Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 21.5.2019 15:26
Akcie.cz»Diskuse»PHILIP MORRIS ČR

Diskuse PHILIP MORRIS ČR

Poslední příspěvky

21.5. 2019 15:26:48BCPPRMS
Aktuální kurz
13 820,00

-20,00 (-0,14%)

15:00 21.5. 2019

 
13 860,00

0,00 (0,00%)

15:17 21.5. 2019

 

Přidat nový příspěvek

1 2 3 194

PHILIP MORRIS ČR:  * divi a prodej na RM

mně kdysi kamarád taky říkal, že to takhle dělá. A nejen s PM, ale i s čezem. Prostě to na BCPP koupí a vysype na RMS. Samozřejmě neuvažujte o případu, že v ex-divi nakoupím. Tu akcii musíte koupit během roku, když je nějak rozumně nízko, protože s blížící se divi všechny akcie rostou a je blbost je nakupovat. Ale to vysypání přes RMS po ex divi na BCPP fakt prý funguje.

PHILIP MORRIS ČR:  * divi a prodej na RM

Ahoj, jsem tu novej ale Vaše příspěvky a i příspěvky na jiných stránkách čtu už dlouho.. abych šel k věci, to co tvrdíš NELZE!!!! Mě to také napadlo, a proto jsem se ptal přímo 2 brokeru a oba mi napsali, že to nelze, protože rozhodný den je jen jeden a broker nevyplácí dividendu, ale pouze a jen akciová společnost, která má jak jsem již zmínil pouze a jen jeden rozhodný den!! Tudíž ty když to pak prodáš na RMS tak tím pádem jsi ztratil nárok na dividendu.

PHILIP MORRIS ČR:  * divi a prodej na RM

díky. tak já se teda toho kámoše zeptám znova. anebo radši skočím do Fia a zeptám se přímo tam.
a to jsem se těšil, že v úterý koupím Monetu a provedu to.

PHILIP MORRIS ČR:  divi a prodej na RM

Když dnes nakoupíš na BCPP, budeš mít akcie připsány až v úterý, kdy je zároveň exdate na RMS. Takže takhle to fakt nefunguje. BCPP má vypořádání +2 a čtvrtek-pondělí jsou nepracovní dny/svátky.

PHILIP MORRIS ČR:  divi a prodej na RM

čau, co můžu za sebe říci, tak poslední den k nákupu na RMS je zítra 18.4., dnes je 17.4. na Burze Praha je to pozdě !! a na RMS ještě zítra !! Takže odpověď na tvou otázku ""strnisko ""je tu dividendu bys nedostal proto, že ještě zítra kdo koupí na RMS - zápis vlastníka je okamžitý T+0 a dividendu by dostal, Ty ale NE, bo si dnes prodal na RMS a na Burze ti to odepíší T+2dny (tady musíš mít výpis o vlastnictví koupenmé akcie PM. Rozhodné datum pro dividendu bylo stanoveno společností den 18.4.2019 a kdo je vlastník, ten inkasuje dividendu, většinou Ex dividenda klesá po tomto RZ. dnu. a pak se nakupuje akcie bez nároku na dividendu. Taky mě to dost trápííííí.. :-D jak by se dalo snadně vydělávat, že..

PHILIP MORRIS ČR:  ty kráááávo

co se děje s tím móresem? já ty vole za 14 litrů snad nakoupim!!!

PHILIP MORRIS ČR:  ty kráááávo

pokud chceš čekat rok do další divi tak určitě :))) Nereju ale dřív se asi nezhodnotí. Nicméně cena je to dobrá ...

PHILIP MORRIS ČR:  ty kráááávo

https://images.app.goo.gl/F1zfeKeE9sn52jXf9

PHILIP MORRIS ČR:  ty kráááávo

ja su debil, dividenda byla, ajoooo. sorry.

