Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 15:41
Akcie.cz»Diskuse»PHILIP MORRIS ČR

Diskuse PHILIP MORRIS ČR

Poslední příspěvky

23.6. 2026 15:41:26BCPPRMS
Aktuální kurz
18 340,00

+40,00 (+0,22%)

15:25 23.6. 2026

 
18 340,00

+200,00 (+1,10%)

15:27 23.6. 2026

 

Přidat nový příspěvek

1 37 38 39 203

PHILIP MORRIS ČR:  Dividendove portfolio

Blesk12 : Tak já byl na seminářích Fio a brokerjet dycky jen jednou...ono mě spiš zajímala ta úroveň a tak ...jelikož se již na burze pohybuji několik let, tak mně stejně nic nedaly...je to pouze jen taková agitace na nováčky :-)

PHILIP MORRIS ČR:  Dividendove portfolio

PS: K ty O2 lehce pod 400, spiš bych to tedy specifikoval lip, tak 385-390, pač si popravdě myslim, že nad 400 už se asi nikdy nepodívá a když, tak jen velmi krátce :-)

PHILIP MORRIS ČR:  Dividendove portfolio

E4U ...když jsem byl jednou na semináři brokerjetu, tak to bylo v době, kdy ji tam mistní šef dostal na stůl a měla jim Česká spořka ""dělat IPO"" ...nějak se jim to nezdálo a nešli do toho. Ta cena se kteoru přišli na trh byla 100 (s tim že davali 20% diskont)...reálnější cenu bych viděl na 80 kč ( z toho 20% diskont), ta likvidita nic moc a bude to čím dál horší...jinak majetek na akcii, když jsem tehda počital bylo myslím nějakejch cca 34 kaček, jak nejsou na očích, tak bych si představoval lepší cenu...ale takova cena 65Kč/akcii by mi přišla hodně fajn :-)

NWR: K tomuhle titulu jsem v dlouhem období positivní, pač dokáže dělat pěkny penize v době oživení, a pokud to maš na dlouhodobější držbu, tak myslim cena za kterou si kupoval hodně fajn a myslim že příští rok tě dividendovy vynos z tohodle titulu taky nebude vadit

O2 : Nějakou dobu se ještě bude držet, ten potencialní buyback bude držet cenu akcie v poměrně úzkým koridoru, klidně bych viděl, že by bylo možný aby se podívala lehce pod 4 kila pokud budou slušny vysledky za poslední kvartal, ale trochu se bojím ""vysokých očekávání"" od výsledků...jinak co by mohlo telefonice pomoct, je rozšiřování chytých telefonů a s tím spojený internet v mobilu, to si myslim že pro přiští 2 roky by mohli na tom točit pěknou škvaru a trochu by to těm výsledkům mohlo pomoct.

PHILIP MORRIS ČR:  divi bude zajímavá

Protože Tabák je defenzivní a anticyklický. Pegas, Telekačena a Kuřáci teď nahoru nepůjdou, protože na rozdíl od ostatních akcí nemají kam růst, resp. nemají poklesy, co by mohli korigovat.

PHILIP MORRIS ČR:  Tabacek

Co rikate na Tabak - prodavate? nebo jeste cekate?

PHILIP MORRIS ČR:  Tele

To bych byl rad kdyby si mel pravdu - chtel bych nakoupit - 383 kc dnes mi uteklo.

PHILIP MORRIS ČR:  PHILIP MORRIS ČR

Já si stejně nemužu pomoct, ale tahle akcie je jako časovaná bomba. Podle mě se rust akcie během několika málo let či měsíců zastaví a pak už bude jen vyklesávat. Neustale se se bude tlačit na snižování kouření ve společnosti, lobiste to sice budou trochu tlumit, ale trend bude neúprosný...jako jediné pozitivum pro Morrise zatím je, že mají širokou základnu u mladých lidí(kuřáků).

PHILIP MORRIS ČR:  divim

dnes je den bez tabaku tak at se dari - Bez zensky a tabaku - byl by smutek v baraku!

PHILIP MORRIS ČR:  podiv - obdiv

No byl bych rad kdyby to kleslo, ale moc tomu neverim.

PHILIP MORRIS ČR:  pokles

Tabacek :)

PHILIP MORRIS ČR:  pokles

No jestli Tabacek klesne tak bych o nem taky mozna uvazoval. (myslim na RMS).

PHILIP MORRIS ČR:  pokles

pekny pokles -11 %.

PHILIP MORRIS ČR:  nerwák

dodatek:pro info jednalo se o Globus car praha,bylo to i v tv.

PHILIP MORRIS ČR:  nerwák

KLOKAN:ZATÍM JSEM S TÍM POTÍŽE NEMĚL,PROTOŽE VĚTŠINU AUT VYKUPUJU A PALTÍM KEŠ,V KOMISI TOHO MOC NEMÁM, ALE JSOU I TACÍ CO SE HODILY ZA BLÁZNA,JSOU NA PSYCHIATRIINEKOMUNIKUJE,A NĚJAKÝCH 25 MEGA MU ZŮSTALO A KLIENTI NA NĚJ NEMŮŽOU A JEN ČUMÍ S OTEVŘENOU HUBOU.VŠE ROZPRODAL POD CENOU I DO AUTO ESA,A ANI ON SÁM? PRÝ NEVÍ KDE TY PRACHY JSOU.TO JSOU ALESPOŇ KŠEFTY A NE SE TADY JEBAT PO PÁR TRISÍCOVKÁCH,PAK HO PUSTÍ NA PROPUSTKU DOMŮ A ON JIM ULETÍ ZA KREJČÍŘEM NEBO ZA NĚKÝM PODOBNÝM DO KRÁSNÉ ROZPÁLENÉ ZEMĚ,BUDE HONIT DĚVKY A JEZDIT NA JACHTÁCH A PAK HO BUDOU JEN TĚŽKO DOSTÁVAT NAZPĚT.

PHILIP MORRIS ČR:  nerwák

tak 290 pokořeno,uhláci v amérově opět v plusu tak by nemělo nic bránit lepším zítřkům.GL všem ,,uhlákům,,

PHILIP MORRIS ČR:  Daně

Když tam sázíš loty, tak se nediv, to se zkotroluje rychle.)

PHILIP MORRIS ČR:  NWR

Diky Guru za upozorneni, mas pravdu. Sorrac. No a dneska by melo NWRko zahlasit jake ceny si domluvili na 2 kvartal tohoto roku...nemylim li se...? tusite v kolik to budou hlasit...?

PHILIP MORRIS ČR:  NWR

Guru: neni to nejak malo za koks....??tech $130/t...

PHILIP MORRIS ČR:  NWR

JD.: ja treba uz nakupuju od rana Nerwa.... :)pac cim drive tim lepe, po ohlaseni cen uz muze byt pozde!!

Pomalu preklapim penize z KOBy (nakup 4217 prumer) do NWR. Popojedeme aspon na 3 kilca...

PHILIP MORRIS ČR:  PM - divi??

Ja jsem jim do Kutne Hory psal ze potrebuju na vanoce prachy - tak oni tu divi letos zvedli.

1 37 38 39 203

Graf PHILIP MORRIS ČR

23.06.2026
Graf - BAATABAK


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz