reagovatzobrazit vlákno1.11. 2011 9:45|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pegas Nonwovens SA: Fund. info - ptf smrti.
Trochu mě štve, že jsem ve čtvrtek neprodal za 800 Vigwam. Dneska jsem opět pod nákupkou. Zase jsem si držbou zajistil dnešní vstup do Estery za 373 a další sekera smrti navštívila Kitkat. Sice jsem to chtěl jet v Améru ale včerejší závěr 9 USD a dnešní posilování dolaru na 18,2 mi přišly docela zajímavé vzhledem k tomu, že sekera smrti udeřila za 154 :-).
reagovatzobrazit vlákno1.11. 2011 9:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pegas Nonwovens SA: Fund. info - ptf smrti.
Ještě uvažuju nad Pegasem a naředění Nerváka ale to by musel na obou přijít ještě tak další 5-tiprocentní pokles
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 12:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pegas Nonwovens SA: Pegas
Gratulace. Já o něm přemýšlel v poslední divi den. Šlo brát za 433 a já si říkal, mrtvá akcie. Po divi spadne a půl roku na předdivi hodnotu se bude škrábat. A ejhle, dneska je i trochu výše a i s divi. Kdo to mohl tušit...
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 14:21|many|(85.207.10.xxx)
Pegas Nonwovens SA: Pegas
jolly: včera byl v ČNB ""Investiční den s Patrií"" (docela dobrý) a p.Žabža z Patrie tam poměrně věrohodně zdůvodnil, proč je momentálně investice do Pegase dobrou volbou (z pohledu FA) s tím, že Patrie cíluje Pegas na 540,-Kč. Ta analýza stavu firmu byla docela imponující, i když zmínil i poměrně známá negativa.
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 13:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pegas Nonwovens SA: Pegas
Tak Estera šla ven za 391,9. No, zisk cca 55 kč celkem. Už jsem se smířil s léty 2006-2008 - tehdy nějaké zisky byly ale vždy sbírány max. po stokorunách. Když jsem zainvestoval víc tak za pár týdnů -50 procent. Takže lepší málo zisku než obrovská ztráta. Velký zisk viditelně v úvahu nepřichází. A navíc : o víkendu summit a ten může dopadnou všelijak. Čili Estera má teď cestu nahoru víceméně otevřenou.
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 13:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pegas Nonwovens SA: Pegas
Tak aspoň nějaký dobrý skutek :-)
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 13:32|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Pegas Nonwovens SA: Pegas
Es-Age: diky, ze jsi pustil Esteru! :-) konecne muzeme jit UP!