reagovatzobrazit vlákno18.4. 2023 11:19|mvesely|(185.252.88.xxx)
Metals: sračkomet seznam perlí
Jen Taku a co tohle to jsi četl?Taky pěkný a u nás ani zmínka-tedy jestli to bude alespon z poloviny pravda.
https://www.hlavnespravy.sk/katastrofa-sil-nato-na-ukrajine-rusko-zasiahlo-tajny-bunker-raketou-kinzal/3109164
reagovatzobrazit vlákno17.4. 2023 8:41|zany|(5.145.104.xxx)
Metals: AT žije z,mrd Kovanda píejčdý
Tak tady s názorem na Kovandu nelze nesouhlasit. Určitě nám 40 let Ukrajinci přispívali do systemu :-).
reagovatzobrazit vlákno4.4. 2023 16:24|Votrubek|(69.127.2.xxx)
Metals: perpetum
To cipísek:
Myslel jsem si, že jsi trochu víc v obraze ohledně fyziky a chemie.
Tomu videu přece nemůžeš věřit.
reagovatzobrazit vlákno31.3. 2023 9:36|beryman2|(86.49.236.xxx)
Metals: kakao
První zkrachujou pojišťovny,pak zajištovny,potom banky,když se to stane v
celosvětovém měřítku tak je vymalováno,hodiny tikají
(San Andreas,Vesuv,Yelowstone,Las Palmas,ect atd)
reagovatzobrazit vlákno24.3. 2023 17:15|Votrubek|(69.127.2.xxx)
Metals: Deutsche Bank AG -14%
Okénko z historie:
“naše měna je pevná a měnová reforma nebude, všechno jsou to fámy, které šíří třídní nepřátelé“.
reagovatzobrazit vlákno24.3. 2023 16:32|mvesely|(185.252.88.xxx)
Metals: Deutsche Bank AG -14%
Dnešní nakup 900 ks DBK za 8,09 jsem nevydržel a vylil za 8,43 za pár hodin na kafe 284 eček.jde směr sever nevím na jak dlouho ,umazala dopolední ztráty ,možná jsem mohl počkat ale stačí a budu mít klidný víkend,uvidíme co přinese pondělí.Esterka je na dohled nákupu i koba.
reagovatzobrazit vlákno24.3. 2023 15:19|Es-Age|(85.160.33.xxx)
Metals: Deutsche Bank AG -14%
Sekera smrti uz zacina fungovat. Bankovni index dno v poledne, od te doby koriguje a tady se jede opetovne dolu.
reagovatzobrazit vlákno24.3. 2023 12:49|mvesely|(94.113.247.xxx)
Metals: Deutsche Bank AG -14%
Hlasím nákup 900 ks 8,09 a zbytek doberu jestli ještě padne.
reagovatzobrazit vlákno24.3. 2023 11:53|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Metals: Deutsche Bank AG -14%
Dneska další dokup Estery, tentokrát za 678. Inu, pozice už docela velká, z toho vyplývá, že bude následovat min. dalších -20 procent dolů.
reagovatzobrazit vlákno24.3. 2023 11:50|mvesely|(94.113.247.xxx)
Metals: Deutsche Bank AG -14%
jen tak-no právě ,dno jsem prošvihl,pak krásně nahoru na 8,3 a ted se motá8,1- 8,2,tak a babo rad.u vidíme co bude odpoledne a před zavíračkou.
reagovatzobrazit vlákno24.3. 2023 11:17|mvesely|(94.113.247.xxx)
Metals: Deutsche Bank AG -9%
No mestli popoklesu nebude lepší a jistější koba nebo esterka
reagovatzobrazit vlákno24.3. 2023 11:12|mvesely|(94.113.247.xxx)
Metals: Deutsche Bank AG -9%
6,9?že by až tak?raději jsem si sedl na ruce ale bylo by to pěkný.Máš nějaké info proč tak spadla?ony jedou sice všechny banky i daxik dolů ale nějaká zpráva musí být,nikde jsem nic nenašel,CBK taky dolu přes 9%
reagovatzobrazit vlákno24.3. 2023 11:04|mvesely|(94.113.247.xxx)
Metals: Deutsche Bank AG -9%
8,15 svědí mě ruce-)
reagovatzobrazit vlákno24.3. 2023 10:51|mvesely|(94.113.247.xxx)
Metals: Deutsche Bank AG -9%
před rokem byla cca 7,6 a pak se vyšvihla pěkně nahoru,zatím sedím a sleduji ,jak se přiblíží k 8 vezmu asi vzorek a pak při poklesu další.
reagovatzobrazit vlákno24.3. 2023 10:44|mvesely|(94.113.247.xxx)
Metals: Deutsche Bank AG -9%
Nic meně objemy jak prase za necelé 2 hodiny
reagovatzobrazit vlákno24.3. 2023 10:42|mvesely|(94.113.247.xxx)
Metals: Deutsche Bank AG -9%
JenTak.-NO TAKY NA TO KOUKÁM JEDE UŽ 9,7 SDOLŮ NĚKOLIKRÁT JSEM JI OBCHODOVAL A ZVAŽUJU NÁKUP,MÁŠ NĚJAKÉ RELEVANTNÍ INFO?
reagovatzobrazit vlákno19.3. 2023 17:18|KRadek|(46.135.42.xxx)
reagovatzobrazit vlákno19.3. 2023 14:12|KRadek|(46.135.42.xxx)
reagovatzobrazit vlákno16.3. 2023 7:05|Votrubek|(69.127.2.xxx)
Metals: Fandovy bajky
Taky by mě zajímalo co je to to harvestrování.
Jo, a taky, co je to harvestor?
Už asi neumím česky.
reagovatzobrazit vlákno14.3. 2023 11:13|AkcieStepan|(176.74.141.xxx)
Metals: WTI
Je už, dle zkušených, nazrálá doba pro nákup WTI long??