ECM Real Estate Investments A.G.: ECM
Brutální Bézeta se blíží. Rozjebe všechno obchodovatelné. Slipy všech tutilů půjdou hned po 14:30 k podlaze:-)
| 28.6. 2026 10:40:08 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
26,500,00 (0,00%) 8:35 10.5. 2013 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno15.4. 2008 14:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Brutální Bézeta se blíží. Rozjebe všechno obchodovatelné. Slipy všech tutilů půjdou hned po 14:30 k podlaze:-)
reagovatzobrazit vlákno20.3. 2008 10:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kauf za 760. Těšte se!!!
reagovatzobrazit vlákno6.2. 2008 9:43|Es-Age|(195.47.26.xxx)
I zas neklesá.Kde jsou těch -10 denně?
reagovatzobrazit vlákno5.2. 2008 15:46|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Proč ten pošuk nepadá dolů, když začátkem ledna neměl problém dát dolů desítku během dne?
reagovatzobrazit vlákno16.1. 2008 16:04|Es-Age|(78.157.160.xxx)
JsemRáde, že jsem z toho pekla za 879 vystoupil.Ale mám za to Telekomín, který mi dnes taky radost neudělal. Nechápu ale proč tak málo padá Zentiva. Špatné vyhlídky jak cyp, k tomu sentiment a ten pošuk pořád blízko 900. Čekal bych už dávno ceny pod 800. A Čezák, to je fakt hnus. Doufám, že na těch 80 padne, stejně jako pořád předražená KB, která patří ua tohoto klimatu na ceny pod 3200.
reagovatzobrazit vlákno15.1. 2008 18:55|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Tak včera jsem navždy vystoupil z pekla jménem ECM za 879 a vstoupil za ty zbytky peněz do Telekomína. Dnešní výsledek je myslím zcela jasný...
reagovatzobrazit vlákno11.1. 2008 9:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jaký čekáte dneska závěr? Tipuju 850.
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2008 14:27|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak myslím, že cílovka pro konec 2008 je jasná : cca 100 kč. Takovým tempem každý den to bude už tak v pololetí.
reagovatzobrazit vlákno7.1. 2008 12:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak co myslíte, jaké ceny jsou ještě reálné?Bude ještě někdy alespoň nad 1200?Já teda pochybuji.
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2007 20:43|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Ale káj. Pořád tupě držím a doufám v zázrak, který už asi nepříjde...
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2007 14:40|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Sídlišťáci (ECM) jsou akcie o ničem. Na hodnoty kolem 1600 se už nikdy nedostanou. No, vlastně pochybuju, že se někdy dostanou nad 1300... Definitivní ztráta z investování do téhle akcie...
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2007 16:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, konec roku se blíží a tím i druhý rok ve ztrátě za sebou, tentokrát ovšem několikanásobně větší ztrátě než za v 2006. Snad se v příštím roce dostanu aspoň na to, co jsem před 2-ma roky vložil...
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2007 11:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Vyřežte tam někdo toho zmrda z kobosu s tím lotem v nabídce...
reagovatzobrazit vlákno22.11. 2007 11:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nevím jaký short. Prostě měl jsem ECM, za svoje, pak ho prodal a levněji dokoupil.
reagovatzobrazit vlákno22.11. 2007 11:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, takže první trochu vydařenější obchod : prodej ECM 1250 55ks a zpětný dokup za 1175. Snad nebudu litovat...
reagovatzobrazit vlákno21.11. 2007 14:13|plikous|(160.218.43.xxx)
Kam až to chce padat?
reagovatzobrazit vlákno21.11. 2007 12:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Myslíte, že ještě někdy bude ECM za 1600, popř aspoň 1450?Já o tom těžce pochybuji. Erste max. 1400 a to v horizontu několika let.
reagovatzobrazit vlákno19.11. 2007 15:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jakto, že bez přestávky několik týdnů v kuse padají ECM, Orco, Erste a podstatě i AAA a zbytek skoro nic.
reagovatzobrazit vlákno8.11. 2007 9:54|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Překrásné. ECM skoro pod úpisem. Kdo před rokem koupil Pegas nebo ECM a je dlouhodobý investor, tak za trpělivost byl odměněn hovnem:-)
reagovatzobrazit vlákno7.11. 2007 16:16|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Erste taky věřím ale myslím, že ceny kolem 1500 budou dlouhodobá maxima. Jinak u ECM bych byl šťastný, kdyby se dostalo aspoň na 1600, čemuž ale nevěřím.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.