ECM Real Estate Investments A.G.: To je šit
No super. Prodal jsem Krocana tak ten otáčí a ECM držím, tak padá dál dolů. Za rok budu dokupovat za kačku.
| 28.6. 2026 12:45:09 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
26,500,00 (0,00%) 8:35 10.5. 2013 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2008 15:54|Es-Age|(78.157.160.xxx)
No super. Prodal jsem Krocana tak ten otáčí a ECM držím, tak padá dál dolů. Za rok budu dokupovat za kačku.
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2008 12:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pegas má podle mě vyhlídky co se týče ceny akcie, stejné, jako reality. Dlouhodobá cena blízká nule. Teď sice stojí ale za pár dní zase povalí dolů a zastaví se někde kolem 390. Atd. atd...
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2008 12:14|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tyhle akcie jsou fakt k ničemu. Myslel jsem, jak se Éceman pořád plácal mezi 780-810, že tohle je asi dlouhodobé dno, od kterého se snad jednou odlepí. Jen jsem ho koupil, tak časy brutálních propadů jsou zpátky. Koruna nesmyslně posiluje, HV budou u ECM teď ještě horší. Chtěl jsem čekat ale tady bych se asi fakt dočkal po roce ztráty 100 procent. Stejně tak na Orcu a na Pegasu, tam to taky k tomu pomalu směřuje.
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2008 11:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak co mi zbývá. Neprodám, tak to poletí dál dolů. Prodám a otočí se to. Lepší je tedy prodat než se dívat na větší a větší ztráty, ne?
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2008 11:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, to jo. Pomalu už kousek po kousku reality pouštím. Na stoprocentní ztrátu se mi fakt čekat nechce. Byla to chyba věřit, že se to vůbec někdy otočí.
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2008 9:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dneska vtipný akciový výhled : Po výprodejích z posledních dní a týdnů bude sice panovat opatrnost na developerech, přesto se již jistě dočkáme zeleného výsledku. Tady se již jistě dočkáme ale cen kolem nuly za několik měsíců.
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2008 9:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jedno je dneska jisté. ECM skončí pod 650 a Krocan pod 1020.
reagovatzobrazit vlákno9.6. 2008 10:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jak se tak dívám na poklesy realit tak věřím už i v dlouhodobou cenu blízkou nule a ztrátu skoro 100 procent. Marne
reagovatzobrazit vlákno3.6. 2008 9:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak nic, no. Écemana bude třeba prodat protože to vidím tak na 500. Už to zase začíná ty desítky procent denně. Fajně, nákup za 830...
reagovatzobrazit vlákno30.5. 2008 12:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Myslím, že ne. Svinský kurz bude za 3 roky kolem 23, takže budu rád, jak to bude stát kolem 800...
reagovatzobrazit vlákno30.5. 2008 12:42|plikous|(160.218.43.xxx)
ja dneska naredil za 780,10, vono to jednou nahoru pude!
reagovatzobrazit vlákno28.5. 2008 17:24|Es-Age|(78.157.160.xxx)
No i jasne. Výsledky mnohem horší než očekávaní. Takhle se z té skoro 50-ti procentní ztráty na tomto titulu už nikdy nedostanu.
reagovatzobrazit vlákno14.5. 2008 19:15|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Jinak jaký máte názor na reality?Půjde ještě někdy prodat Krocana nad 2500 a ECM nad 1500?V horizontu cca 2-3 let?
reagovatzobrazit vlákno2.5. 2008 18:18|Es-Age|(78.157.160.xxx)
V pondělí se chystám vyhodit zbytek cashe na ECM, ždíb Krocana, Plíny, drobet Bazénu a Pegase. Jestli to vyjde, tak už nebudu mít jen Čezáka a Krabici, akcie s nulovým potenciálem a Tabáček - tam nevím, jestli riskovat nákup jednoho kusance:-). A pak už na to kašlu a děj se vůle Boží.
reagovatzobrazit vlákno2.5. 2008 15:06|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Vsadil bych vše z Telekačeny na ECM. Je asi nejmíň od svých minim...Vraaak se nepočítá:-).
reagovatzobrazit vlákno30.4. 2008 15:05|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Roste proto, že jsem ho prodal. Celou dobu, co jsem ji měl v plném množství, tak nebyla schopna přelézt ani na dva dny přes 1000. U Usáčů pokles realitního sektoru pokračuje a tady reality rostou. Balím to, tohle prostě fakt nemá cenu.
reagovatzobrazit vlákno30.4. 2008 14:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No ECM za chvíli pod 800 bude tabu kdežto Tele za 520 bude tak možná před divi...
reagovatzobrazit vlákno30.4. 2008 14:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No nic. Budu muset ten šit telekačenu se ztrátou prodat a koupit zpět ECM. Zanedlouho takovým tempem by se mi vyplatilo víc držet doteď ECM než za 525 koupit tu sračku.
reagovatzobrazit vlákno21.4. 2008 15:37|plikous|(160.218.43.xxx)
S tema 2 345 kouskama si bez obchodovat do SPADU!
reagovatzobrazit vlákno21.4. 2008 12:41|plikous|(160.218.43.xxx)
Taky už mám nakoupeno:-)
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.