reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 15:22|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Očekáváme silnou poptávku po uhlí a koksu
Many, tez gratuluju a sobe taky, ze jsem se odvazil nastoupit.
Nicmene vyckam na tu paradu co predvede FED, taky by to narychlo uzavirane shorty mohli pekne vytahnout aspon pekny kousek zpatky...:-)
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 15:18|many|(85.207.10.xxx)
New World Resources N.V.: Očekáváme silnou poptávku po uhlí a koksu
Tímto vyjadřuji poděkování všem zoufalcům, kteří mi dnes prodali NWR, KB, Erste, AAA a KITD při dopolední panice. Děkuji též prdelistům, kteří mě svým rojením ujistili, že je ten správný okamžik k nákupu. Tímto ze dvou třetin realizuji dnešní nákupy a jdu se ožrat.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 14:53|gladiator|(109.183.247.xxx)
New World Resources N.V.: Očekáváme silnou poptávku po uhlí a koksu
tady nikdo ani neduta jo kdyby to vydrzelo..
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 13:18|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: Fund. info
Nechápu, jak může být Telesráč skoro jedinou rostoucí akcií dneska. Akcie, která po špatných výsledcích je pořád předražená a ze které by dneska měly jít prostředky do titulů s potenciálem růstu...
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 12:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: Fund. info
Jel jsem za svoje. První portfolio kvůli CETV na historických minimech, níže než v roce 2009. A druhé nové portfolio během těch pár dní přišlo o cca 40 procent. Skoro polovina životních úspor je pryč. Marne.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 12:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: Fund. info
Všechen Kitkat prodán za 130. Končím.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 11:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: STRACH
To dnešní stažení pokynu na Telekačenu za 375 si budu asi dlouho vyčítat. Ale co, možná, že zítra, pozítří atd... spadne ještě níže.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 11:56|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: JEDINĚ ZLATÁ ZÁŘE !!!!!
Koukam, ze nastal obrat, FED to dnes podpori a dost bylo paniky a strachu a levnych nakupuuu! :)
Vzal jsem Nerwa zpet za prumer 150....dnes se budou jeste indexy zelenat na zaver v USA.
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 23:06|michaelzak|(83.208.171.xxx)
New World Resources N.V.: Dno se blíží
ja jsem 1 akcie porizoval za kolem 63, ale to uz bysme kluci chteli moc...:-)
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 22:05|Es-Age|(80.82.149.xxx)
New World Resources N.V.: NWR 120 Kč, CETV pod 150 Kč
CETV bude ke koupi za 5 USD. Závěr ušatých impozantní. Telekačena pod 380 už zítra?Do konce týdne snad nakoupím pod 370.
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 22:00|michaelzak|(83.208.171.xxx)
New World Resources N.V.: NWR 120 Kč, CETV pod 150 Kč
ted jsem si myslel v duchu, ze toho Nerwa potrebuju vzit pod 96 CZK, at mam 1st premiovy lot ve SPADu...:-)
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 21:56|michaelzak|(83.208.171.xxx)
New World Resources N.V.: Jeho výsost JEBANEC!!!!
by hosani nemeli schovany jeste nejakou vetsi JOBOVKU....ten downgrade SUA se zoobchodoval ve Ct, Pa....ale aby nemeli neco dalsiho v rukavu, co uz ted ""znali veci"" obchoduji a zbytek se to dovi zitra rano...nakonec budu rad, ze jsem to dnes zavrel i kdyz s mega ztratou...abych si pak jeste Nerwa nekoupil i nejaky ten lot ve SPADu...:-)
nicmene vsem co jsou v pozici preju pevne nervy!
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 20:32|Es-Age|(80.82.149.xxx)
New World Resources N.V.: Jeho výsost JEBANEC!!!!
To je zase dneska brutal u ušatých. Kitkat opět drsně dolů. Zajímavé, že při velkých objemech se nahoru moc nepohne a pak bez objemů jede dolů.
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 18:19|michaelzak|(83.208.171.xxx)
New World Resources N.V.: BRÁNY PEKEL SE OTVÍRAJÍ !!!!
Johny18: pouceni pro dalsi obchody...jsou horsi veci v zivote a me to nesemlelo tak, ze bych musel jit zebrat, rozvod apod...nicmene zamrzi...verim, ze jak se mi to povedlo vydelat poprve, tak se to povede i podruhe...i kdyz s opatrnosti to pujde pomaleji, nicmene bezpecneji...:)
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 18:14|michaelzak|(83.208.171.xxx)
New World Resources N.V.: BRÁNY PEKEL SE OTVÍRAJÍ !!!!
amater: od legrace jsou tu jini....ja pisu jak to je..inu nastesti jeste zbylo dost z dobrych vysledku predchazejicich let k tomu opet nastoupit a vydelat to zpet....nicmeene ted chci pockat co se bude dit...
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 16:51|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: BRÁNY PEKEL SE OTVÍRAJÍ !!!!
Feerove hlasim vystup z pozice a prodej vsech Nerwu, vyvoj me presvedcil, ze kdyz ted pockam mimo pozici, tak to bude bezpecnejsi...ztrata jako svinja 410 tis...ale veset se mebudu a jdu bojovat dal. :-)
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 15:58|Gambler|(90.178.225.xxx)
New World Resources N.V.: BRÁNY PEKEL SE OTVÍRAJÍ !!!!
Byl už někdy větší denní propad?
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 15:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: us
A to jsem si říkal, jak jsem dneska relativně dobře nakoupil. Skládám poklonu těm, kteří i za 160 Kitkat prodávali. Takže další support kolik? 9USD?
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 15:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: Názor
Tak zatím tiše závidím těm, kteří si nechali nasypat v panice Kitkat za tě těch 160 a níže. Zatím ale žádná euforie. Pokud nedojde na nějaké další psycho, tak close u ušatých na indexech čekám kolem 2 procent v plusu a tím se pro dnešek loučím.
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 15:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: Názor
CETV jede dál do sraček. Tak to je fakt síla. Druhé ECM se nejspíš blíží...