New World Resources N.V.: Názor
Sledujte postupný výkles Telesráče. Začínají se uvolňovat prostředky na vyklesané tituly...Pokud se indexy otočí, Telesráč možná ani těch 400 neudrží.
| 27.6. 2026 11:46:07 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 11:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Sledujte postupný výkles Telesráče. Začínají se uvolňovat prostředky na vyklesané tituly...Pokud se indexy otočí, Telesráč možná ani těch 400 neudrží.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 17:08|gladiator|(109.183.62.xxx)
tak to uz jde legrace stranou to uz je k nasrani
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 16:32|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Kdo tady měl ty loty Kitkatu za cca 250?
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 16:28|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Vidím, že portfolio 2 už chytlo manýry portfolia smrti č.1. Kitkat průměrně za 194 je bit jak pes. Nervák za 242 taktéž, o CETV a Krocanovi ani nemluvě. Tak jsem opět spustil dlouhodobé krveprolití.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 16:26|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak zařve už ta Telekačena a Plíny nebo ne. Bo se tak Krucifix musím rozčilovat. Za tohohle sentimentu by tam měly být ceny 400 resp. 150. A co ten Kitkat. Těch 10 USD drží hajzl jeden. To je fakt neskutečné. A jak může být CETV po výrazně lepších výsledcích na více než dvouletých minimech, to fakt nechápu.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:56|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jo tak na tohle jestli někdo zdá odpověď a je si ní jistý, tak to určitě zveřejňovat nebude. Leda poté, až nakoupí či prodá vše, co chtěl...
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Řekl bych, že to jsou automatické prodeje z nákupů CP na úvěr...Při větších propadech se tak tuším jistí obchodník proti vyšším ztrátám, resp. možnosti, že ten, kdo vzal úvěr, nebude mít z čeho peníze vrátit. Ty investice automaticky prodá nebo ne?
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:43|many|(85.207.10.xxx)
Don Corleone: margin call
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak jestli se tohle přenese k Ušatým, tak 170 na Kitkatu dneska během obchodování na BGCPP ještě padne.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pořád ale tvrdím, že žádná korekce tady ještě není, ani propady. Až Telesráč dostane přes držku a padne jako ostatní tituly, co je u propadů indexů zcela normální, tak teprve pak můžem současné pohyby nazvat propadama. Takže dokud nebude Telesráč pod 400, dno na PXu je v nedohlednu.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:28|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Mě se tohle začíná pomalu zamlouvat. I Štístko fasuje a jede na zasloužených 100 CZK, možná i níže.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:18|many|(85.207.10.xxx)
ještě pár dní takových katastrofických předpovědí a zaufalých výkřiků a nastane ideální doba pro nástup na long do plných :))
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:14|gladiator|(93.153.53.xxx)
co zitra 180 a az budou vysledky24.8 tak 150
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 13:17|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Od 20 denně jsou specialisté CETV, Developeři a Plíny
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 11:58|Es-Age|(195.47.26.xxx)
V současné době dle RSI zajímavé Nervák (cca 18), Vrakáč (cca 26) a Kitkat (cca 20).
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 11:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
I když jsem slíbil, že počkám do pátku a dám sekeře smrti volno, tak představa, že dám jednu mezi oči Nervákovi za 200 a tím definitivně stanovím na této úrovni další strop, mi přijde lákavá. PXu tak zasadím další ránu. Pak už jen sejmout nějakou banku, Telesráče a Přezůvky a jede se pod 1000.
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2011 15:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Na dnešek jsem obzvlášť zvědavý. Netroufám si říct ani směr, kam to půjde, natož jeho rozsah.
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2011 13:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Koukám, že na Kitkatu za cca 190 na SPADu operuje nějaký magor. Kupovat za 190 v takovém sentimentu, kdy v přepočtu zavřel na 180, tady někdo asi zašílel. Však po 15:30 příjde výprask.
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2011 13:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To je ale kaňour ten Vigwam. V takovém sentimentu v plusu. To je ještě drzejší než Telekačena.
reagovatzobrazit vlákno2.8. 2011 12:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Plíny mě začínají pěkně rozčilovat. Takové poklesy a pod 170 nepůjde ani za nic. Asi bude třeba konečně za 170 poslat na ně sekeru smrti.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.