reagovatzobrazit vlákno31.10. 2011 16:45|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pegas Nonwovens SA: Jedině zlatá záře se bude všude rozlévat ......
Ester za 380, to by se mi líbilo. Naposledy jsem ji prodával za 393, tak bych ji rád vzal levněji zpátky. Dneska jsem si zřídil měnový úvěr takže odteď se už Kitkat bude třást i během obchodování v Améru :-).
reagovatzobrazit vlákno1.11. 2011 9:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pegas Nonwovens SA: POZDRAVTE JEHO VYSOST VELKEHO JEBANCE:-)
Sekera smrti vstupuje opět do hry. Nákup Estery za 373. Tohle PX rozseká na kusy.
reagovatzobrazit vlákno1.11. 2011 9:45|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pegas Nonwovens SA: Fund. info - ptf smrti.
Trochu mě štve, že jsem ve čtvrtek neprodal za 800 Vigwam. Dneska jsem opět pod nákupkou. Zase jsem si držbou zajistil dnešní vstup do Estery za 373 a další sekera smrti navštívila Kitkat. Sice jsem to chtěl jet v Améru ale včerejší závěr 9 USD a dnešní posilování dolaru na 18,2 mi přišly docela zajímavé vzhledem k tomu, že sekera smrti udeřila za 154 :-).
reagovatzobrazit vlákno1.11. 2011 9:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pegas Nonwovens SA: Fund. info - ptf smrti.
Ještě uvažuju nad Pegasem a naředění Nerváka ale to by musel na obou přijít ještě tak další 5-tiprocentní pokles