New World Resources N.V.: co vsichni blazni
No tak s takovýma futrama dneska na Kitkatu 150 padne. Poslední dobou jede podle Nasdaqu a to s beta koeficientem mnohem vyšším než 1.Posouvám pokyn níže.
| 22.6. 2026 4:24:25 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2011 14:27|Es-Age|(80.82.149.xxx)
No tak s takovýma futrama dneska na Kitkatu 150 padne. Poslední dobou jede podle Nasdaqu a to s beta koeficientem mnohem vyšším než 1.Posouvám pokyn níže.
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2011 14:01|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Máte někde odkaz, jak si stojí futures na americké indexy?
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2011 13:02|karel304|(213.192.3.xxx)
Možná stojí za připomenutí jak se vyvíjel index PX (jeho složení bylo ovšem na začátku samozřejmě dost odlišné od dnešního) od roku 1993:
Za dávných časů v březnu 1994 dosáhl po kupónové euforii index PX až k hodnotě 1.245 bodů (z počátečních cca 300 bodů).
Pak nastal strmý pád a posléze cca 9 let stagnace s absolutním minimem 333 bodů v roce 1999.
Oživení přišlo až v roce 2003 a pak nastal místy mohutný růst vrcholící dosavadním absolutním maximem z 29.10.2007 kdy PX dosáhl 1.936,1 bodu (což je ovšem jen o 55,5% více než činilo ono maximum před 13 lety, ale jde o téměř šestinásobek minima z roku 1999).
2008 přišla z US hypotéční krize, pád Lehmansů atd. a 27.10 2008 dosáhl PX 699,8 bodu, pak mírně korigoval, aby 18.2.2009 dosáhl druhého ještě výraznějšího minima 628,5 bodu.
Pak nastal silný růst až k lokálnímu maximu 1314,6 bodu dne 26.4.2010, jinak se index velmi dlouho od srpna 2009 do začátku července 2011 držel většinou v side-away koridoru 1.100-1.200 bodů.
Dnes uprostřed (na začátku, na konci?) krize č. 2 je hodnota PX na cca 930 bodech, což je pouze cca 75% hodnoty z maxima roku 1994 (!!!) a méně než 50% z absolutního maxima z 2007, ale cca stále ještě cca trojnásobek absolutního minima z roku 1999 a jedenapůlnásobek minima z krize č.1 (2008).
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2011 12:36|Gambler|(90.178.225.xxx)
Co sleduju dění, tak poslední budou rozhodovat Slováci.
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2011 12:20|michaelzak|(213.29.248.xxx)
to uz mozna nebude zadnej PX... :-)
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2011 12:15|chipper|(90.179.43.xxx)
Az bude PX na urovnich 500-600, pak zacnu mozna kupovat...
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2011 12:03|gladiator|(89.24.4.xxx)
jasna vec vse se nehorazne zdrazuje a uhli pujde dolu...jo ted jizdenky na vlak to jo.
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2011 11:08|michaelzak|(213.29.248.xxx)
to nastane, az dojde Nemcum trpelivost...jeste je cas..
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2011 11:04|chipper|(90.179.43.xxx)
Nemam uz na to nervy, prodal jsem vsechny pozice a jsem full cash. A ted uz jen cekam az se to vsechno sesype jako domecek z karet. Toto bylo jen male nadechnuti po tech velkych vyprodejich a za chvilku bude opet razantni sesup!
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2011 11:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak tohle platí i o Esteře a Čumilech. Esteru na rozdíl od těch dvou ale od minim někdo vytáhl.
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 16:45|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ram: v poho, lepe 2 x nez vubec... :-)
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 16:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To jako začali nabízet hned dneska?Objemy tam naskakují zajímavé.Nedivil bych se, kdyby takovým tempem za dnešek a zítřek proteklo celé množství.
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 15:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak přeci jen min. 9,5. K tomu z ničeho nic spadl dolar. Zase jsem se unáhlil...
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 15:27|michaelzak|(213.29.248.xxx)
tady to je asi dobra zprava pro ty co drzi akcie bank: http://www.fio.cz/zpravodajstvi/novinky-z-burzy-komentare/101219-ecb-doda-ve-spolupraci-s-fedem-likviditu-bankam
jestli jste cetli tak sorac za tapeting... :-)
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 15:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jinak je ale nálada na trzích pozitivní jak prase. Teoreticky by mohl být ten pokles sentimentem tlumen...ale beztak se jako vždy pletu.
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 15:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Sakra. Ráno psali, že zatím jen uvažujou a neví ani za kolik ani kdy. Proč to sakra nabídli o víc jak 10 procent níže oproti včerejšímu close...
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 21:03|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Měl jsi se držet mého prodeje. Pod 180 už nenastoupíš, tak čekej aspoň na těch 180.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 20:48|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Včera vyhozen poslední Kitkat,tentokrát z portfolia smrti a ejhle jak najednou není problém odpoutat se od 10 USD.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 19:07|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Hrib: mam to stejne, akorat prumer nakupku 567...taky me zarizla svinka...mel jsem realizovat za 610...no coz, zrealizujem v lednu za 9 kil...:-)
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 18:51|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Hrib: s Esterou mi ani nemluv! vsechno roste, dokonce i Krabice jenom ta Estera se flakaa...co na to rict, snad jen trpelive vydrzet...:-)
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Zlato zůstává pod tlakem vyšších sazeb
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Menší zásilky do 150 eur ze třetích zemí podraží. Státy EU na ně od 1. července začnou...
Prodej majetku zajištěného v trestních řízeních například v souvislosti s investičními...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.