Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 12:42
Akcie.cz»Diskuse»New World Resources N.V.

Diskuse New World Resources N.V.

Poslední příspěvky

23.6. 2026 12:42:09BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
93,60

0,00 (0,00%)

9:00 5.10. 2012

 

Přidat nový příspěvek

1 103 104 105 1231

New World Resources N.V.:  Páteční chvilka poezie

Harant: za kolik, ze to vylijes? 159? nebo 149? :-)

New World Resources N.V.:  Páteční chvilka poezie

Klokan: no prave, ze to znam! :-) jsem dostal skolu, ze vse je mozne...;-)

New World Resources N.V.:  Páteční chvilka poezie

JaraKara: tak jsem se dlouho nezasmal...ale asi take proto, z jsem full cash, nekterym uz ted muze byt pekne nevolno...jsou to sice jen penize, ale muzou to byt uz baraky, statky, auta, byty apod...

VSem GL a drzte se!

New World Resources N.V.:  Dokoupil jsem

jeslti to Amici dnes zabodnou, tak zitra v Asii panika a mozna Nerw zitra i kolem 145...

New World Resources N.V.:  Dokoupil jsem

Klokan: a na 149 nakoupis 400 ks? :-)

New World Resources N.V.:  Dokoupil jsem

Koksa: Ti co chteli prodavat je mi lito, ale to je bohuzel zivot...ja chtel taky prodavat rano Erste a neslo mi to...:-( aspon, ze jsem vylil za 634..ted se to jevi jako rozhodnuti, ktere se vyplatilo..

Drzim palce!

New World Resources N.V.:  Dokoupil jsem

Ja myslim, ze na nakupy je casu dost...dle situace az zitra odpo, jestli to nebudu hucet dolu moc...to pak radeji pockat az jak se to vyvine pristi tyden...kdovi co se kde o vikendu vyvrbi..

New World Resources N.V.:  Dokoupil jsem

Vampire: uz nejede, ale snad se jeste do 17 hod rozjede....:o)

New World Resources N.V.:  Dokoupil jsem

Vampire: jsem trosku zacatecnik, neni mi jasne, jak chces nakupovat vecer? kde?

ted uz jen vypadek FIO a je to hotovo...:)

New World Resources N.V.:  Dokoupil jsem

tak snad se to konecne zase rozhejbe a bude se moct neco poradne navlnit!tohle byla zase uz trosku nuda...:-)

New World Resources N.V.:  Strategie 2011/2012

koukam, a uz jsme usetril vcasnym vystupem 14k, ted jeste do toho nejake prekvapeni typu SG - nedostatek hotovosti, nutna podpora os vlady Francie a popojedem o patro niz ne-li o dve. :-)

New World Resources N.V.:  poplatky na FIO

S čím myslíte, že zítra vyleze Vigwam?Potvrdí se posledně drasticky snižované cílovky?

New World Resources N.V.:  poplatky na FIO

Co to bylo dneska za brutální prodej Kitkatu- 1,2 mil akcí. Nevíte někdo něco?

New World Resources N.V.:  Očekávání a realita

Harant: covece, ja nejak tento tyden cekam uklidneni situace a zeleno zeleno zeleno a sazel jsem, ze banky by se mohli zvednout rychleji nez ostatni. KBcko jsem vynechal, kvuli moznym problemum SG (i kdyz to by semlelo vsechny indexy) takze zustala stara dobra koza Estera. :-) Nerw me dnes prekvapil a jestli bude zeleno cely tyden, tak se klidne podiva i ke 2 kilum...

Hrib: podle me uz mozna prodas zitra za 186...;-)

New World Resources N.V.:  Očekávání a realita

Hrib gratulace! dneska Nerw poskocil pekne.

Ja jsem v patek naskocil do Estery plnou vahou N 637, dneska se za Nerwem flakala, ale ve Vidni meli svatek, tak snad zitra poradne prida...sazim na rychlejsi navrat k vyssim cenam nez u Nerwa..

New World Resources N.V.:  FED

Harant: ja spise vidim dolu, ale to na me malo zalezi....jedna vec je jista, ze vsechno je krehke a muze to rupnout mnohem nize....proto pro pristi dny prozatim intrady a nebo 2 denni obchody...jinak ja jsem tocil ""pouze 3200 ks v RMS (Easyclick) :-) rano jsem to vylil jeste pred 9:15 a pak uz jen pozoroval, jak jsem udelal dobre...jizda od 148.5 do 185,5 parada. Pockam co zitra, treba to rupne natolik, ze nevydrzim...ale to by muselo jit pod 125...:-)

New World Resources N.V.:  FED

Harant STOCK: jestli to bylo na me, tak jsem nenakoupil a zustavam mimo, cekam vykles nize nez 160...ale na muj vkus, se dnes Nerw drzel zuby nehty..hlavne ke konci..uvidime podle zakonceni v USA..

New World Resources N.V.:  jsem 2.největší pičus hned po Es-age

Kterej magor pořád krmí tu Kobu na hranici 3300,-. Skoro všechno přes Cross a bez povinnosti.

New World Resources N.V.:  FED

TL555: no prave, ocekavam tez nelichotive vysledky maker v USA, proto jsem mimo...

New World Resources N.V.:  FED

Primární emisi státních dluhopisů zatím ECB nakupovat nemůže.)

1 103 104 105 1231

Graf New World Resources N.V.

23.06.2026
Graf - BAANWR


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz