New World Resources N.V.: Výsledky
jednu vecnou otazku: netusite kdy je nejblizsi VH NWR? diky.
| 23.6. 2026 0:47:46 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 15:09|michaelzak|(213.29.248.xxx)
jednu vecnou otazku: netusite kdy je nejblizsi VH NWR? diky.
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 15:06|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ondrae: stejne je to virtualni ztrata...:-)
ted chvilku odpocinek a od openu na USA tradaa UP.
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 15:02|michaelzak|(213.29.248.xxx)
DAX dnes 5750 na close?
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 13:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No peníze z Kitkatu, kde jsem ztratil skoro 30 procent, jsem za 730 vrazil do Vigwamu, takže pojem zisk při současných cenách Vigwamu je dost diskutabilní...
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 13:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já se chci do pátku zbavit Vigwamu. Ne, žebych mu nějak nevěřil ale v Jackson Hole podle mě neřeknou nic dobrého a bude další sešup. Tak proč se zase dívat, jak za jeden den všechny zisky zmizí...Snad dojede do pátku aspoň na 790 ale podle dněšního vývoje si myslím, že budu rád i za 760...
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 13:15|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Hrib: ja mam stesti, ze do toho kazdou minutu muzu cucet...uvidime co Amici, nez otevrou s to bude placat kolem 570 myslim..
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 12:11|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Nerwak uz nam zacina vyklesavat, tak aspon na 145, at je to zajimavej nastup...:-)
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 11:06|michaelzak|(213.29.248.xxx)
na novy gumy na trabanta?:-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 18:57|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Pro zajimavost jsem si ted nasel uroven SP pred rokem a byla SP = 1067 b. Myslim, ze situace a nasledujici vyvoj nenasvedcoval tehdy, ze bude utlu, strach z recese na rozdil od soucasne situace...takze se klidne muzeme divat jak SP bude bojovat o 1000 b...nicmene burza je nevyzpytatelna, kdovi jak to bude...:-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 16:09|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: ja take nerad prodavam se ztratou, ale tahle strategie me pripravila o 400k...takze nekdy je podle me lepsi popremyslet, jestli radeji neudelat ztratu...me se to take hodilo z pohledu dani...jsem full cash a ciham na dalsi vlnku na ktere se bude dat neco udelat..;-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 16:02|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: tak to je jenom dobre...zda se, ze se to pomalu sune dolu, spatne makra to jen popozenou...jsem zvedavy co udela Nerw ve St rano...:-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 15:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
JAck82: gratuluju, 5.5% je prece pekny vynos, hadam max. 1 tyden drzeni...? jsem zvedavy co Amici, jestli to rovnou dneska poslou dole nebo jeste budou delat harakiri saraadicky...:-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 11:25|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: desi me ve St vyhlaseni HV u Nerwu a take zverejneni revize HDP u UK, USA a tez Nemecka...tento tyden necekam lepsi jak minuly...ale tot muj nazor. :-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 11:11|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Zdravim vsechny,
hlasim vystup z pozice na NErwu, prodej 4k za prumer 161, 5 kacek zisk. Rdsi ven, pac ve ST jsou HV a to zase pude dolu...:-)
VSem GL!
reagovatzobrazit vlákno19.8. 2011 10:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Harant: za kolik, ze to vylijes? 159? nebo 149? :-)
reagovatzobrazit vlákno19.8. 2011 10:16|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Klokan: no prave, ze to znam! :-) jsem dostal skolu, ze vse je mozne...;-)
reagovatzobrazit vlákno19.8. 2011 9:47|michaelzak|(213.29.248.xxx)
JaraKara: tak jsem se dlouho nezasmal...ale asi take proto, z jsem full cash, nekterym uz ted muze byt pekne nevolno...jsou to sice jen penize, ale muzou to byt uz baraky, statky, auta, byty apod...
VSem GL a drzte se!
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 16:08|michaelzak|(213.29.248.xxx)
jeslti to Amici dnes zabodnou, tak zitra v Asii panika a mozna Nerw zitra i kolem 145...
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 15:55|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Klokan: a na 149 nakoupis 400 ks? :-)
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 15:42|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Koksa: Ti co chteli prodavat je mi lito, ale to je bohuzel zivot...ja chtel taky prodavat rano Erste a neslo mi to...:-( aspon, ze jsem vylil za 634..ted se to jevi jako rozhodnuti, ktere se vyplatilo..
Drzim palce!
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Vláda schválila podporu zapojení Česka do evropské soutěže o vybudování velkého datového...
Ve věku sta let zemřel vlivný americký ekonom a někdejší šéf centrální banky (Fed) Alan...
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.