reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 10:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
AAA Auto Group N.V.: FIO
Přiznejte se, kdo si zobl CETV za 230, Nerváka za 176, Esteru za 650 a Krabici za 3400? Jak se to dále bude vyvíjet, to nevím. Tohle je však panika, po které příjde vystřízlivění... Mě jen stačilo, že na Kitkatu byly výrazně nižší ceny v Kobosu než včerejší close v Améru, což byl pro mě šok. To jen dokazuje sílu strachu. Ani na SPADu to tak nízko nebylo. Kdyby jelo FIO, tak ten balík za 159 zobnu taky... Jen ta Telekačena, pořád žádná korekce PXu...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 10:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
AAA Auto Group N.V.: FIO
Kolik držíš Kitkatu a jakou máš průměrku? Já ji dneska stáhnul z 194 na 180 :-) a ještě se chystám při další panice něco dobrat.
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 9:59|Es-Age|(195.47.26.xxx)
AAA Auto Group N.V.: Já nakupuji
Dneska to je zatím loterie. Bylo to o tom se rozhodnout, jak nízko pokyn nasadit. Už víc jak půlhodku chci dát další nákupní příkaz na Kitkat. Nakonec možná dobře, že jsem za 165 vzal, uvidíme. Nyní už s takovým fungoiváním FIO nenaberu.