PHILIP MORRIS ČR:  Móres

Dalo by se říct, ten Morris dělá móresy. Jde to dolů nějak pomalu.

PHILIP MORRIS ČR:  Móres

A proč by lez dolů,exdate ještě nebylo.

PHILIP MORRIS ČR:  Móres

Ahoj,

a co tě k tomu vede? Pokud vyděláváš na akciích, tak proč to rozšiřuješ? FOREX na rozdíl od akcií není nijak regulován.

PHILIP MORRIS ČR:  Móres

Proč by lez dolů? Protože tam byl skok po zveřejnění kladných výsledků. Tys neviděl ten výběr zisků? To si vážně myslíš, že by zůstal kolem 16 000? Ti co vyprodali, ti milionáři co tím opravdu hýbou, potřebujou zase levněji nakoupit.

PHILIP MORRIS ČR:  divi 1 600 to je mazec

já o něm uvažoval když byl za 14500 taky na divi. Pak 14700 už se mi nelíbilo. A den potom jsem měl vztek, že jsem se nesvezl na té vlně boháčů. To je totiž tak, že bohatnou ti, kdo mají informace. Náhodou jsem se s jedním takovým bohatým člověkem bavil. Ten prostě dostal mail z banky, co má koupit a kdy má prodat. A PM byl zrovna typický příklad. Stačilo nakoupit před vyhlášením výsledků a pak prodat. Teď bych potřeboval od toho bohatýho člověka jen další mail, co mu banka doporučí koupit a kdy. Jenže mi nereaguje na mail, takže jsem v pr... Celý je to hra zmanipulovaná. Prostě market maker pustí pumpu a bohatý bohatnou a blbečkům jako my pak zbydou předražený akcie. Lidi, co maj třeba čez za 900 by mohli vyprávět, že.

PHILIP MORRIS ČR:  divi 1 600 to je mazec

tak mě remoska dává doporučení, ale jen doporučení není to konečnej výsledek.

PHILIP MORRIS ČR:  divi 1 600 to je mazec

Koupil jsem tabák, když byl pod 10000.I teď mám průměr okolo desítky.Když byla divi jako loni tak byl i za 18000. A letos je těch 1600, tak kde má být? Něco je po testu, tak že bych pouštěl.

PHILIP MORRIS ČR:  Zajímavé. Skrytá pravda-je to pravda???

http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/2386-ruske-technologie-o-kterych-mame-mlcet-samoriditelne-auto-s-technologii-yandex-v-kalifornii-uber-a-google-v-soku?fbclid=IwAR1QNwsjlapGRS2l6WuB3f2mb_KkVzWA7UMHtLWKC4DoxBQEZ_nt0FD_vEE

PHILIP MORRIS ČR:  Zajímavé. Skrytá pravda-je to pravda???

Jak můžete číst takový s*ačky... http://neovlivni.cz/tag/skryta-pravda/

PHILIP MORRIS ČR:  Zajímavé. Skrytá pravda-je to pravda???

Bohužel jim to žerou... Internet je takových s.aček plný, ale nevím, proč to tahají na diskusi o akciích.

PHILIP MORRIS ČR:  divi 1 600 to je mazec

Ta letošní divi je mimořádná proto, že rozdělili kromě 100% zisku 2018 i cca 3/4 nerozděleného zisku z minula. Takže pokud bude hospodaření firmy probíhat podobně jako dosud, dá se předpokládat příští rok divi opět kolem těch 1000,- Ale i přesto se mi taky ta aktuální cena zdá být nízká... Jestli třeba nejsou obavy z nižších budoucích tržeb kvůli vyššímu zdanění tabáku, než o jakém se původně mluvilo. Ale i kdyby byl v budoucnu zisk na akciii potažmo dividenda kolem 700-800, pořád bych viděl jako odpovídající ocenění hodnotu podobnou jako loni.

1 2 3 194

Graf PHILIP MORRIS ČR

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz