New World Resources N.V.: Zlato
Panika: velmi zajimavy clanek.
| 22.6. 2026 18:34:07 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 23:40|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Panika: velmi zajimavy clanek.
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 16:45|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Krizak: dane jdou statu....ne SG...:-)
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 16:33|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Krizak: protoze se mi zda Estera vice podhodnocena a podle me mene rizikova jako KBcko...co kdyz najednou ta matka SG prece jen bude potrebovat zachranit od fr. vlady...?
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 16:03|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: ja jsem dnes dobral na celkem 1.1k ks za prumer 567.3, a asi to taky podrzim dyl....dle situace. :) GL.
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 15:09|michaelzak|(213.29.248.xxx)
jednu vecnou otazku: netusite kdy je nejblizsi VH NWR? diky.
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 15:06|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ondrae: stejne je to virtualni ztrata...:-)
ted chvilku odpocinek a od openu na USA tradaa UP.
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 15:02|michaelzak|(213.29.248.xxx)
DAX dnes 5750 na close?
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 13:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No peníze z Kitkatu, kde jsem ztratil skoro 30 procent, jsem za 730 vrazil do Vigwamu, takže pojem zisk při současných cenách Vigwamu je dost diskutabilní...
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 13:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já se chci do pátku zbavit Vigwamu. Ne, žebych mu nějak nevěřil ale v Jackson Hole podle mě neřeknou nic dobrého a bude další sešup. Tak proč se zase dívat, jak za jeden den všechny zisky zmizí...Snad dojede do pátku aspoň na 790 ale podle dněšního vývoje si myslím, že budu rád i za 760...
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 13:15|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Hrib: ja mam stesti, ze do toho kazdou minutu muzu cucet...uvidime co Amici, nez otevrou s to bude placat kolem 570 myslim..
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 12:11|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Nerwak uz nam zacina vyklesavat, tak aspon na 145, at je to zajimavej nastup...:-)
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 11:06|michaelzak|(213.29.248.xxx)
na novy gumy na trabanta?:-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 18:57|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Pro zajimavost jsem si ted nasel uroven SP pred rokem a byla SP = 1067 b. Myslim, ze situace a nasledujici vyvoj nenasvedcoval tehdy, ze bude utlu, strach z recese na rozdil od soucasne situace...takze se klidne muzeme divat jak SP bude bojovat o 1000 b...nicmene burza je nevyzpytatelna, kdovi jak to bude...:-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 16:09|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: ja take nerad prodavam se ztratou, ale tahle strategie me pripravila o 400k...takze nekdy je podle me lepsi popremyslet, jestli radeji neudelat ztratu...me se to take hodilo z pohledu dani...jsem full cash a ciham na dalsi vlnku na ktere se bude dat neco udelat..;-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 16:02|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: tak to je jenom dobre...zda se, ze se to pomalu sune dolu, spatne makra to jen popozenou...jsem zvedavy co udela Nerw ve St rano...:-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 15:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
JAck82: gratuluju, 5.5% je prece pekny vynos, hadam max. 1 tyden drzeni...? jsem zvedavy co Amici, jestli to rovnou dneska poslou dole nebo jeste budou delat harakiri saraadicky...:-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 11:25|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: desi me ve St vyhlaseni HV u Nerwu a take zverejneni revize HDP u UK, USA a tez Nemecka...tento tyden necekam lepsi jak minuly...ale tot muj nazor. :-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 11:11|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Zdravim vsechny,
hlasim vystup z pozice na NErwu, prodej 4k za prumer 161, 5 kacek zisk. Rdsi ven, pac ve ST jsou HV a to zase pude dolu...:-)
VSem GL!
reagovatzobrazit vlákno19.8. 2011 10:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Harant: za kolik, ze to vylijes? 159? nebo 149? :-)
reagovatzobrazit vlákno19.8. 2011 10:16|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Klokan: no prave, ze to znam! :-) jsem dostal skolu, ze vse je mozne...;-)
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Vláda schválila podporu zapojení Česka do evropské soutěže o vybudování velkého datového...
Ve věku sta let zemřel vlivný americký ekonom a někdejší šéf centrální banky (Fed) Alan...
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.