New World Resources N.V.: FAS
Měl jsi se držet mého prodeje. Pod 180 už nenastoupíš, tak čekej aspoň na těch 180.
| 22.6. 2026 10:10:00 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 21:03|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Měl jsi se držet mého prodeje. Pod 180 už nenastoupíš, tak čekej aspoň na těch 180.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 20:48|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Včera vyhozen poslední Kitkat,tentokrát z portfolia smrti a ejhle jak najednou není problém odpoutat se od 10 USD.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 19:07|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Hrib: mam to stejne, akorat prumer nakupku 567...taky me zarizla svinka...mel jsem realizovat za 610...no coz, zrealizujem v lednu za 9 kil...:-)
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 18:51|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Hrib: s Esterou mi ani nemluv! vsechno roste, dokonce i Krabice jenom ta Estera se flakaa...co na to rict, snad jen trpelive vydrzet...:-)
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 11:43|gladiator|(109.183.90.xxx)
diky uz jsem v klidu je to fakt nelogicky.. co se tady deje oni uz nevi jak by ty ceny dokurv..vsechno dopadne jak ECM.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 11:24|gladiator|(109.183.90.xxx)
uz me to tu vazne zacina srat sto tacu minus komercka stotricet minus nwr a dalsi čtyricet minus aaa atd budu cekat ctyri roky nez budu na nule co koupim jde dolu ......
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 11:12|Novicius|(90.181.111.xxx)
Vůbec nechápu jak je může soukromá banka platit, mám na myslí ty analityky. Kdyby tam bylo zdůvodněno že napr. NWR bude těžit o polovinu míň nebo že cena uhli klesla, nebo že se uhlí už dokopalo tak bych to chápal, ale tam se nic nezměnilo jen panika na Titaniku kvůli eurozony a Řecká. To ale s kopaním uhlí nemá nic společného, uhlí do Řecká nevyvážime. takže shrnuto analityci jsou buď blbečci což si nemyslím, nebo spekulanti co papouškujou co se jím nařídí.
reagovatzobrazit vlákno26.8. 2011 10:11|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Uhlak: souhlasim, jen si myslim, ze u nas banky, ja zvili Ester se vysplha rychleji a pak se chystam preklopit do uhli...3 kila da drive nez 3-4 roky.Ale jedeme kazdej za svy...ze ano. :)
reagovatzobrazit vlákno26.8. 2011 9:44|michaelzak|(213.29.248.xxx)
U nErwu si myslim, ze se bude ted placat mezi 140-170, pokud neprijde nejaky vyznamny fundament....jeho cas prijde pred vanoci...tam 2 kila urcite udela...3 kila mozna...:) to by se zase muselo globalne blizkat na lepsi casy..
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 10:22|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: svrbely me prsty, ale ja bych zpet horko tezko nakupoval tech 1.1k....a nejak jsem se rozhodl, ze pockam...podle me se na 575 dnes ani zitra nepodiva...;-)
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 10:08|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: gratuluju, ja jsem nenazranej a pockam si jeste...;-) myslim, ze se do patku dostaneme nad 600..pak mozna asi pulka pude ven a pulku si necham a uvidim...:-)
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 23:40|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Panika: velmi zajimavy clanek.
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 16:45|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Krizak: dane jdou statu....ne SG...:-)
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 16:33|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Krizak: protoze se mi zda Estera vice podhodnocena a podle me mene rizikova jako KBcko...co kdyz najednou ta matka SG prece jen bude potrebovat zachranit od fr. vlady...?
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 16:03|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: ja jsem dnes dobral na celkem 1.1k ks za prumer 567.3, a asi to taky podrzim dyl....dle situace. :) GL.
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 15:09|michaelzak|(213.29.248.xxx)
jednu vecnou otazku: netusite kdy je nejblizsi VH NWR? diky.
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 15:06|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ondrae: stejne je to virtualni ztrata...:-)
ted chvilku odpocinek a od openu na USA tradaa UP.
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 15:02|michaelzak|(213.29.248.xxx)
DAX dnes 5750 na close?
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 13:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No peníze z Kitkatu, kde jsem ztratil skoro 30 procent, jsem za 730 vrazil do Vigwamu, takže pojem zisk při současných cenách Vigwamu je dost diskutabilní...
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 13:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já se chci do pátku zbavit Vigwamu. Ne, žebych mu nějak nevěřil ale v Jackson Hole podle mě neřeknou nic dobrého a bude další sešup. Tak proč se zase dívat, jak za jeden den všechny zisky zmizí...Snad dojede do pátku aspoň na 790 ale podle dněšního vývoje si myslím, že budu rád i za 760...
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Zlato zůstává pod tlakem vyšších sazeb
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Menší zásilky do 150 eur ze třetích zemí podraží. Státy EU na ně od 1. července začnou...
Prodej majetku zajištěného v trestních řízeních například v souvislosti s investičními...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.