New World Resources N.V.: Očekáváme silnou poptávku po uhlí a koksu
Dík.)
| 26.6. 2026 4:23:35 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 17:22|Gambler|(90.178.225.xxx)
Dík.)
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 17:00|Gambler|(90.178.225.xxx)
A používáš i jinou aplikaci než e-broker?
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 16:55|Gambler|(90.178.225.xxx)
Klokan NEVĚŘÍM, že máš jen e-broker. Myslim ve smyslu, že jsi jediný komu projdou příkazy, když tady ostatní okusujou vzteky klávesnici.)
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 16:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Taky si myslím, že neopodstatněné nadšení z mnohem větší ztráty vyprší a pojede se dolů.Tahle akcie se nad 200 už nikdy nepodívá.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 16:32|Gambler|(90.178.225.xxx)
Klokan NEVĚŘÍM, že máš je e-broker.)
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 16:20|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zažil jsem obojí. Zažil jsem taky ECM za 1400, které mám dodnes. Klidně to mohlo jít taktéž na nulu. Nikdy nic není jisté. Já už na akcií o celou investici přišel, podruhé jsem riskovat nechtěl.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 16:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Přes 3 loty. Podíváme se tam a ještě mnohem níž. Start obchodování je nepodstatný. Povíme si na konci, když bude dalších -8 procent jako v minulých dnech.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 16:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Četl jsi ty výsledky. Čistý zisk výrazně pod odhady. Není co řešit. -20 až -30 v nejbližší době.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 15:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Výsledky katastrofální, nakoupím i pod 100.
http://www.fio.cz/zpravodajstvi/novinky-z-burzy-komentare/99040-kit-digital-s-rekordnimi-trzbami-a-ztratou
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 15:43|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No i je to tady. Katastrofální výsledky. Jede se pod 100.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 15:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kitkat ostře dolů. Od openu ztratil už 4 procenta. Možná, že dneční prodej za 130 nakonec nebyl tak špatný...
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 15:33|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Klokan: zvladl... ;) psal jsem, ze jsem vcera prodaval za prumer 153.4...abych si udelal tu ztratu a dnes jsem nastoupil v prumeru kolem 150, mozna neco pod a vezu se...co jsem pozoroval, ty sis dnes mohl jit klidne vybrat i nejakou ojetinu, kdyby jsi vydrzel..;)
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 15:22|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Many, tez gratuluju a sobe taky, ze jsem se odvazil nastoupit.
Nicmene vyckam na tu paradu co predvede FED, taky by to narychlo uzavirane shorty mohli pekne vytahnout aspon pekny kousek zpatky...:-)
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 15:18|many|(85.207.10.xxx)
Tímto vyjadřuji poděkování všem zoufalcům, kteří mi dnes prodali NWR, KB, Erste, AAA a KITD při dopolední panice. Děkuji též prdelistům, kteří mě svým rojením ujistili, že je ten správný okamžik k nákupu. Tímto ze dvou třetin realizuji dnešní nákupy a jdu se ožrat.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 14:53|gladiator|(109.183.247.xxx)
tady nikdo ani neduta jo kdyby to vydrzelo..
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 13:18|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nechápu, jak může být Telesráč skoro jedinou rostoucí akcií dneska. Akcie, která po špatných výsledcích je pořád předražená a ze které by dneska měly jít prostředky do titulů s potenciálem růstu...
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 12:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jel jsem za svoje. První portfolio kvůli CETV na historických minimech, níže než v roce 2009. A druhé nové portfolio během těch pár dní přišlo o cca 40 procent. Skoro polovina životních úspor je pryč. Marne.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 12:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Všechen Kitkat prodán za 130. Končím.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 11:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To dnešní stažení pokynu na Telekačenu za 375 si budu asi dlouho vyčítat. Ale co, možná, že zítra, pozítří atd... spadne ještě níže.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 11:56|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Koukam, ze nastal obrat, FED to dnes podpori a dost bylo paniky a strachu a levnych nakupuuu! :)
Vzal jsem Nerwa zpet za prumer 150....dnes se budou jeste indexy zelenat na zaver v USA.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.