New World Resources N.V.: BLIZI SE KONEC
Az bude PX na urovnich 500-600, pak zacnu mozna kupovat...
| 22.6. 2026 7:16:43 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2011 12:15|chipper|(90.179.43.xxx)
Az bude PX na urovnich 500-600, pak zacnu mozna kupovat...
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2011 12:03|gladiator|(89.24.4.xxx)
jasna vec vse se nehorazne zdrazuje a uhli pujde dolu...jo ted jizdenky na vlak to jo.
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2011 11:08|michaelzak|(213.29.248.xxx)
to nastane, az dojde Nemcum trpelivost...jeste je cas..
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2011 11:04|chipper|(90.179.43.xxx)
Nemam uz na to nervy, prodal jsem vsechny pozice a jsem full cash. A ted uz jen cekam az se to vsechno sesype jako domecek z karet. Toto bylo jen male nadechnuti po tech velkych vyprodejich a za chvilku bude opet razantni sesup!
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2011 11:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak tohle platí i o Esteře a Čumilech. Esteru na rozdíl od těch dvou ale od minim někdo vytáhl.
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 16:45|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ram: v poho, lepe 2 x nez vubec... :-)
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 16:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To jako začali nabízet hned dneska?Objemy tam naskakují zajímavé.Nedivil bych se, kdyby takovým tempem za dnešek a zítřek proteklo celé množství.
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 15:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak přeci jen min. 9,5. K tomu z ničeho nic spadl dolar. Zase jsem se unáhlil...
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 15:27|michaelzak|(213.29.248.xxx)
tady to je asi dobra zprava pro ty co drzi akcie bank: http://www.fio.cz/zpravodajstvi/novinky-z-burzy-komentare/101219-ecb-doda-ve-spolupraci-s-fedem-likviditu-bankam
jestli jste cetli tak sorac za tapeting... :-)
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 15:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jinak je ale nálada na trzích pozitivní jak prase. Teoreticky by mohl být ten pokles sentimentem tlumen...ale beztak se jako vždy pletu.
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 15:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Sakra. Ráno psali, že zatím jen uvažujou a neví ani za kolik ani kdy. Proč to sakra nabídli o víc jak 10 procent níže oproti včerejšímu close...
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 21:03|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Měl jsi se držet mého prodeje. Pod 180 už nenastoupíš, tak čekej aspoň na těch 180.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 20:48|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Včera vyhozen poslední Kitkat,tentokrát z portfolia smrti a ejhle jak najednou není problém odpoutat se od 10 USD.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 19:07|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Hrib: mam to stejne, akorat prumer nakupku 567...taky me zarizla svinka...mel jsem realizovat za 610...no coz, zrealizujem v lednu za 9 kil...:-)
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 18:51|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Hrib: s Esterou mi ani nemluv! vsechno roste, dokonce i Krabice jenom ta Estera se flakaa...co na to rict, snad jen trpelive vydrzet...:-)
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 11:43|gladiator|(109.183.90.xxx)
diky uz jsem v klidu je to fakt nelogicky.. co se tady deje oni uz nevi jak by ty ceny dokurv..vsechno dopadne jak ECM.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 11:24|gladiator|(109.183.90.xxx)
uz me to tu vazne zacina srat sto tacu minus komercka stotricet minus nwr a dalsi čtyricet minus aaa atd budu cekat ctyri roky nez budu na nule co koupim jde dolu ......
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 11:12|Novicius|(90.181.111.xxx)
Vůbec nechápu jak je může soukromá banka platit, mám na myslí ty analityky. Kdyby tam bylo zdůvodněno že napr. NWR bude těžit o polovinu míň nebo že cena uhli klesla, nebo že se uhlí už dokopalo tak bych to chápal, ale tam se nic nezměnilo jen panika na Titaniku kvůli eurozony a Řecká. To ale s kopaním uhlí nemá nic společného, uhlí do Řecká nevyvážime. takže shrnuto analityci jsou buď blbečci což si nemyslím, nebo spekulanti co papouškujou co se jím nařídí.
reagovatzobrazit vlákno26.8. 2011 10:11|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Uhlak: souhlasim, jen si myslim, ze u nas banky, ja zvili Ester se vysplha rychleji a pak se chystam preklopit do uhli...3 kila da drive nez 3-4 roky.Ale jedeme kazdej za svy...ze ano. :)
reagovatzobrazit vlákno26.8. 2011 9:44|michaelzak|(213.29.248.xxx)
U nErwu si myslim, ze se bude ted placat mezi 140-170, pokud neprijde nejaky vyznamny fundament....jeho cas prijde pred vanoci...tam 2 kila urcite udela...3 kila mozna...:) to by se zase muselo globalne blizkat na lepsi casy..
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Zlato zůstává pod tlakem vyšších sazeb
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Menší zásilky do 150 eur ze třetích zemí podraží. Státy EU na ně od 1. července začnou...
Prodej majetku zajištěného v trestních řízeních například v souvislosti s investičními...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.