New World Resources N.V.: Výsledky
Hrib: ja mam stesti, ze do toho kazdou minutu muzu cucet...uvidime co Amici, nez otevrou s to bude placat kolem 570 myslim..
| 23.6. 2026 2:29:02 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 13:15|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Hrib: ja mam stesti, ze do toho kazdou minutu muzu cucet...uvidime co Amici, nez otevrou s to bude placat kolem 570 myslim..
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 12:11|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Nerwak uz nam zacina vyklesavat, tak aspon na 145, at je to zajimavej nastup...:-)
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 11:06|michaelzak|(213.29.248.xxx)
na novy gumy na trabanta?:-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 18:57|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Pro zajimavost jsem si ted nasel uroven SP pred rokem a byla SP = 1067 b. Myslim, ze situace a nasledujici vyvoj nenasvedcoval tehdy, ze bude utlu, strach z recese na rozdil od soucasne situace...takze se klidne muzeme divat jak SP bude bojovat o 1000 b...nicmene burza je nevyzpytatelna, kdovi jak to bude...:-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 16:09|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: ja take nerad prodavam se ztratou, ale tahle strategie me pripravila o 400k...takze nekdy je podle me lepsi popremyslet, jestli radeji neudelat ztratu...me se to take hodilo z pohledu dani...jsem full cash a ciham na dalsi vlnku na ktere se bude dat neco udelat..;-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 16:02|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: tak to je jenom dobre...zda se, ze se to pomalu sune dolu, spatne makra to jen popozenou...jsem zvedavy co udela Nerw ve St rano...:-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 15:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
JAck82: gratuluju, 5.5% je prece pekny vynos, hadam max. 1 tyden drzeni...? jsem zvedavy co Amici, jestli to rovnou dneska poslou dole nebo jeste budou delat harakiri saraadicky...:-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 11:25|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: desi me ve St vyhlaseni HV u Nerwu a take zverejneni revize HDP u UK, USA a tez Nemecka...tento tyden necekam lepsi jak minuly...ale tot muj nazor. :-)
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2011 11:11|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Zdravim vsechny,
hlasim vystup z pozice na NErwu, prodej 4k za prumer 161, 5 kacek zisk. Rdsi ven, pac ve ST jsou HV a to zase pude dolu...:-)
VSem GL!
reagovatzobrazit vlákno19.8. 2011 10:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Harant: za kolik, ze to vylijes? 159? nebo 149? :-)
reagovatzobrazit vlákno19.8. 2011 10:16|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Klokan: no prave, ze to znam! :-) jsem dostal skolu, ze vse je mozne...;-)
reagovatzobrazit vlákno19.8. 2011 9:47|michaelzak|(213.29.248.xxx)
JaraKara: tak jsem se dlouho nezasmal...ale asi take proto, z jsem full cash, nekterym uz ted muze byt pekne nevolno...jsou to sice jen penize, ale muzou to byt uz baraky, statky, auta, byty apod...
VSem GL a drzte se!
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 16:08|michaelzak|(213.29.248.xxx)
jeslti to Amici dnes zabodnou, tak zitra v Asii panika a mozna Nerw zitra i kolem 145...
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 15:55|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Klokan: a na 149 nakoupis 400 ks? :-)
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 15:42|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Koksa: Ti co chteli prodavat je mi lito, ale to je bohuzel zivot...ja chtel taky prodavat rano Erste a neslo mi to...:-( aspon, ze jsem vylil za 634..ted se to jevi jako rozhodnuti, ktere se vyplatilo..
Drzim palce!
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 15:28|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ja myslim, ze na nakupy je casu dost...dle situace az zitra odpo, jestli to nebudu hucet dolu moc...to pak radeji pockat az jak se to vyvine pristi tyden...kdovi co se kde o vikendu vyvrbi..
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 15:22|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Vampire: uz nejede, ale snad se jeste do 17 hod rozjede....:o)
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 15:19|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Vampire: jsem trosku zacatecnik, neni mi jasne, jak chces nakupovat vecer? kde?
ted uz jen vypadek FIO a je to hotovo...:)
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 15:15|michaelzak|(213.29.248.xxx)
tak snad se to konecne zase rozhejbe a bude se moct neco poradne navlnit!tohle byla zase uz trosku nuda...:-)
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 14:57|michaelzak|(213.29.248.xxx)
koukam, a uz jsme usetril vcasnym vystupem 14k, ted jeste do toho nejake prekvapeni typu SG - nedostatek hotovosti, nutna podpora os vlady Francie a popojedem o patro niz ne-li o dve. :-)
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Vláda schválila podporu zapojení Česka do evropské soutěže o vybudování velkého datového...
Ve věku sta let zemřel vlivný americký ekonom a někdejší šéf centrální banky (Fed) Alan...
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.