reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 18:57|michaelzak|(83.208.171.xxx)
New World Resources N.V.: NWR...ve St HV, tak dnes dokud to jde radsi ven...
Pro zajimavost jsem si ted nasel uroven SP pred rokem a byla SP = 1067 b. Myslim, ze situace a nasledujici vyvoj nenasvedcoval tehdy, ze bude utlu, strach z recese na rozdil od soucasne situace...takze se klidne muzeme divat jak SP bude bojovat o 1000 b...nicmene burza je nevyzpytatelna, kdovi jak to bude...:-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 16:09|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: NWR...ve St HV, tak dnes dokud to jde radsi ven...
Jack82: ja take nerad prodavam se ztratou, ale tahle strategie me pripravila o 400k...takze nekdy je podle me lepsi popremyslet, jestli radeji neudelat ztratu...me se to take hodilo z pohledu dani...jsem full cash a ciham na dalsi vlnku na ktere se bude dat neco udelat..;-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 16:02|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: NWR...ve St HV, tak dnes dokud to jde radsi ven...
Jack82: tak to je jenom dobre...zda se, ze se to pomalu sune dolu, spatne makra to jen popozenou...jsem zvedavy co udela Nerw ve St rano...:-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 15:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: NWR...ve St HV, tak dnes dokud to jde radsi ven...
JAck82: gratuluju, 5.5% je prece pekny vynos, hadam max. 1 tyden drzeni...? jsem zvedavy co Amici, jestli to rovnou dneska poslou dole nebo jeste budou delat harakiri saraadicky...:-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 11:25|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: NWR...ve St HV, tak dnes dokud to jde radsi ven...
Jack82: desi me ve St vyhlaseni HV u Nerwu a take zverejneni revize HDP u UK, USA a tez Nemecka...tento tyden necekam lepsi jak minuly...ale tot muj nazor. :-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 11:11|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: NWR...ve St HV, tak dnes dokud to jde radsi ven...
Zdravim vsechny,
hlasim vystup z pozice na NErwu, prodej 4k za prumer 161, 5 kacek zisk. Rdsi ven, pac ve ST jsou HV a to zase pude dolu...:-)
VSem GL!
reagovatzobrazit vlákno19.8. 2011 10:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Páteční chvilka poezie
Harant: za kolik, ze to vylijes? 159? nebo 149? :-)
reagovatzobrazit vlákno19.8. 2011 10:16|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Páteční chvilka poezie
Klokan: no prave, ze to znam! :-) jsem dostal skolu, ze vse je mozne...;-)
reagovatzobrazit vlákno19.8. 2011 9:47|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Páteční chvilka poezie
JaraKara: tak jsem se dlouho nezasmal...ale asi take proto, z jsem full cash, nekterym uz ted muze byt pekne nevolno...jsou to sice jen penize, ale muzou to byt uz baraky, statky, auta, byty apod...
VSem GL a drzte se!
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 16:08|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Dokoupil jsem
jeslti to Amici dnes zabodnou, tak zitra v Asii panika a mozna Nerw zitra i kolem 145...
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 15:55|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Dokoupil jsem
Klokan: a na 149 nakoupis 400 ks? :-)
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 15:42|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Dokoupil jsem
Koksa: Ti co chteli prodavat je mi lito, ale to je bohuzel zivot...ja chtel taky prodavat rano Erste a neslo mi to...:-( aspon, ze jsem vylil za 634..ted se to jevi jako rozhodnuti, ktere se vyplatilo..
Drzim palce!
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 15:28|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Dokoupil jsem
Ja myslim, ze na nakupy je casu dost...dle situace az zitra odpo, jestli to nebudu hucet dolu moc...to pak radeji pockat az jak se to vyvine pristi tyden...kdovi co se kde o vikendu vyvrbi..
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 15:22|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Dokoupil jsem
Vampire: uz nejede, ale snad se jeste do 17 hod rozjede....:o)
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 15:19|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Dokoupil jsem
Vampire: jsem trosku zacatecnik, neni mi jasne, jak chces nakupovat vecer? kde?
ted uz jen vypadek FIO a je to hotovo...:)
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 15:15|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Dokoupil jsem
tak snad se to konecne zase rozhejbe a bude se moct neco poradne navlnit!tohle byla zase uz trosku nuda...:-)
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 14:57|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Strategie 2011/2012
koukam, a uz jsme usetril vcasnym vystupem 14k, ted jeste do toho nejake prekvapeni typu SG - nedostatek hotovosti, nutna podpora os vlady Francie a popojedem o patro niz ne-li o dve. :-)
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 0:30|Es-Age|(80.82.149.xxx)
New World Resources N.V.: poplatky na FIO
S čím myslíte, že zítra vyleze Vigwam?Potvrdí se posledně drasticky snižované cílovky?
reagovatzobrazit vlákno17.8. 2011 22:43|Es-Age|(80.82.149.xxx)
New World Resources N.V.: poplatky na FIO
Co to bylo dneska za brutální prodej Kitkatu- 1,2 mil akcí. Nevíte někdo něco?
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2011 17:20|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Očekávání a realita
Harant: covece, ja nejak tento tyden cekam uklidneni situace a zeleno zeleno zeleno a sazel jsem, ze banky by se mohli zvednout rychleji nez ostatni. KBcko jsem vynechal, kvuli moznym problemum SG (i kdyz to by semlelo vsechny indexy) takze zustala stara dobra koza Estera. :-) Nerw me dnes prekvapil a jestli bude zeleno cely tyden, tak se klidne podiva i ke 2 kilum...
Hrib: podle me uz mozna prodas zitra za 186...;-)