ECM Real Estate Investments A.G.: Tak kam až?
Tak já držím 11 ze 14-ti SPADovek, takže otestuju fest:-(.
| 28.6. 2026 14:51:25 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
26,500,00 (0,00%) 8:35 10.5. 2013 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno16.10. 2008 8:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak já držím 11 ze 14-ti SPADovek, takže otestuju fest:-(.
reagovatzobrazit vlákno16.10. 2008 8:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dneska zřejmě otestují Přezůvky na 750.
reagovatzobrazit vlákno16.10. 2008 7:14|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Mít tak cash, tak číhám dneska, zítra za ECM za 210 nebo Krocana za 200. Ještě přemýšlím o Uni za 130 a Nerváku za 135, ale tam už support dlouho odolává. Aby nepovolil...
reagovatzobrazit vlákno26.9. 2008 11:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kdo nakoupil Écemana za 170 a doteď drží, tak je fakt machr. Ještě kousek a bude zobat dvojnásobek.
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 11:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Unipetrol
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 10:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak plíny dneska asi příjdou o svou přezdívku, protože z -30 na -8....I když plíny v 2006 jely z -15 na +15 během jediného dne, takže prostor tady ještě je.
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 9:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak už tu máme dvě -dvacítky. A koník vidím že taky nabral směr nula.
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 9:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ještě jsou tady ti, co říkali, že titul na nulu nepůjde?Psal jsem, že do roka min. jeden z dvojice Krocan Éceman zanikne. Daleko už k tomu není.
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2008 10:58|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ten Zigi je vážně třída. Po Vrakáči ještě dorazí Écemana
reagovatzobrazit vlákno29.7. 2008 9:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak jak?Bude zasloužených -10 pro Écemana?
reagovatzobrazit vlákno29.7. 2008 9:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
A zas neletí dolů. Při takových cenách Krocana měl být Éceman dávno kolem 450...
reagovatzobrazit vlákno24.7. 2008 10:43|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Netvrdím, že ho nemám ale jen maličko a z cen 830...takže žádná radost
reagovatzobrazit vlákno24.7. 2008 10:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To je zmrd to ECM. Proč roste když ostatní začínají korigovat. Zpět pod 550 ale honem.
reagovatzobrazit vlákno17.7. 2008 11:31|KARCI|(80.188.56.xxx)
Tak zdravím všechny kolegy tady oi 14 denní dovolené. Pustím PC a FIO nejede, už ve mě hrklo, že je v konkurzu :-)). Ale čtu, že jsme v tom všichni.
reagovatzobrazit vlákno17.7. 2008 11:05|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já visím v obou i když na ECM jsem podíl výrazně snížil a dal to do Ester a Koníka, takže jsem pak dopadl ještě hůř. Škoda mluvit.
reagovatzobrazit vlákno17.7. 2008 10:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Developeři jsou už teď kvůli neustále posilující koruně odepsáni. A posilování neskončí, takže vyhlídky jsou fakt směr nula. I ta ropa zas pojede nahoru. Příští zastávka nad 150, uni pod 180.
reagovatzobrazit vlákno17.7. 2008 9:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dneska jsem vydal cílovku pro Écemana : 600.
reagovatzobrazit vlákno17.7. 2008 9:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Proč to roste, když koruna dál posiluje?K dnešními růstu některých titulů nevidím jediný důvod.
reagovatzobrazit vlákno16.7. 2008 11:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To ECM je sviňák. Proč to roste? Už spokojený nejsem.
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2008 12:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Źádná korekce nebude. Už je na 23,35, ke konci 2008 jsme na 20-ti.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Bankovní rada České národní banky (ČNB) v minulém týdnu poprvé po čtyřech letech...
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.