reagovatzobrazit vlákno26.8. 2011 9:44|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Růst : Pokles 6 : 0 Jednoznačně se dá konstatovat, že současná situace nahrává do karet dlouhodobým
U nErwu si myslim, ze se bude ted placat mezi 140-170, pokud neprijde nejaky vyznamny fundament....jeho cas prijde pred vanoci...tam 2 kila urcite udela...3 kila mozna...:) to by se zase muselo globalne blizkat na lepsi casy..
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 10:22|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: ERSTE
Jack82: svrbely me prsty, ale ja bych zpet horko tezko nakupoval tech 1.1k....a nejak jsem se rozhodl, ze pockam...podle me se na 575 dnes ani zitra nepodiva...;-)
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 10:08|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: ERSTE
Jack82: gratuluju, ja jsem nenazranej a pockam si jeste...;-) myslim, ze se do patku dostaneme nad 600..pak mozna asi pulka pude ven a pulku si necham a uvidim...:-)
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 23:40|michaelzak|(83.208.171.xxx)
New World Resources N.V.: Zlato
Panika: velmi zajimavy clanek.
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 16:45|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Výsledky
Krizak: dane jdou statu....ne SG...:-)
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 16:33|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Výsledky
Krizak: protoze se mi zda Estera vice podhodnocena a podle me mene rizikova jako KBcko...co kdyz najednou ta matka SG prece jen bude potrebovat zachranit od fr. vlady...?
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 16:03|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Výsledky
Jack82: ja jsem dnes dobral na celkem 1.1k ks za prumer 567.3, a asi to taky podrzim dyl....dle situace. :) GL.
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 15:09|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Výsledky
jednu vecnou otazku: netusite kdy je nejblizsi VH NWR? diky.
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 15:06|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Výsledky
Ondrae: stejne je to virtualni ztrata...:-)
ted chvilku odpocinek a od openu na USA tradaa UP.
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 15:02|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Výsledky
DAX dnes 5750 na close?
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 13:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: Výsledky
No peníze z Kitkatu, kde jsem ztratil skoro 30 procent, jsem za 730 vrazil do Vigwamu, takže pojem zisk při současných cenách Vigwamu je dost diskutabilní...
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 13:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: Výsledky
Já se chci do pátku zbavit Vigwamu. Ne, žebych mu nějak nevěřil ale v Jackson Hole podle mě neřeknou nic dobrého a bude další sešup. Tak proč se zase dívat, jak za jeden den všechny zisky zmizí...Snad dojede do pátku aspoň na 790 ale podle dněšního vývoje si myslím, že budu rád i za 760...
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 13:15|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Výsledky
Hrib: ja mam stesti, ze do toho kazdou minutu muzu cucet...uvidime co Amici, nez otevrou s to bude placat kolem 570 myslim..
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 12:11|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Výsledky
Nerwak uz nam zacina vyklesavat, tak aspon na 145, at je to zajimavej nastup...:-)
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 11:06|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Výsledky
na novy gumy na trabanta?:-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 18:57|michaelzak|(83.208.171.xxx)
New World Resources N.V.: NWR...ve St HV, tak dnes dokud to jde radsi ven...
Pro zajimavost jsem si ted nasel uroven SP pred rokem a byla SP = 1067 b. Myslim, ze situace a nasledujici vyvoj nenasvedcoval tehdy, ze bude utlu, strach z recese na rozdil od soucasne situace...takze se klidne muzeme divat jak SP bude bojovat o 1000 b...nicmene burza je nevyzpytatelna, kdovi jak to bude...:-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 16:09|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: NWR...ve St HV, tak dnes dokud to jde radsi ven...
Jack82: ja take nerad prodavam se ztratou, ale tahle strategie me pripravila o 400k...takze nekdy je podle me lepsi popremyslet, jestli radeji neudelat ztratu...me se to take hodilo z pohledu dani...jsem full cash a ciham na dalsi vlnku na ktere se bude dat neco udelat..;-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 16:02|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: NWR...ve St HV, tak dnes dokud to jde radsi ven...
Jack82: tak to je jenom dobre...zda se, ze se to pomalu sune dolu, spatne makra to jen popozenou...jsem zvedavy co udela Nerw ve St rano...:-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 15:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: NWR...ve St HV, tak dnes dokud to jde radsi ven...
JAck82: gratuluju, 5.5% je prece pekny vynos, hadam max. 1 tyden drzeni...? jsem zvedavy co Amici, jestli to rovnou dneska poslou dole nebo jeste budou delat harakiri saraadicky...:-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 11:25|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: NWR...ve St HV, tak dnes dokud to jde radsi ven...
Jack82: desi me ve St vyhlaseni HV u Nerwu a take zverejneni revize HDP u UK, USA a tez Nemecka...tento tyden necekam lepsi jak minuly...ale tot muj nazor. :-)