New World Resources N.V.: FAZ-FAS
Ram: v poho, lepe 2 x nez vubec... :-)
| 22.6. 2026 7:18:03 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 16:45|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ram: v poho, lepe 2 x nez vubec... :-)
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 16:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To jako začali nabízet hned dneska?Objemy tam naskakují zajímavé.Nedivil bych se, kdyby takovým tempem za dnešek a zítřek proteklo celé množství.
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 15:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak přeci jen min. 9,5. K tomu z ničeho nic spadl dolar. Zase jsem se unáhlil...
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 15:27|michaelzak|(213.29.248.xxx)
tady to je asi dobra zprava pro ty co drzi akcie bank: http://www.fio.cz/zpravodajstvi/novinky-z-burzy-komentare/101219-ecb-doda-ve-spolupraci-s-fedem-likviditu-bankam
jestli jste cetli tak sorac za tapeting... :-)
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 15:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jinak je ale nálada na trzích pozitivní jak prase. Teoreticky by mohl být ten pokles sentimentem tlumen...ale beztak se jako vždy pletu.
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 15:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Sakra. Ráno psali, že zatím jen uvažujou a neví ani za kolik ani kdy. Proč to sakra nabídli o víc jak 10 procent níže oproti včerejšímu close...
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 21:03|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Měl jsi se držet mého prodeje. Pod 180 už nenastoupíš, tak čekej aspoň na těch 180.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 20:48|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Včera vyhozen poslední Kitkat,tentokrát z portfolia smrti a ejhle jak najednou není problém odpoutat se od 10 USD.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 19:07|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Hrib: mam to stejne, akorat prumer nakupku 567...taky me zarizla svinka...mel jsem realizovat za 610...no coz, zrealizujem v lednu za 9 kil...:-)
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 18:51|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Hrib: s Esterou mi ani nemluv! vsechno roste, dokonce i Krabice jenom ta Estera se flakaa...co na to rict, snad jen trpelive vydrzet...:-)
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 11:43|gladiator|(109.183.90.xxx)
diky uz jsem v klidu je to fakt nelogicky.. co se tady deje oni uz nevi jak by ty ceny dokurv..vsechno dopadne jak ECM.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 11:24|gladiator|(109.183.90.xxx)
uz me to tu vazne zacina srat sto tacu minus komercka stotricet minus nwr a dalsi čtyricet minus aaa atd budu cekat ctyri roky nez budu na nule co koupim jde dolu ......
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 11:12|Novicius|(90.181.111.xxx)
Vůbec nechápu jak je může soukromá banka platit, mám na myslí ty analityky. Kdyby tam bylo zdůvodněno že napr. NWR bude těžit o polovinu míň nebo že cena uhli klesla, nebo že se uhlí už dokopalo tak bych to chápal, ale tam se nic nezměnilo jen panika na Titaniku kvůli eurozony a Řecká. To ale s kopaním uhlí nemá nic společného, uhlí do Řecká nevyvážime. takže shrnuto analityci jsou buď blbečci což si nemyslím, nebo spekulanti co papouškujou co se jím nařídí.
reagovatzobrazit vlákno26.8. 2011 10:11|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Uhlak: souhlasim, jen si myslim, ze u nas banky, ja zvili Ester se vysplha rychleji a pak se chystam preklopit do uhli...3 kila da drive nez 3-4 roky.Ale jedeme kazdej za svy...ze ano. :)
reagovatzobrazit vlákno26.8. 2011 9:44|michaelzak|(213.29.248.xxx)
U nErwu si myslim, ze se bude ted placat mezi 140-170, pokud neprijde nejaky vyznamny fundament....jeho cas prijde pred vanoci...tam 2 kila urcite udela...3 kila mozna...:) to by se zase muselo globalne blizkat na lepsi casy..
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 10:22|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: svrbely me prsty, ale ja bych zpet horko tezko nakupoval tech 1.1k....a nejak jsem se rozhodl, ze pockam...podle me se na 575 dnes ani zitra nepodiva...;-)
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 10:08|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: gratuluju, ja jsem nenazranej a pockam si jeste...;-) myslim, ze se do patku dostaneme nad 600..pak mozna asi pulka pude ven a pulku si necham a uvidim...:-)
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 23:40|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Panika: velmi zajimavy clanek.
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 16:45|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Krizak: dane jdou statu....ne SG...:-)
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 16:33|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Krizak: protoze se mi zda Estera vice podhodnocena a podle me mene rizikova jako KBcko...co kdyz najednou ta matka SG prece jen bude potrebovat zachranit od fr. vlady...?
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Zlato zůstává pod tlakem vyšších sazeb
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Menší zásilky do 150 eur ze třetích zemí podraží. Státy EU na ně od 1. července začnou...
Prodej majetku zajištěného v trestních řízeních například v souvislosti s investičními...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.