tak 385-390, pač si popravdě myslim, že nad 400 už se asi nikdy nepodívá a když, tak jen velmi krátce :-)
reagovatzobrazit vlákno14.2. 2012 23:19|SuperGro|(90.177.160.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Dividendove portfolio
E4U ...když jsem byl jednou na semináři brokerjetu, tak to bylo v době, kdy ji tam mistní šef dostal na stůl a měla jim Česká spořka ""dělat IPO"" ...nějak se jim to nezdálo a nešli do toho. Ta cena se kteoru přišli na trh byla 100 (s tim že davali 20% diskont)...reálnější cenu bych viděl na 80 kč ( z toho 20% diskont), ta likvidita nic moc a bude to čím dál horší...jinak majetek na akcii, když jsem tehda počital bylo myslím nějakejch cca 34 kaček, jak nejsou na očích, tak bych si představoval lepší cenu...ale takova cena 65Kč/akcii by mi přišla hodně fajn :-)
NWR: K tomuhle titulu jsem v dlouhem období positivní, pač dokáže dělat pěkny penize v době oživení, a pokud to maš na dlouhodobější držbu, tak myslim cena za kterou si kupoval hodně fajn a myslim že příští rok tě dividendovy vynos z tohodle titulu taky nebude vadit
O2 : Nějakou dobu se ještě bude držet, ten potencialní buyback bude držet cenu akcie v poměrně úzkým koridoru, klidně bych viděl, že by bylo možný aby se podívala lehce pod 4 kila pokud budou slušny vysledky za poslední kvartal, ale trochu se bojím ""vysokých očekávání"" od výsledků...jinak co by mohlo telefonice pomoct, je rozšiřování chytých telefonů a s tím spojený internet v mobilu, to si myslim že pro přiští 2 roky by mohli na tom točit pěknou škvaru a trochu by to těm výsledkům mohlo pomoct.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2012 13:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: divi bude zajímavá
Protože Tabák je defenzivní a anticyklický. Pegas, Telekačena a Kuřáci teď nahoru nepůjdou, protože na rozdíl od ostatních akcí nemají kam růst, resp. nemají poklesy, co by mohli korigovat.
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 9:21|iv2|(88.101.131.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Tabacek
Co rikate na Tabak - prodavate? nebo jeste cekate?
reagovatzobrazit vlákno8.9. 2011 12:03|iv2|(88.101.131.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Tele
To bych byl rad kdyby si mel pravdu - chtel bych nakoupit - 383 kc dnes mi uteklo.
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 11:37|SuperGro|(90.177.160.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: PHILIP MORRIS ČR
Já si stejně nemužu pomoct, ale tahle akcie je jako časovaná bomba. Podle mě se rust akcie během několika málo let či měsíců zastaví a pak už bude jen vyklesávat. Neustale se se bude tlačit na snižování kouření ve společnosti, lobiste to sice budou trochu tlumit, ale trend bude neúprosný...jako jediné pozitivum pro Morrise zatím je, že mají širokou základnu u mladých lidí(kuřáků).
reagovatzobrazit vlákno31.5. 2011 10:43|iv2|(88.101.131.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: divim
dnes je den bez tabaku tak at se dari - Bez zensky a tabaku - byl by smutek v baraku!
reagovatzobrazit vlákno6.5. 2011 10:12|iv2|(88.101.131.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: podiv - obdiv
No byl bych rad kdyby to kleslo, ale moc tomu neverim.
reagovatzobrazit vlákno26.4. 2011 9:14|iv2|(88.101.131.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: pokles
Tabacek :)
reagovatzobrazit vlákno21.4. 2011 20:37|iv2|(88.101.131.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: pokles
No jestli Tabacek klesne tak bych o nem taky mozna uvazoval. (myslim na RMS).
reagovatzobrazit vlákno20.4. 2011 9:32|iv2|(88.101.131.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: pokles
pekny pokles -11 %.
reagovatzobrazit vlákno4.4. 2011 16:36|mvesely|(83.208.122.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: nerwák
dodatek:pro info jednalo se o Globus car praha,bylo to i v tv.
reagovatzobrazit vlákno4.4. 2011 16:34|mvesely|(83.208.122.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: nerwák
KLOKAN:ZATÍM JSEM S TÍM POTÍŽE NEMĚL,PROTOŽE VĚTŠINU AUT VYKUPUJU A PALTÍM KEŠ,V KOMISI TOHO MOC NEMÁM, ALE JSOU I TACÍ CO SE HODILY ZA BLÁZNA,JSOU NA PSYCHIATRIINEKOMUNIKUJE,A NĚJAKÝCH 25 MEGA MU ZŮSTALO A KLIENTI NA NĚJ NEMŮŽOU A JEN ČUMÍ S OTEVŘENOU HUBOU.VŠE ROZPRODAL POD CENOU I DO AUTO ESA,A ANI ON SÁM? PRÝ NEVÍ KDE TY PRACHY JSOU.TO JSOU ALESPOŇ KŠEFTY A NE SE TADY JEBAT PO PÁR TRISÍCOVKÁCH,PAK HO PUSTÍ NA PROPUSTKU DOMŮ A ON JIM ULETÍ ZA KREJČÍŘEM NEBO ZA NĚKÝM PODOBNÝM DO KRÁSNÉ ROZPÁLENÉ ZEMĚ,BUDE HONIT DĚVKY A JEZDIT NA JACHTÁCH A PAK HO BUDOU JEN TĚŽKO DOSTÁVAT NAZPĚT.
reagovatzobrazit vlákno4.4. 2011 15:43|mvesely|(83.208.122.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: nerwák
tak 290 pokořeno,uhláci v amérově opět v plusu tak by nemělo nic bránit lepším zítřkům.GL všem ,,uhlákům,,
reagovatzobrazit vlákno1.4. 2011 11:27|Gambler|(90.178.225.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Daně
Když tam sázíš loty, tak se nediv, to se zkotroluje rychle.)
reagovatzobrazit vlákno1.4. 2011 11:15|michaelzak|(213.29.248.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: NWR
Diky Guru za upozorneni, mas pravdu. Sorrac. No a dneska by melo NWRko zahlasit jake ceny si domluvili na 2 kvartal tohoto roku...nemylim li se...? tusite v kolik to budou hlasit...?
reagovatzobrazit vlákno1.4. 2011 11:01|michaelzak|(213.29.248.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: NWR
Guru: neni to nejak malo za koks....??tech $130/t...
PHILIP MORRIS ČR: NWR
JD.: ja treba uz nakupuju od rana Nerwa.... :)pac cim drive tim lepe, po ohlaseni cen uz muze byt pozde!!
Pomalu preklapim penize z KOBy (nakup 4217 prumer) do NWR. Popojedeme aspon na 3 kilca...
reagovatzobrazit vlákno31.3. 2011 10:21|iv2|(88.146.0.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: PM - divi??
Ja jsem jim do Kutne Hory psal ze potrebuju na vanoce prachy - tak oni tu divi letos zvedli.