ECM Real Estate Investments A.G.: Reality
Jinak jaký máte názor na reality?Půjde ještě někdy prodat Krocana nad 2500 a ECM nad 1500?V horizontu cca 2-3 let?
| 28.6. 2026 21:59:28 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
26,500,00 (0,00%) 8:35 10.5. 2013 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno14.5. 2008 19:15|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Jinak jaký máte názor na reality?Půjde ještě někdy prodat Krocana nad 2500 a ECM nad 1500?V horizontu cca 2-3 let?
reagovatzobrazit vlákno2.5. 2008 18:18|Es-Age|(78.157.160.xxx)
V pondělí se chystám vyhodit zbytek cashe na ECM, ždíb Krocana, Plíny, drobet Bazénu a Pegase. Jestli to vyjde, tak už nebudu mít jen Čezáka a Krabici, akcie s nulovým potenciálem a Tabáček - tam nevím, jestli riskovat nákup jednoho kusance:-). A pak už na to kašlu a děj se vůle Boží.
reagovatzobrazit vlákno2.5. 2008 15:06|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Vsadil bych vše z Telekačeny na ECM. Je asi nejmíň od svých minim...Vraaak se nepočítá:-).
reagovatzobrazit vlákno30.4. 2008 15:05|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Roste proto, že jsem ho prodal. Celou dobu, co jsem ji měl v plném množství, tak nebyla schopna přelézt ani na dva dny přes 1000. U Usáčů pokles realitního sektoru pokračuje a tady reality rostou. Balím to, tohle prostě fakt nemá cenu.
reagovatzobrazit vlákno30.4. 2008 14:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No ECM za chvíli pod 800 bude tabu kdežto Tele za 520 bude tak možná před divi...
reagovatzobrazit vlákno30.4. 2008 14:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No nic. Budu muset ten šit telekačenu se ztrátou prodat a koupit zpět ECM. Zanedlouho takovým tempem by se mi vyplatilo víc držet doteď ECM než za 525 koupit tu sračku.
reagovatzobrazit vlákno21.4. 2008 15:37|plikous|(160.218.43.xxx)
S tema 2 345 kouskama si bez obchodovat do SPADU!
reagovatzobrazit vlákno21.4. 2008 12:41|plikous|(160.218.43.xxx)
Taky už mám nakoupeno:-)
reagovatzobrazit vlákno15.4. 2008 14:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak ještě je další Bézeta v podobě výsledků Intelu v záloze. Anebo zkurvený oběd : sedne si na lunchi Greenspan a Paulson a stačí, že jeden řekne, že je recese a zas bude vše v prdeli. To už tu taky bylo.
reagovatzobrazit vlákno15.4. 2008 14:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Brutální Bézeta se blíží. Rozjebe všechno obchodovatelné. Slipy všech tutilů půjdou hned po 14:30 k podlaze:-)
reagovatzobrazit vlákno20.3. 2008 10:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kauf za 760. Těšte se!!!
reagovatzobrazit vlákno6.2. 2008 9:43|Es-Age|(195.47.26.xxx)
I zas neklesá.Kde jsou těch -10 denně?
reagovatzobrazit vlákno5.2. 2008 15:46|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Proč ten pošuk nepadá dolů, když začátkem ledna neměl problém dát dolů desítku během dne?
reagovatzobrazit vlákno16.1. 2008 16:04|Es-Age|(78.157.160.xxx)
JsemRáde, že jsem z toho pekla za 879 vystoupil.Ale mám za to Telekomín, který mi dnes taky radost neudělal. Nechápu ale proč tak málo padá Zentiva. Špatné vyhlídky jak cyp, k tomu sentiment a ten pošuk pořád blízko 900. Čekal bych už dávno ceny pod 800. A Čezák, to je fakt hnus. Doufám, že na těch 80 padne, stejně jako pořád předražená KB, která patří ua tohoto klimatu na ceny pod 3200.
reagovatzobrazit vlákno15.1. 2008 18:55|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Tak včera jsem navždy vystoupil z pekla jménem ECM za 879 a vstoupil za ty zbytky peněz do Telekomína. Dnešní výsledek je myslím zcela jasný...
reagovatzobrazit vlákno11.1. 2008 9:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jaký čekáte dneska závěr? Tipuju 850.
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2008 14:27|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak myslím, že cílovka pro konec 2008 je jasná : cca 100 kč. Takovým tempem každý den to bude už tak v pololetí.
reagovatzobrazit vlákno7.1. 2008 12:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak co myslíte, jaké ceny jsou ještě reálné?Bude ještě někdy alespoň nad 1200?Já teda pochybuji.
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2007 20:43|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Ale káj. Pořád tupě držím a doufám v zázrak, který už asi nepříjde...
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2007 14:40|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Sídlišťáci (ECM) jsou akcie o ničem. Na hodnoty kolem 1600 se už nikdy nedostanou. No, vlastně pochybuju, že se někdy dostanou nad 1300... Definitivní ztráta z investování do téhle akcie...
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Ukrajinské drony v neděli ráno znovu zasáhly rafinerii ve Slavjansku na Kubáni na jihu Ruska....
Bankovní rada České národní banky (ČNB) v minulém týdnu poprvé po čtyřech letech...
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.