New World Resources N.V.: Páteční chvilka poezie
Harant: za kolik, ze to vylijes? 159? nebo 149? :-)
| 23.6. 2026 11:05:16 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno19.8. 2011 10:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Harant: za kolik, ze to vylijes? 159? nebo 149? :-)
reagovatzobrazit vlákno19.8. 2011 10:16|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Klokan: no prave, ze to znam! :-) jsem dostal skolu, ze vse je mozne...;-)
reagovatzobrazit vlákno19.8. 2011 9:47|michaelzak|(213.29.248.xxx)
JaraKara: tak jsem se dlouho nezasmal...ale asi take proto, z jsem full cash, nekterym uz ted muze byt pekne nevolno...jsou to sice jen penize, ale muzou to byt uz baraky, statky, auta, byty apod...
VSem GL a drzte se!
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 16:08|michaelzak|(213.29.248.xxx)
jeslti to Amici dnes zabodnou, tak zitra v Asii panika a mozna Nerw zitra i kolem 145...
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 15:55|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Klokan: a na 149 nakoupis 400 ks? :-)
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 15:42|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Koksa: Ti co chteli prodavat je mi lito, ale to je bohuzel zivot...ja chtel taky prodavat rano Erste a neslo mi to...:-( aspon, ze jsem vylil za 634..ted se to jevi jako rozhodnuti, ktere se vyplatilo..
Drzim palce!
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 15:28|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ja myslim, ze na nakupy je casu dost...dle situace az zitra odpo, jestli to nebudu hucet dolu moc...to pak radeji pockat az jak se to vyvine pristi tyden...kdovi co se kde o vikendu vyvrbi..
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 15:22|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Vampire: uz nejede, ale snad se jeste do 17 hod rozjede....:o)
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 15:19|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Vampire: jsem trosku zacatecnik, neni mi jasne, jak chces nakupovat vecer? kde?
ted uz jen vypadek FIO a je to hotovo...:)
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 15:15|michaelzak|(213.29.248.xxx)
tak snad se to konecne zase rozhejbe a bude se moct neco poradne navlnit!tohle byla zase uz trosku nuda...:-)
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 14:57|michaelzak|(213.29.248.xxx)
koukam, a uz jsme usetril vcasnym vystupem 14k, ted jeste do toho nejake prekvapeni typu SG - nedostatek hotovosti, nutna podpora os vlady Francie a popojedem o patro niz ne-li o dve. :-)
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 0:30|Es-Age|(80.82.149.xxx)
S čím myslíte, že zítra vyleze Vigwam?Potvrdí se posledně drasticky snižované cílovky?
reagovatzobrazit vlákno17.8. 2011 22:43|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Co to bylo dneska za brutální prodej Kitkatu- 1,2 mil akcí. Nevíte někdo něco?
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2011 17:20|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Harant: covece, ja nejak tento tyden cekam uklidneni situace a zeleno zeleno zeleno a sazel jsem, ze banky by se mohli zvednout rychleji nez ostatni. KBcko jsem vynechal, kvuli moznym problemum SG (i kdyz to by semlelo vsechny indexy) takze zustala stara dobra koza Estera. :-) Nerw me dnes prekvapil a jestli bude zeleno cely tyden, tak se klidne podiva i ke 2 kilum...
Hrib: podle me uz mozna prodas zitra za 186...;-)
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2011 17:08|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Hrib gratulace! dneska Nerw poskocil pekne.
Ja jsem v patek naskocil do Estery plnou vahou N 637, dneska se za Nerwem flakala, ale ve Vidni meli svatek, tak snad zitra poradne prida...sazim na rychlejsi navrat k vyssim cenam nez u Nerwa..
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 19:39|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Harant: ja spise vidim dolu, ale to na me malo zalezi....jedna vec je jista, ze vsechno je krehke a muze to rupnout mnohem nize....proto pro pristi dny prozatim intrady a nebo 2 denni obchody...jinak ja jsem tocil ""pouze 3200 ks v RMS (Easyclick) :-) rano jsem to vylil jeste pred 9:15 a pak uz jen pozoroval, jak jsem udelal dobre...jizda od 148.5 do 185,5 parada. Pockam co zitra, treba to rupne natolik, ze nevydrzim...ale to by muselo jit pod 125...:-)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 18:52|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Harant STOCK: jestli to bylo na me, tak jsem nenakoupil a zustavam mimo, cekam vykles nize nez 160...ale na muj vkus, se dnes Nerw drzel zuby nehty..hlavne ke konci..uvidime podle zakonceni v USA..
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 12:11|many|(85.207.10.xxx)
Kterej magor pořád krmí tu Kobu na hranici 3300,-. Skoro všechno přes Cross a bez povinnosti.
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 11:37|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL555: no prave, ocekavam tez nelichotive vysledky maker v USA, proto jsem mimo...
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 11:19|Gambler|(90.178.225.xxx)
Primární emisi státních dluhopisů zatím ECB nakupovat nemůže.)
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Dubaj si v uplynulých letech vybudovala pověst oázy stability v neklidném regionu, čímž...
Před deseti lety britští voliči v referendu rozhodli o vystoupení Británie z Evropské unie....
Vláda schválila podporu zapojení Česka do evropské soutěže o vybudování velkého datového...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.